927x127 HEAD VPRAVO

Váhy v roce 2016

Láska a sex
U vás bude v tomto roce platit, že kdo si počká, ten se dočká. Ti, kteří čekají na novou lásku, budou mít šanci v březnu, červnu, listopadu a prosinci. Obzvláště konec roku by měl být skvělý. Ti co mají stávající vztah, budou čelit situacím chvíli slunečno a chvíli bouřka. Začátek roku bude takový neslaný nemastný, kdy můžete mít pocity osamocení. V březnu pozor na úlety, sklony k nevěrám a podvodům. Je možné, že budete nuceni se zamýšlet nad současným stavem a některé přístupy začít měnit. Letní měsíce by měly být poněkud problémové. Pak ale dojde ke změnám a vstřícnosti, závěr roku bude mnohem lepší.
Zdraví
Připravte se na to, že do dubna budete mít možnost začít aktivně pracovat na svém zdravotním stavu. Pokud se nebudete cítit v pohodě, bude to pravděpodobně hodně souviset s psychikou. Začněte s nějakým sportem, nebo aktivitou, která bude posilovat vás jako celek. Květen a červen budou měsíce, kdy pravděpodobně uvidíte výsledky a budete se cítit lépe. V červenci a září pozor na úrazy a sebedestrukční činy, budete to mít ve vlastních rukách. Jak se vy budete chovat ke svému tělu, tak vám bude oplácet. Koncem přidejte na úsilí zdravého životního stylu a vše bude v pohodě.
Peníze
S financemi v tomto roce zacházejte velmi rozumně a cíleně. Budete mít příležitosti jak peníze vydělat i jak je utratit. Zvláště v květnu, červnu, srpnu a prosinci budou tyto svody k nadměrnému a neuváženému utrácení největší. V těchto měsících raději ani neinvestujte, nevyplatilo by se vám to. Naopak v lednu, červnu, září a listopadu by se vám mělo finančně dařit a mohli byste si tak přijít k většímu obnosu. Také z hlediska investování a to hlavně do věcí hmotných by vám mělo přinést uspokojení. Celý rok bude platit, že dobré bude nechávat si vždy rezervu a neutratit všechno.
Kariéra a práce
Počátkem roku to nebude úplně pravděpodobně podle vašich představ, můžou se objevit komplikace typu kontrol, obhajování a nesouladu s tím, co byste a jak byste chtěli. Buďte připraveni, mějte vše v pořádku a obrňte se trpělivostí. V dubnu se budete asi rozhodovat nad zásadní věcí, možná je i změna místa. V květnu pozor na podvody a intriky, které by mohly vyústit v zásadní změnu. Srpnem by se měla situace obrátit a mělo by se vám začít pracovně dařit. Měli byste být hlavně emočně spokojeni. Osmý měsíc by měl přinést velké pracovní úspěchy, které byste mohli do konce roku úspěšně zúročit.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF