927x127 HEAD VPRAVO

Ryby v roce 2016

Láska a sex
Na počátku roku na tom zřejmě nebudete s city nikterak slavně. Ne že byste neměli chuť na milování, ale je možné, že ten koho budete chtít nebude k mání a ten co bude k dispozici, toho zase chtít nebudete. Docházet tak může k milostným úletům. Teprve březen by mohl přinést do milostného života soulad. Počátkem léta raději počítejte s nějakými zkouškami a těžkostmi. Ty však budou vyváženy intenzivním sexuálním životem. Možné jsou nové lásky. Vrcholit toto období bude v říjnu. Do konce roku vás pak opět mohou potrápit těžkosti.
Zdraví a kondice
Na počátku roku byste na tom s energií měli být docela dobře. Hned v únoru však mohou přijít komplikace. Zvýšená však také bude citlivost a vnímavost. Vše tak budete velmi intenzivně prožívat. S příchodem jara si nejspíš opět uvědomíte, že pokud chcete být v dobré kondici, musíte pro to také něco udělat. Půjde to ale ztuha. Duben pak může pro vás být docela problémový. Tlaky budou velké. Ale už od července a po celé léto byste měli být v pohodě. V září pozor na úrazy. Podzim by měl být takový houpačkový, na konci roku by se opět větší tlak.
Peníze
S nějakým přebytkem na počátku nového roku raději nepočítejte. Raději se uskrovněte a žijte z toho, co jste si nastřádali nebo dostali. Hvězdy financím moc přát nebudou. Dobré nápady zde ale budou. Do dubna tak věci budete promýšlet a plánovat. V červnu by mohlo nastat příjemnější období. Peníze by sice přicházet měly. Otázkou ovšem bude vaše disciplína. Léto by vás mělo zastihnout v celkové finanční pohodě. V srpnu až říjnu by příjem měl být stabilní. Září a listopad pak hrozí většími výdaji. Prosinec by měl být neutrální
Kariéra a společenské postavení
Tato oblast života pro vás bude v roce 2016 poněkud houpačková. Počátek roku by měl být u vcelku klidný. Panovat by měla stabilita. Už v únoru se toho na vás navalí dost. V dubnu dojde ke zklidnění, aby opět v květnu a červnu vyvstal tlak. Pak opět dojde ke zklidnění, aby v listopadu opět došlo ke zkouškám a omezením. Pokud to budete chtít zvládnout, budete si muset nastavit nějakou svou vizi a hlavně řád podle kterého budete postupovat. Pokud to uděláte žádné velké odměny nečekejte avšak bude zde velká naděje, že ony tlaky lépe zvládnete.

Vodnáři v roce 2016

Láska a sex
Počátek roku může být u vás poznamenán milostnými svody, kdy v prožívání sexuality nepůjde ani tak o city, jako o tělesnou rozkoš a užívání si. To ovšem může do života přinést komplikace, které se mohou projevit již v únoru. Nadít se tak můžete nějakých bojů mezi pohlavími. Pak by se měla situace stabilizovat a léto už si užijete. Pravděpodobné jsou nové vztahy nebo prohloubení stávajících. Na podzim si jich budete užívat. Pouze v říjnu by vás mohlo chvíli pálit „dobré bydlo". Pokud toto pokoušení ustojíte, konec roku by měl být příjemný.
Zdraví a kondice
Vaše zdraví by hned zpočátku roku mělo vykazovat schopnost rychlých reakcí a dynamických rozhodnutí. Možná se rozhodnete pro zdravý životní styl a také se hned do toho pustíte. Výsledky by se mohly projevit poměrně záhy. Na jaře by se vše mělo ještě více vylepšit. Vydržet by to pak mělo i přes léto až k počátku podzimu. Koncem září je možná menší obranyschopnost organismu. Bude dobré ji podpořit. Konec roku by už opět měl být z hlediska zdraví velmi dobrý. Nicméně, bude to chtít pro zdraví také něco pravidelně dělat.
Peníze
Rok 2016 zřejmě zahájíte s horšími finančními rezervami a možnostmi, než jste si nejspíš představovali. Budete se tak zamýšlet nad tím, jak to udělat, aby věci byly do budoucna lepší. Pravděpodobná jsou na tomto poli moudrá rozhodnutí. Úročit by se mohla už v březnu. Zde bude možné očekávat stabilizaci příjmů. V létě však počítejte s výdaji. Ty nejspíš budou větší, než příjmy. Bude dobré mít rezervy. Počátek podzimu by měl přinést opět větší množství příležitostí a možností k výdělkům. Konec roku bude opět ve znamení větších výdajů. Rok tak bude poněkud houpačkový.
Kariéra a práce
Hvězdy vám v této oblasti budou přát hned z počátku roku. Možné jsou nové pracovní nabídky a možnosti. Dočkat se můžete tzv. šťastných náhod. Možná někdo odněkud odejde a vy budete moc nastoupit na jeho místo nebo vám to dohodí váš citový partner. První půlrok ovšem bude energeticky docela náročný. Bude toho na vás dost, ale svým originálním přístupem, byste vše měli docela dobře zvládat. Počátkem podzimu buďte obezřetnější. Je pravděpodobné, že se setkáte s nějakými podrazy. Konec roku by měl úročit vše co jste v jeho průběhu dokázali.

Kozorozi v roce 2016

Láska a sex
Přelom starého roku 2015 a vstup do roku 2016 u vás nejspíš bude ve znamení nějakých milostných komplikací. Možná podlehnete svodům vy, možná váš partner – možná jen budete pokoušeni, zda to ustojíte. Záležet bude jen na vás. Jaro vám vlije nových sil do žil a chuti obohatit svůj milostný život. Možné tak jsou nové lásky. Celé léto až do podzimu vám budou hvězdy přát. Vše bude stabilizováno a bude se dařit. Říjen by měl být ve znamení intenzivního milostného života. Na konci roku se zřejmě nic podstatného dít nebude.
Zdraví a kondice
Pravděpodobně si hned počátkem roku uvědomíte, že pokud byste i nadále podléhali svodům nezdravého životního stylu, tak byste se také do budoucna mohli se zlou potázat. S vervou a nadšením se tedy nejspíš pustíte do realizace nových zásad, postojů a zvyklostí. Možná se i přihlásíte do nějakého vzdělávání na toto téma. Pokud tak učiníte, pak v průběhu roku si uvědomíte, že nastavený řád a disciplína se vám vyplácí a budete se cítit mnohem lépe. Pro ostatní se tak můžete stát průkopníkem – vzorem, který budou chtít následovat.
Peníze
Přestože můžete mít pocit, že peněz máte na počátku roku málo, ve vztahu k ostatním opak nejspíš bude pravdou. Hvězdy napovídají, že by k vám finance měly tak nějak tíhnout a přicházet i z neočekávaných stran. V únoru a březnu byste si měli dát pozor na možné nerozumné výdaje či nevýhodné obchody. Duben by měl být o něco lepší. Objevit by se měly i šťastné náhody. Zde ovšem bude platit – štěstí přeje připraveným. Od poloviny roku do jeho konce by pak mělo panovat období, které bylo i na počátku roku. Tedy finance budou stále, pomalu, ale jistě přicházet.
Kariéra a práce
Hned zpočátku roku můžete být svědky nějakých podrazů či pokusů vás nějak poškodit. Zde bude dobré mít oči i uši otevřené a nic nepodcenit. V průběhu jara by se věci měly zklidnit a nastoupit by měla rutina. To všem neznamená, že byste se neměli snažit. Naopak. Vaše úsilí se v průběhu roku bude zesilovat a vy tak pomaličku – polehoučku budete realizovat své záměry. Větší úspěchy byste měli zaznamenat v průběhu léta. V říjnu by úspěchy mohly kulminovat. Možná se dočkáte povýšení či nové lepší práce. Do konce roku se nové věci budou stabilizovat.

Střelci v roce 2016

Láska a sex
Zdá se, že vy se můžete na počátek roku docela těšit. Hvězdy naznačují, že kroužit kolem vás bude láska a city budou velmi silně prožívány. Pozor si ale dávejte na možné porušování pravidel a zákonitostí. Trvat by to mělo až do března. Možná jsou až osudová setkání. Koncem jara zřejmě nastanou události, které prověří sílu vašich vztahů. Jejich zvládnutí bude vyžadovat, zavést do života větší řád a disciplínu. Komplikace a zkoušky se pak zřejmě budou projevovat převážnou část roku. Bude tak dobré vše řádně promýšlet a konat velmi zodpovědně.
Zdraví a kondice
Zdá se, že v této oblasti to moc jednoduché mít v tomto roce nebudete. Je sice pravděpodobné, že možné varovné signály těla budete ignorovat, avšak jejich intenzita vás nakonec přivede ke konání. Jinými slovy bude dobré, když se hned zjara vrhnete na zdravější životní styl a začnete jej praktikovat. To by vám mělo pomoci lépe zvládnout zkoušky a těžkosti, které se vás v oblasti zdraví mohou týkat. Naštěstí od léta byste měli nabírat novou akční energii, což by mělo trvat až do konce roku. Čím blíže ke konci roku budete, tím větší bude zdravotní pohoda.
Peníze
Budete-li se účastnit nějakých párty či oslav, mějte oči i uši připravené. Je možné, že dostanete nabídku na nějaký dobrý obchod, lepší peníze, či tak něco. Týkat by se to mělo prvních tří měsíců roku. Pokud dobře zareagujete, lze očekávat, že se to podepíše na situaci v dalších měsících a to v pozitivním slova smyslu. Nadít se tak můžete stabilních příjmů bez větších výkyvů. A aby toho nebylo málo, tak v listopadu hvězdy naznačují, že nastane další nárůst energie právě v této oblasti bytí. To by se opět mohlo podepsat příjemným dopadem na vaše peněženky.
Kariéra a práce
Vypadá to, že v oblasti kariéry a společenských vztahů si nebudete mít nač stěžovat. Bude-li se ve vašich profesních záležitostech rozhodovat o nějakém růstu, vylepšení, rozšíření atp., tak lze předpokládat, že hvězdy budou stát na vaší straně. Projevovat se to bude hned v prvních měsících roku. Kolem poloviny roku by měla nastat stagnace nebo pokles toho pozitivního. Bude to však jen přechodné období a už v srpnu by se vše opět mělo vylepšit. Listopad by pak měl tento trend ještě zesílit. Konec roku by už měl být stabilizovaný. S průběhem roku byste tak měli být spokojeni.

Štíři v roce 2016

Láska a sex
Vás by měl čekat rok velmi úspěšný, kdy byste si v převaze měli užívat dostatek lásky, sexu a přízně opačného pohlaví. Měli byste mít dokonce pokud jste nezadaní na výběr, což sebou může nést důsledky typu kdo dlouho vybírá, ten přebere. Zvláště počátkem března byste mohli prosadit ve vztahu to co chcete bez většího úsilí. Možné jsou pozitivní změny. Mějte na paměti, že vše musíte ale prosazovat s citem, ne z pozice moci a chtíče. V srpnu by mohlo dojít k nějakým neshodám, kdy budete muset trochu přibrzdit, ale intuice vám napoví. Konec roku bude ve znamení stability a upevnění pozic.
Zdraví
Bude dobré, pokud se hned počátkem roku zaměříte na podporu hlavně imunitního systému. Nepodceňujte ani drobné potíže a řešte je včas. Důležitá bude i prevence. Bez cílené aktivity byste se mohli dostat do potíží, kterým bylo možno předejít. Od května do srpna bude vhodná doba využít nabízené možnosti, ke kterým se můžete dostat. V září se můžou objevit komplikace s nervovou soustavou, které budou v důsledku nedostatku vnitřního klidu. Bude dobré, když se zaměříte sami na sebe a nebudete řešit ostatní. V listopadu pozor na zvýšené riziko úrazů hlavy a horních končetin.
Peníze
Začátkem roku se pravděpodobně do situace, kdy budete konfrontováni s tím, jak jste nakládali s financemi v minulém období. Pokud jste konali čestně a bez vypočítavosti, měly by se finance úročit, v opačném případě budete asi čelit realitě ztráty. Toto se vám bude opakovat ještě v měsíci září.V srpnu a říjnu bude příznivý čas k investicím, jelikož byste měli díky své píli finance získat. Tento rok vám bude přát v samostatných aktivitách, tak toho využijte. Koncem roku bude dobré, pokud budete své tendence k případné pomstychtivosti držet zpátky, abyste se nedostali do zbytečných finančních ztrát.
Kariéra a práce
Využijte první čtyři měsíce k tomu, abyste prosadili změny v pracovní oblasti tak, jak si představujete, nebo rozjeďte svůj vlastní projekt. V tomto období vám budou hvězdy přát. Pokud jste nespokojeni ve stávající práci, březen bude vhodný ke změně. V červnu se budete asi muset zastavit a pracovní tempo zmírnit. Také jsou možné konfrontace, stejně tak jako v září. Buďte připraveni a mějte vše v pořádku. Letní měsíce by měly být ve znamení stability a pokud využijete svých znalostí, také k pracovním postupům. Závěr roku bude spojený s pozitivními emocemi, kdy byste měli být sami se sebou pracovně spokojeni.

Váhy v roce 2016

Láska a sex
U vás bude v tomto roce platit, že kdo si počká, ten se dočká. Ti, kteří čekají na novou lásku, budou mít šanci v březnu, červnu, listopadu a prosinci. Obzvláště konec roku by měl být skvělý. Ti co mají stávající vztah, budou čelit situacím chvíli slunečno a chvíli bouřka. Začátek roku bude takový neslaný nemastný, kdy můžete mít pocity osamocení. V březnu pozor na úlety, sklony k nevěrám a podvodům. Je možné, že budete nuceni se zamýšlet nad současným stavem a některé přístupy začít měnit. Letní měsíce by měly být poněkud problémové. Pak ale dojde ke změnám a vstřícnosti, závěr roku bude mnohem lepší.
Zdraví
Připravte se na to, že do dubna budete mít možnost začít aktivně pracovat na svém zdravotním stavu. Pokud se nebudete cítit v pohodě, bude to pravděpodobně hodně souviset s psychikou. Začněte s nějakým sportem, nebo aktivitou, která bude posilovat vás jako celek. Květen a červen budou měsíce, kdy pravděpodobně uvidíte výsledky a budete se cítit lépe. V červenci a září pozor na úrazy a sebedestrukční činy, budete to mít ve vlastních rukách. Jak se vy budete chovat ke svému tělu, tak vám bude oplácet. Koncem přidejte na úsilí zdravého životního stylu a vše bude v pohodě.
Peníze
S financemi v tomto roce zacházejte velmi rozumně a cíleně. Budete mít příležitosti jak peníze vydělat i jak je utratit. Zvláště v květnu, červnu, srpnu a prosinci budou tyto svody k nadměrnému a neuváženému utrácení největší. V těchto měsících raději ani neinvestujte, nevyplatilo by se vám to. Naopak v lednu, červnu, září a listopadu by se vám mělo finančně dařit a mohli byste si tak přijít k většímu obnosu. Také z hlediska investování a to hlavně do věcí hmotných by vám mělo přinést uspokojení. Celý rok bude platit, že dobré bude nechávat si vždy rezervu a neutratit všechno.
Kariéra a práce
Počátkem roku to nebude úplně pravděpodobně podle vašich představ, můžou se objevit komplikace typu kontrol, obhajování a nesouladu s tím, co byste a jak byste chtěli. Buďte připraveni, mějte vše v pořádku a obrňte se trpělivostí. V dubnu se budete asi rozhodovat nad zásadní věcí, možná je i změna místa. V květnu pozor na podvody a intriky, které by mohly vyústit v zásadní změnu. Srpnem by se měla situace obrátit a mělo by se vám začít pracovně dařit. Měli byste být hlavně emočně spokojeni. Osmý měsíc by měl přinést velké pracovní úspěchy, které byste mohli do konce roku úspěšně zúročit.

Panny v roce 2016

Láska a sex
Počátkem roku budete pravděpodobně prožívat období zamilovanosti, lásky a naplněnosti vztahu. Pokud se v minulosti objevily nesrovnalosti, měly by být ty tam. Toto období plné všeho co k lásce patří by mělo trvat až do dubna. Nezadaní mají šanci potkat novou lásku. Od dubna do července se můžete dostat vlivem nepatřičných nároků a volbě nevhodných objektů do nepříjemných situací.Také pozor na sklony k nevěrám a přílišné sebejistotě.V červnu může docházet ke změnám. V říjnu bude opět možnost potkat lásku, nebo prožívat láskyplný vztah a v listopadu můžou přijít pozitivní změny.
Zdraví
První půl rok nebude z hlediska zdraví asi příliš příjemný, ale dobré na tom je to, že vás to bude nutit ke změnám stávajícího životního stylu. V lednu buďte zvláště opatrní, hrozí úrazy a jiné zdravotní komplikace. Nic neodkládejte na později. V březnu se snažte být co nejvíce v psychické pohodě, protože vše bude hlavně o ní. V dubnu se můžete setkat s někým, kdo vás přivede k možnosti něco dělat jinak, tak se nebraňte a učte se. Letní měsíce byste měli být v pohodě a v listopadu se můžete těšit na nové možnosti řešení drobných potíží. Prosinec by měl být z hlediska zdraví pohodový.
Peníze
V tomto roce byste si na nedostatek financí stěžovat neměli. hvězdy vám budou převážně přát a zdá se, že v mnoha ohledech k vaší pohodě bude přispívat i spolupráce s bližními. Začátek roku by měl být skvělý, plný příležitostí k vydělání peněz. V březnu pozor na zbrklost a unáhlenost. Nakládejte si jen tolik, co jste schopni zvládnout. V červnu se držte s financemi zpátky a zbytečně nevydávejte. Investice nechte na později. Na ty bude vhodná doba září a říjnu. Tam budete mít velký potenciál rozmnožení. Koncem roku pozor na podvodníky, půjčky a důvěřivost. V prosinci byste měli mít veškeré možné dluhy srovnány.
Kariéra a práce
Stejně tak jako ve finanční oblasti, mělo by se vám dařit i v oblasti pracovní. Vaše charisma bude hlavně začátkem roku velmi silné a to k vám bude přitahovat nejen lidi, ale i pracovní úspěchy. V únoru je možné, že budete mít práce nad hlavu. V březnu je pravděpodobné, že se dostanete do spolupráce s někým, kdo bude pro vás přínosný. Koncem jara se dá předpokládat pracovní postup, nebo pozitivní změna. S nastupujícím létem by vaše pracovní nadšení a úsilí mělo být velké a nebude ho možné přehlédnout. V srpnu budete asi čelit kritice domácího prostředí a trochu své pracovní tempo nuceni zvolnit. Konec roku by měl být zase velmi úspěšný.

Lvi v roce 2016


Láska a sex
Možná budete počátkem roku v takovém zápřahu a zápalu práce, že budete trochu zapomínat na svého partnera. Důsledkem toho jsou možné rozkoly a hádky. Nemělo by to být nic zásadního, bude ale dobré těmto zbytečným nesrovnalostem předejít. Duben, červen, srpen a říjen budou měsíce, kdy byste si měli lásky, zamilovanosti a sexu užívat plnými doušky. Vaše charisma bude velké a opačné pohlaví na vás bude velmi vstřícně reagovat. Ti nezadaní budou mít hlavně v letních měsících velkou šanci potkat lásku. V září pozor na sklony k úletům. Koncem roku jsou možné přírůstky.
Zdraví
Tento rok by měl být pro vás velice motivační. Drobné zdravotní problémy by vás měly nutit k většímu zamyšlení nad vaším způsobem života a prevencí. Budou sice drobné, bude jich ale dost. Jarní měsíce byste měli mít dostatek energie a také byste se měli více setkávat s možnostmi a nabídkami něco pro své zdraví udělat, tak toho využijte. V létě se věnujte hlavně sportu a během podzimních měsíců si najděte činnost, které se budete věnovat cíleně a dlouhodobě. Energie a výdrže byste na to měli mít dost. V listopadu pozor na úrazy hlavy. Prosinec by měl být bez větších komplikací.
Peníze
Začátek roku až do třetího měsíce, červen a říjen by měly být časem kdy by se vám mělo dařit velmi dobře. Bude to čas, kdy můžete bez obav investovat a rozjíždět nové projekty. Je také možné, že přijdete k nějakým nečekaným a snadným ziskům. Možná je i výhra. Naopak letní měsíce budou trochu problematické. Hlídejte si výdaje a veškeré smlouvy dobře pročítejte, ať vás někdo nenapálí. Budete mít sklony k důvěřivosti a možnost předvést svoji moc by vás mohla stát víc, než by se vám později líbilo. Koncem roku si budete moci dopřát trochu více, ale stále si hlídejte výdaje s příjmy.
Kariéra a práce
Pracovně by se vám mělo v tomto roce dařit. Možné jsou pracovní postupy, ocenění ze strany spolupracovníků i úspěchy. Pokud budete uvažovat o změně místa, budou k tomu dobré měsíce březen, červen, červenec a listopad. Tento čas bude též vhodný pro osamostatnění, pokud to máte v plánu. V srpnu pozor na podvody a podrazy, pokud budete mít něco svého k vylepšení. Zachovejte tajemství a s nikým se o to moc nedělte. V září počítejte s tím, že na vás budou kladeny větší nároky a vy tak můžete zažívat větší pracovní tempo. Konec roku budete pravděpodobně těmi, kdo bude žádán o rady.

Raci v roce 2016

Láska a sex
Na začátku tohoto roku to pro vás zřejmě nebude příliš jednoduché. Pocity osamocení a nejistoty z toho, zda to co prožíváte je to pravé se mohou objevovat častěji. Vydržte do března, to by se měla situace rapidně vylepšit. Budete mít šanci potkat novou lásku, nebo někoho hodně zajímavého. Nastanou vám slunečné dny, které mohou trvat až do prázdnin. Pak možná budete v citové oblasti s něčím konfrontováni a bude záležet na vás, jak se rozhodnete. Obhájit si své stanovisko budete asi nuceni v září. V říjnu pozor na sklony k úletům a koncem roku můžete potkat někoho, kdo trochu potrápí vaše emoce.
Zdraví
Pokud jste měli nějaké zdravotní obtíže, které vás trápily, tak během prvního a druhého měsíce by se měly vylepšovat. Nevzdávejte se a trochu více bojujte a hlavně se nelitujte. V březnu pozor na úrazy v důsledku nerozvážného konání. Květen by měl být měsícem, kdy budete přinuceni zvážit to, jak se chováte k vlastnímu tělu a případně něco změnit. Letní měsíce budou jako na houpačce. Může vás střídavě potrápit žaludek a pozor také na srdeční záležitosti. Vše bude hlavně otázkou psychiky. Během podzimu byste se měli zdokonalit v nějakých poznatcích, které budete potom rozdávat ostatním.
Peníze
V prvních měsících si hlídejte hlavně své výdaje, je možné, že vás o ně bude chtít někdo připravovat. Žádné výhodné smlouvy, nebo investice neuzavírejte a vyčkejte do dubna, kdy bude naopak čas investovat. V květnu budete mít šanci rozhodovat o něčem, co by vám mělo finance přinést. V červnu a červenci se opět držte zpátky a zbytečně nevydávejte. Pokud se budete chtít z hlediska financí osamostatnit, budou na to vhodné měsíce srpen, listopad a prosinec. V září pozor na špatná a unáhlená rozhodnutí, která by měla dopad o něco později. Říjen bude měsícem, kdy by se měly úročit předešlé snahy.
Kariéra a práce
Využijte první dva měsíce k tomu, abyste si prosadili to, co dlouho chcete. Hvězdy vám budou přát a vám by se mělo nadmíru dařit ve všem, co započnete. Mějte všechno dobře promyšlené a jděte si za tím. V březnu je možné, že vás pracovně něco potrápí, ale nebude to trvat dlouho. Rozhodnost a velké pracovní nasazení vás bude čekat v dubnu, květnu a červnu. Letní měsíce mohou být ve znamení střídavě oblačno, kdy bude záležet na vás, jak vše budete psychicky zvládat. Na podzim pozor na intriky a závist druhých. Hlídejte si své. Prosinec by měl přinést klid, stabilitu a úspěch.

Blíženci v roce 2016

Láska a sex
Leden a únor navzdory pracovní vytíženosti budete pociťovat silnou erotickou touhu a pouto ke svému partnerovi. Váš milostný život nabere vítr do plachet a vy si budete všeho užívat plnými doušky. V jarních měsících pozor na nevěry a úlety spojené se společenskými událostmi. Možné je setkání s někým z minulosti. Na začátku prázdnin budou mít nezadaní šanci potkat novou lásku ale jen v případě, že se budou dívat pod povrch. Podzimní měsíce by mohly přinést intenzivně prožívaný sex a erotiku. Závěr roku bude vhodný k uzavírání sňatků a plánování rodičovství. Také ale pozor na sklony k milostným úletům.
Zdraví
Začátkem roku budete hýřit energií a zdravotně byste na tom měli být také velmi dobře. Drobné obtíže by měly ustupovat a žádné větší komplikace by vás potkat neměly. Květen a červen bude období vhodné k jakýmkoliv začátkům, vedoucích k zvýšení pohybových aktivit. Vaše tělo si samo řekne, co by bylo potřeba. Během letních měsíců bude dobré, pokud se zaměříte na podporu zažívání. Vyvarujte se experimentů ve stravování. Podzimní měsíce budou trochu náročnější, tak dbejte především na prevenci a drobné potíže řešte včas. Koncem roku pozor na úrazy spojené s adrenalinem.
Peníze
Leden až květen budou měsíce, kdy byste měli zaznamenat nárůst financí, a to hlavně ve spojení s výdělečnými aktivitami. Vše, do čeho budete investovat čas, práci a peníze by se vám mělo bohatě úročit a vy si tak budete moci oddychnout. V letních měsících uváženě investujte a nechávejte si rezervu. Podzim bude vhodným měsícem na investice a financování domova. Možné jsou také nečekané příjmy. V listopadu budete mít asi větší výdaje s dětmi, tak s tím počítejte. Koncem roku byste si mohli dokonce dopřát zaslouženou dovolenou nebo splnění nějakého přání.
Kariéra a práce
Počátkem roku by se vám měla slibně vyvíjet kariéra zvláště, pokud jste se vrhli do nových projektů. Možné jsou nové zajímavé nabídky a pracovní postupy. Velkou podporu můžete čekat od citového partnera a obdivu by se vám mělo dostat i z vašeho pracovního okolí. Pro mnohé budete vzorem a inspirací. Počátkem léta můžete zvažovat nějakou změnu související s pracovními povinnostmi. V září pozor, nenechte se nikam tlačit. Rozhodnost bude vaší velkou devizou. Koncem roku je možné, že vás od práce budou odvádět jiné aktivity, související se společenským životem. Stále ale budete úspěšní.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

// EOF