927x127 HEAD VPRAVO

Střelci v roce 2016

Láska a sex
Zdá se, že vy se můžete na počátek roku docela těšit. Hvězdy naznačují, že kroužit kolem vás bude láska a city budou velmi silně prožívány. Pozor si ale dávejte na možné porušování pravidel a zákonitostí. Trvat by to mělo až do března. Možná jsou až osudová setkání. Koncem jara zřejmě nastanou události, které prověří sílu vašich vztahů. Jejich zvládnutí bude vyžadovat, zavést do života větší řád a disciplínu. Komplikace a zkoušky se pak zřejmě budou projevovat převážnou část roku. Bude tak dobré vše řádně promýšlet a konat velmi zodpovědně.
Zdraví a kondice
Zdá se, že v této oblasti to moc jednoduché mít v tomto roce nebudete. Je sice pravděpodobné, že možné varovné signály těla budete ignorovat, avšak jejich intenzita vás nakonec přivede ke konání. Jinými slovy bude dobré, když se hned zjara vrhnete na zdravější životní styl a začnete jej praktikovat. To by vám mělo pomoci lépe zvládnout zkoušky a těžkosti, které se vás v oblasti zdraví mohou týkat. Naštěstí od léta byste měli nabírat novou akční energii, což by mělo trvat až do konce roku. Čím blíže ke konci roku budete, tím větší bude zdravotní pohoda.
Peníze
Budete-li se účastnit nějakých párty či oslav, mějte oči i uši připravené. Je možné, že dostanete nabídku na nějaký dobrý obchod, lepší peníze, či tak něco. Týkat by se to mělo prvních tří měsíců roku. Pokud dobře zareagujete, lze očekávat, že se to podepíše na situaci v dalších měsících a to v pozitivním slova smyslu. Nadít se tak můžete stabilních příjmů bez větších výkyvů. A aby toho nebylo málo, tak v listopadu hvězdy naznačují, že nastane další nárůst energie právě v této oblasti bytí. To by se opět mohlo podepsat příjemným dopadem na vaše peněženky.
Kariéra a práce
Vypadá to, že v oblasti kariéry a společenských vztahů si nebudete mít nač stěžovat. Bude-li se ve vašich profesních záležitostech rozhodovat o nějakém růstu, vylepšení, rozšíření atp., tak lze předpokládat, že hvězdy budou stát na vaší straně. Projevovat se to bude hned v prvních měsících roku. Kolem poloviny roku by měla nastat stagnace nebo pokles toho pozitivního. Bude to však jen přechodné období a už v srpnu by se vše opět mělo vylepšit. Listopad by pak měl tento trend ještě zesílit. Konec roku by už měl být stabilizovaný. S průběhem roku byste tak měli být spokojeni.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF