927x127 HEAD VPRAVO

Ryby v roce 2016

Láska a sex
Na počátku roku na tom zřejmě nebudete s city nikterak slavně. Ne že byste neměli chuť na milování, ale je možné, že ten koho budete chtít nebude k mání a ten co bude k dispozici, toho zase chtít nebudete. Docházet tak může k milostným úletům. Teprve březen by mohl přinést do milostného života soulad. Počátkem léta raději počítejte s nějakými zkouškami a těžkostmi. Ty však budou vyváženy intenzivním sexuálním životem. Možné jsou nové lásky. Vrcholit toto období bude v říjnu. Do konce roku vás pak opět mohou potrápit těžkosti.
Zdraví a kondice
Na počátku roku byste na tom s energií měli být docela dobře. Hned v únoru však mohou přijít komplikace. Zvýšená však také bude citlivost a vnímavost. Vše tak budete velmi intenzivně prožívat. S příchodem jara si nejspíš opět uvědomíte, že pokud chcete být v dobré kondici, musíte pro to také něco udělat. Půjde to ale ztuha. Duben pak může pro vás být docela problémový. Tlaky budou velké. Ale už od července a po celé léto byste měli být v pohodě. V září pozor na úrazy. Podzim by měl být takový houpačkový, na konci roku by se opět větší tlak.
Peníze
S nějakým přebytkem na počátku nového roku raději nepočítejte. Raději se uskrovněte a žijte z toho, co jste si nastřádali nebo dostali. Hvězdy financím moc přát nebudou. Dobré nápady zde ale budou. Do dubna tak věci budete promýšlet a plánovat. V červnu by mohlo nastat příjemnější období. Peníze by sice přicházet měly. Otázkou ovšem bude vaše disciplína. Léto by vás mělo zastihnout v celkové finanční pohodě. V srpnu až říjnu by příjem měl být stabilní. Září a listopad pak hrozí většími výdaji. Prosinec by měl být neutrální
Kariéra a společenské postavení
Tato oblast života pro vás bude v roce 2016 poněkud houpačková. Počátek roku by měl být u vcelku klidný. Panovat by měla stabilita. Už v únoru se toho na vás navalí dost. V dubnu dojde ke zklidnění, aby opět v květnu a červnu vyvstal tlak. Pak opět dojde ke zklidnění, aby v listopadu opět došlo ke zkouškám a omezením. Pokud to budete chtít zvládnout, budete si muset nastavit nějakou svou vizi a hlavně řád podle kterého budete postupovat. Pokud to uděláte žádné velké odměny nečekejte avšak bude zde velká naděje, že ony tlaky lépe zvládnete.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF