927x127 HEAD VPRAVO

O časopisu

Časopis Sféra – inspirace k radostnému životu
Časopis Sféra je na trhu již třináct let, vychází v nákladu 15 000 výtisků a pro čtenáře je k dispozici i elektronická verze. 

Časopis učí porozumění vlastnímu tělu a vrací se k dávno známé pravdě, že příroda léčí. Poutavé články o osobním rozvoji pomáhají hledat cestu k pocitu příjemně prožitých dnů a dobře odvedené práce. Vše souvisí se vším a hvězdy mají zásadní místo. Astrologové radí, čemu se den po dni věnovat a čeho se vyvarovat. Žijte v radosti a ve zdraví!

Na co se mohou čtenáři těšit?

Jedno z hlavních témat Sféry je nám všem blízké, a to je naše zdraví. Abychom si ho udrželi a užívali si příjemný život, pomáhá nám celostní medicína. Ve svých příspěvcích nám přední odborníci přibližují fungování lidského organizmu, možné vlivy okolí, naší psychiky. Učí nás, jak pomáhat sami sobě, abychom se stále cítili plní sil a užívali radostí života.

Mezi stálé autory patří např. Vladimír Ďurina, bioterapeut, tvůrce receptur přípravků Diochi. Přes 25 let se věnuje fytoterapii, bezkontaktním masážím, psychotronice, homeopatii. Dále Vladimír Nerud, léčitel s více než 20ti letou praxí. Vytvořil svou „Nerudovskou" metodu intuitivní nápravné masáže. K této technice vypracoval speciální cviky, které klient sám doma provádí.

Dozvíme se, jaké dary má pro nás příroda. Léčivé bylinky, ovoce a zelenina v sobě ukrývají mnohé látky, které nám prospívají i léčí. Znáte např. Faraonovy kapky, které vyléčí vše, kromě mrtvého? Hlavní bylina zde je Černucha setá. O ní a dalších mocných bylinách píše Herbář, nově doplněný články o aromaterapii.

Moderní doba na nás klade mnohé nároky v organizaci času, zvládání přibývajících úkolů, porozumění sobě i našim zaneprázdněným bližním. Zde poslouží rubrika Osobní rozvoj. Nelekejte se složitého názvu. K tomu, abychom každý večer uléhali s pocitem příjemně prožitého dne a dobře vykonané práce, najdete v ní články, které živou a poutavou formou nám budou svět psychologie otevírat a přibližovat.

Určitě vás také potěší sezónní Recepty, Horoskopy, křížovku a sudoku o ceny, soutěže...

Nová Sféra přináší naději, úžas nad léčivou mocí přírody, poučení i pobavení. Nechte se inspirovat Sférou k životu v radosti a ve zdraví.
Vychází jako dvouměsíčník v rozsahu 84 stran, cena 58 Kč

Časopis Sféra vydává společnost DIOCHI, s.r.o., která patří mezi přední výrobce přírodních bioinformačních přípravků pozitivně působících na lidský organismus. DIOCHI, s.r.o. již od roku 2003 propaguje zdravý životní styl a učí, jak pomoci sám sobě. Výrobky Diochi jsou pro své kvality uznávány jak v České republice, tak v zahraničí, kde získaly řadu významných ocenění.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF