Banner nové Sféry

Astofresh

Směs silic bylin obohacená o bioinformace napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích. Tlumí kašel, pomáhá při dýchacích potíží a zklidňuje bolesti v krku.

seznam modryTlumí kašel
seznam modryUsnadňuje dýchání
seznam modryZklidňuje bolesti v krku

Popis

Směs silic bylin obohacená o bioinformace napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích. Tlumí kašel, pomáhá při dýchacích potíží a zklidňuje bolesti v krku. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenu z plic a celkově osvěžuje organizmus. Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce a mozek. Obsažené fytohormony jsou blahodárné pro harmonizaci celého těla.

Upozornění:

 • Není vhodné pro děti do 3 let.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Před použitím protřepat.
 • Během užívání zvyšte pitný režim.
 • Výrobek není náhradou pestré stravy.
 • Astofresh kapky nepoužívejte do očí. Vždy dodržujte návod k použití!

Doporučení:

1. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte asi 21x. Tím dojde k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší.

2. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 5 kapek 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 10 kapek 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 20 kapek.

3. Kdy udělat pauzu?
Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při maximálním dávkování a s týdenní pauzou vám 50 ml přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, nebo-li reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 20 kapek za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 čajovou, nebo 1 mocca lžičku denně, nebo na pár kapek denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapku denně, nebo 1 kapku obden, příp. 1 kapku 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

5. Průběh detoxikace a regenerace
Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

6. Projev reverzní reakce:
Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
- Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
- Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapkách s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapce určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

9. Dodržujte pitný režim.

10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 • Kód produktu: CZ90001055
 • skupenstvi: kapky
 • kartuše: 5, 6, 4, 7, 8, 3
 • Země původu: Česko
 • Tabulka horní: tlumí kašel zklidňuje bolesti v krku pomáhá s lepším trávením usnadňuje dýchání celkově osvěžuje organismus životabudič pro žaludek, plíce a mozek
 • Dávkování:

  23 ml

 • Složení:

  směs éterických silic:

  • Eukalyptová (silice rostliny: Blahovičník kulatoplodý - blahovičník australský - Eucalyptus globulus)
  • Kardamomová (silice rostliny: Kardamovník obecný - Elettaria cardamomum)
  • Badyánová (silice rostliny: Badyánovník obecný - Illicium verum)
  • Citronová (silice rostliny: Citronovník)
  • Mátová peprná (silice rostliny: Máta peprná - Mentha piperita)
  • Anýzová (silice rostliny: Anýzovávník obecný - Pimpinella anisum)
  • Fenyklová (silice rostliny: Fenyklovník obecný - Foeniculum vulgare)
  • Grepová (silice rostliny: Grapefriut - Citrus paradisi - Citroník rajský)
  • Dávkování plné:

   ikona kapky Balení obsahuje 23 ml

   Dávkování:

   Dospělý a děti od 6 let 1-5 kapek 3x denně. Děti od 3 do 6 let 1 kapka 3x denně.

   Přípravek nakapejte do vody/na lžičku s medem/kostku cukru.

  • Typ:: kapky
  • Akce: Ne
  • Zařazení: REGENERACE VE SFÉŘE / 5 aktviátor, harmonizátor

Související položky (podle značky)

 • Dutina ústní
 • Meridián plic

   

  Obecná charakteristika jinová dráha probíhající sestupně od hrudníku k ruce
  Pod vlivem je

  nos

  vedlejší dutiny

  hrdlo

  hlasivky

  plíce

  hrudník

  horní končetiny

  Eustachova trubice

  Sdružený orgán

  tlusté střevo

  Element kov
  Měsíc listopad
  Maximální čas 03 - 05 hod. 
  Povrchové tkáně  kůže
  Nálady smutek
  Barva  světle fialová

   

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • Souvisejí s jednotlivými funkcemi plic. Typické jsou zde dýchací obtíže, rýma, poruchy čichu, astma, alergie, dušnost, plnost v hrudi, bolesti v jamce klíční kosti, nachlazení, kašel, bolesti v krku, zimnice, horečky s pocením i bez něj, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, srdeční palpitace, sta¬hující bolest pod žebry, zvracení krve, problémy s močením, časté a krátké močení, časté močení, pomočování se, poruchy látkové výměny, dyspnoe, hemoptýza, kožní onemocnění, kopřivka, ekzém, spáleniny, otoky v obličeji, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže, pružnost a elasticita kůže - tvorba strií, ztráta ochlupení a bolesti v průběhu dráhy - bolest nebo chlad v ramenech, pažích, loktech, v zápěstí na radiální straně ruky, pálení v dlaních, zívání..

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • Smutek, žal, pýcha, stud, emoční otupělost, melancholie, sebepodceňování, nervozita, deprese.
 • Sféra 5 - aktivátor, harmonizátor - ASTOFRESH
 • Plíce

  Plíce mají řadu velmi důležitých funkcí pro organismus. Kromě dýchání, zajišťování výměny plynů mezi vzduchem a krví, se podílejí na udržování vnitřního prostředí a mají význam v metabolismu řady látek.
  Dýchání (expirace) patří k životně důležité funkci, během které dochází k výměně plynů v těle. Z vdechovaného vzduchu je přijímán kyslík, je cestou dýchacích cest dopraven do plic. Z plic je naopak vylučován oxid uhličitý.
  Dýchání rozdělujeme na:
  ⁃ vnitřní (tkáňová respirace) – výměna kyslíku a oxidu uhličitého mezi krví a tkáněmi
  ⁃ vnější (plicní respirace) – proudění kyslíku a oxidu uhličitého ze vzduchu do krve. Proudění vzduchu v plicích se periodicky opakuje jako nádech (inspirium) a výdech (exspirium).
  Pro dýchání je velmi důležitý hlavní nádechový sval – bránice (diaphragma), která se aktivně podílí na dýchání a také odděluje dutinu hrudní od dutiny břišní. Je plochý, klenutý sval a chová se jako píst. Zajišťuje až 80% ventilace plic. Na nádechu se podílejí i zevní mezižeberní svaly. Mezi výdechové svaly, které zajistí závěr expirace nebo usilovný výdech, patří břišní svaly a vnitřní mezižeberní svaly. Klidného dýchání se účastní hlavně bránice, mezižeberní svaly a pružnost hrudní stěny a plic. V případě prohloubeného dýchání vstupují do akce další pomocné dýchací svaly – zádové, krční a svaly pažního pletence, které se upínají na hrudník.
  Dýchání je řízeno z dýchacího centra v prodloužené míše. Je složeno z nervových buněk, které ovlivňují vdechové a výdechové svaly. Činnost centra je automatická. Můžeme je vlastní vůlí regulovat (při mluvení, zpívání, dočasné zastavení dechu) a ovlivňují ho také emoce. Působí na něj však mnoho vlivů, jako jsou nervové a látkové podněty.

 • Průdušnice

  Hlavní funkcí průdušnice je dovést vzduch do průdušek a do plic. Má také očistnou funkci. Pomocí řasinkového epitelu se žlázkami se zachytí nečistoty a dopraví je zpět do horních cest dýchacích, odkud jsou vykašlány. Tím se zajistí průchodnost dýchacích cest.

 • Průdušky

  Průdušky mají stejnou funkci jako dolní cesty dýchací.

 • Nos - nosní dutina

  Stavba a členění dutiny nosní zajišťují mnoho funkcí:
  ⁃ vdechovaný vzduch je na silně prokrvené sliznici předehříván na tělesnou teplotu
  ⁃ vzduch je očištěn od mechanických nečistot a mikroorganismů, které se slepují v hlen na povrchu sliznice
  ⁃ voda obsažená v hlenu se na sliznici odpařuje a zvlhčuje suchý vzduch
  ⁃ pachové látky se na povrchu sliznice rozpouštějí a dráždí čichové buňky
  ⁃ obranná funkce v podobě kýchacího reflexu
  ⁃ artikulační funkce jakou součást resonančních prostor
  ⁃ lymfatická tkáň v podslizničním vazivu je první bariérou proti infekci.

 • Horní cesty dýchací

  Hlavní úlohou horních cest dýchacích je transport kyslíku k dolním cestám dýchacím. Jejich funkce jsou především předehřátí, zvlhčení vdechovaného vzduchu a zbavení jej nečistot a mikroskopických částic.

 • Astma

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Za příčinou je vždy schováno více různých faktorů, může jím být prakticky cokoliv. Jedná se totiž o faktory, které normálního člověka neovlivní. Je spojeno s alergiemi, např na pyl, traviny, plísně aj. Každý astmatik je prakticky i alergik. Mezi rizikové faktory můžeme řadit i znečištěné prostředí, práce v prašném prostředí, stres, fyzická námaha, změny teplot. Nejčastější skupinou lidí postiženou astmatem jsou kuřáci. Nezanedbatelnou roli představuje i dědičnost. Spouštěčem astmatu může být zvířecí srst, peří, prach, ale i potraviny a silné dráždivé látky.

 • Nadýmání
 • Dušnost
 • Nachlazení

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Nachlazení vyvolává až 200 různých druhů virů, které se přenášejí vzdušnou cestou. Uchytí se na sliznici nosu nebo krku, rozšíří se v horních cestách dýchacích. Jakákoliv vyčerpanost, oslabení organismu a nadměrná konzumace hlenotvorných potravin zvyšuje nebezpečí nákazy. Riziko vzniku infekce zvyšuje stres, vyčerpání, deprese či chronická nemoc.

 • Astofresh tablety

  Posilující přírodní a detoxikační tablety Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu v boji proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Omezují riziko vzniku nachlazení, angín a chřipek.

  seznam modryzvyšuje obranyschopnost organismu
  seznam modryusnadňuje dýchání
  seznam modryzklidňuje bolesti v krku

  Popis

  Posilující přírodní a detoxikační tablety Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu v boji proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Omezují riziko vzniku nachlazení, angín a chřipek. Astofresh usnadňuje dýchání a zlepšuje činnost dýchacích cest. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

  Upozornění:

  • Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky
  • Není vhodné pro děti do 3 let
  • Uchovávejte mimo dosah dětí
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Nepřekračujte doporučené dávkování
  • Během užívání zvyšte pitný režim
  • Výrobek není náhradou pestré stravy

  Doporučení:

  1. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
  Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 1 kapsle 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 1 kapsli 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 2 kapsle.

  2. Kdy udělat pauzu?
  Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při průměrném dávkování s týdenní pauzou vám kapsle přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, neboli reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

  3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
  Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 2 kapsle za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

  4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
  Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 kapsli denně, nebo na dvě kapsle denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapsli denně, nebo 1 kapsli obden, příp. 1 kapsli 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování, podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

  5. Průběh detoxikace a regenerace
  Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

  6. Projev reverzní reakce:
  Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
  - Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
  - Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
  Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

  7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
  Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapslích s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

  8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
  Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapsli určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

  9. Dodržujte pitný režim.

  10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

   

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF