927x127 HEAD VPRAVO

Kozorozi v roce 2016

Láska a sex
Přelom starého roku 2015 a vstup do roku 2016 u vás nejspíš bude ve znamení nějakých milostných komplikací. Možná podlehnete svodům vy, možná váš partner – možná jen budete pokoušeni, zda to ustojíte. Záležet bude jen na vás. Jaro vám vlije nových sil do žil a chuti obohatit svůj milostný život. Možné tak jsou nové lásky. Celé léto až do podzimu vám budou hvězdy přát. Vše bude stabilizováno a bude se dařit. Říjen by měl být ve znamení intenzivního milostného života. Na konci roku se zřejmě nic podstatného dít nebude.
Zdraví a kondice
Pravděpodobně si hned počátkem roku uvědomíte, že pokud byste i nadále podléhali svodům nezdravého životního stylu, tak byste se také do budoucna mohli se zlou potázat. S vervou a nadšením se tedy nejspíš pustíte do realizace nových zásad, postojů a zvyklostí. Možná se i přihlásíte do nějakého vzdělávání na toto téma. Pokud tak učiníte, pak v průběhu roku si uvědomíte, že nastavený řád a disciplína se vám vyplácí a budete se cítit mnohem lépe. Pro ostatní se tak můžete stát průkopníkem – vzorem, který budou chtít následovat.
Peníze
Přestože můžete mít pocit, že peněz máte na počátku roku málo, ve vztahu k ostatním opak nejspíš bude pravdou. Hvězdy napovídají, že by k vám finance měly tak nějak tíhnout a přicházet i z neočekávaných stran. V únoru a březnu byste si měli dát pozor na možné nerozumné výdaje či nevýhodné obchody. Duben by měl být o něco lepší. Objevit by se měly i šťastné náhody. Zde ovšem bude platit – štěstí přeje připraveným. Od poloviny roku do jeho konce by pak mělo panovat období, které bylo i na počátku roku. Tedy finance budou stále, pomalu, ale jistě přicházet.
Kariéra a práce
Hned zpočátku roku můžete být svědky nějakých podrazů či pokusů vás nějak poškodit. Zde bude dobré mít oči i uši otevřené a nic nepodcenit. V průběhu jara by se věci měly zklidnit a nastoupit by měla rutina. To všem neznamená, že byste se neměli snažit. Naopak. Vaše úsilí se v průběhu roku bude zesilovat a vy tak pomaličku – polehoučku budete realizovat své záměry. Větší úspěchy byste měli zaznamenat v průběhu léta. V říjnu by úspěchy mohly kulminovat. Možná se dočkáte povýšení či nové lepší práce. Do konce roku se nové věci budou stabilizovat.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF