927x127 HEAD VPRAVO

Štíři v roce 2016

Láska a sex
Vás by měl čekat rok velmi úspěšný, kdy byste si v převaze měli užívat dostatek lásky, sexu a přízně opačného pohlaví. Měli byste mít dokonce pokud jste nezadaní na výběr, což sebou může nést důsledky typu kdo dlouho vybírá, ten přebere. Zvláště počátkem března byste mohli prosadit ve vztahu to co chcete bez většího úsilí. Možné jsou pozitivní změny. Mějte na paměti, že vše musíte ale prosazovat s citem, ne z pozice moci a chtíče. V srpnu by mohlo dojít k nějakým neshodám, kdy budete muset trochu přibrzdit, ale intuice vám napoví. Konec roku bude ve znamení stability a upevnění pozic.
Zdraví
Bude dobré, pokud se hned počátkem roku zaměříte na podporu hlavně imunitního systému. Nepodceňujte ani drobné potíže a řešte je včas. Důležitá bude i prevence. Bez cílené aktivity byste se mohli dostat do potíží, kterým bylo možno předejít. Od května do srpna bude vhodná doba využít nabízené možnosti, ke kterým se můžete dostat. V září se můžou objevit komplikace s nervovou soustavou, které budou v důsledku nedostatku vnitřního klidu. Bude dobré, když se zaměříte sami na sebe a nebudete řešit ostatní. V listopadu pozor na zvýšené riziko úrazů hlavy a horních končetin.
Peníze
Začátkem roku se pravděpodobně do situace, kdy budete konfrontováni s tím, jak jste nakládali s financemi v minulém období. Pokud jste konali čestně a bez vypočítavosti, měly by se finance úročit, v opačném případě budete asi čelit realitě ztráty. Toto se vám bude opakovat ještě v měsíci září.V srpnu a říjnu bude příznivý čas k investicím, jelikož byste měli díky své píli finance získat. Tento rok vám bude přát v samostatných aktivitách, tak toho využijte. Koncem roku bude dobré, pokud budete své tendence k případné pomstychtivosti držet zpátky, abyste se nedostali do zbytečných finančních ztrát.
Kariéra a práce
Využijte první čtyři měsíce k tomu, abyste prosadili změny v pracovní oblasti tak, jak si představujete, nebo rozjeďte svůj vlastní projekt. V tomto období vám budou hvězdy přát. Pokud jste nespokojeni ve stávající práci, březen bude vhodný ke změně. V červnu se budete asi muset zastavit a pracovní tempo zmírnit. Také jsou možné konfrontace, stejně tak jako v září. Buďte připraveni a mějte vše v pořádku. Letní měsíce by měly být ve znamení stability a pokud využijete svých znalostí, také k pracovním postupům. Závěr roku bude spojený s pozitivními emocemi, kdy byste měli být sami se sebou pracovně spokojeni.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF