Banner nové Sféry

Gerocel Bioenzym

Bylinný přírodní doplněk v kapslích. Obsahuje výtažky z humátů a proteolytických enzymů, více než 60 minerálů v chelátové formě a další významné bioaktivní látky a výtažky z bylin.

seznam modryochraňuje DNA buněk
seznam modrysilný antioxidant
seznam modrynavrací tělu svěžest a vitalitu

Popis

Bylinný přírodní doplněk v kapslích. Obsahuje výtažky z humátů a proteolytických enzymů, více než 60 minerálů v chelátové formě a další významné bioaktivní látky a výtažky z bylin. Gerocel Bioenzym působí antioxidačně, antivirově, harmonizuje hormonální systém, posiluje funkci slinivky a také má pozitivní vliv na snižování hladiny cukru v krvi. Podporuje dlouhověkost, ochraňuje buňky a navrací tělu svěžest a vitalitu. Zpomaluje proces stárnutí.

Upozornění:

 • Není vhodné pro děti.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Během užívání zvyšte pitný režim.
 • Výrobek není náhradou pestré stravy.

Doporučení:

1. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 1 kapsle 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 1 kapsli 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 2 kapsle.

2. Kdy udělat pauzu?
Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při průměrném dávkování s týdenní pauzou vám kapsle přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, neboli reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 2 kapsle za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 kapsli denně, nebo na dvě kapsle denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapsli denně, nebo 1 kapsli obden, příp. 1 kapsli 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování, podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

5. Průběh detoxikace a regenerace
Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

6. Projev reverzní reakce:
Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
- Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
- Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapslích s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapsli určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

9. Dodržujte pitný režim.

10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 

 • Kód produktu: CZ90002205
 • skupenstvi: kapsle
 • kartuše: 3, 2, 7, 4, 6
 • Země původu: Česko
 • Tabulka horní: ochraňuje DNA buněk silný antioxidant navrací tělu svěžest a vitalitu pozitivní vliv na funkci slinivky a snižování cukru v krvi má antivirové účinky pomáhá harmonizovat hormonální systém
 • Dávkování:

  80 kapslí

 • Složení:

  extrakt z bylinky:

  • Selaginnella deoderleinii (Selaginella deoderleinii)

  směs éterických silic:

  • Kafrová (silice rostliny: Kafrovník lékařský – Skořicovník kafrovník, Cinnamomum camphora)
  • Anýzová (silice rostliny: Anýzovávník obecný - Pimpinella anisum)
  • Grepová (silice rostliny: Grapefriut - Citrus paradisi - Citroník rajský)
  • Kardamomová (silice rostliny: Kardamovník obecný - Elettaria cardamomum)
  • Litsea cubeba (silice rostliny: Vavřín kubébový - Litsea cubeba)
  • Nardová (silice rostliny: Nardostachys jatamansi - Nard pravý - nardovník džatamanský – Džatamamsí)
  • Mátová (silice rostliny: Polej obecná - Máta polej - Mentha pulegium)
  • Kasiová (silice rostliny: Kasie - Cinnamomum cassia - čínská skořice)
  • Vetiverová (silice rostliny: Vousatka - Vetiveria zizanioides)

  Žížaly kalifornské (Eisenia foetida)
  Humát dráselný
  Želatina

 • Dávkování plné:

  ikona kapsle Balení obsahuje 80 kapslí

  Dávkování: 3x denně max. 1 kapsle

   

   

 • Typ:: kapsle
 • Akce: Ne
 • Zařazení: STRÁŽCI POZIC / 8 tři zářiče, osrdečník, buňky

Související položky (podle značky)

 • Zácpa
 • Addisonova choroba

   Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Nejčastější příčinou je autoimunitní zánět. Klasická Addisonova choroba tedy souvisí s tvorbou protilátek proti buňkám kůry nadledvin a je jednou z řady autoimunitních nemocí. Příčina vzniku protilátek proti vlastním buňkám není známa a zřejmě se na ni podílí genetika a nějaká virová infekce, která souvisí se zacílením imunitního systému proti vlastním buňkám.

 • Padání vlasů
 • Zánět v těle

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Zánět může nastat jako reakce na poškození tkáně při chirurgickém zákroku, traumatickém poškození (zlomeniny, přetržení svalů, apod.) či popálení. Je to jednoduchá reakce, netvoří se protilátky proti příčině, pouze proti poškozeným buňkám tkáně. Mluví se také o zánětu reparativním. Obranná reakce na viry, bakterie, parazity. Jedná se o velmi složitou reakci organismu, může přejít až do autoimunitní reakce.Zánět může napadnout nejrůznější části těla a pak má své specifické příčiny a projevy.

 • Prsní žláza
 • Zánět prsu

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Nejčastěji postihne mastitida ženu ve 2-3 týdnu kojení. Jedná se o relativně časté onemocnění, podle odhadu postihuje až 33 % kojících žen. Jako příčina vzniku zánětu se udává ucpání mlékovodů a nadprodukce mléka spolu s bakterií. Onemocnění vyvolává často bakterie Staphylococcus aureus. Dalšími bakteriemi jsou např. streptokoky.

 • Revmatoidní artritida

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Vlastní příčina nemoci není zcela známa. Je jisté, že imunitní systém organismu se zblázní a začne vytvářet tzv. autoprotilátky, které napadají tkáně našeho těla. U revmatoidní artritidy jsou typicky postižené menší klouby. Protilátka, která se u revmatoidní artritidy vytváří, se nazývá revmatoidní faktor.

   

 • Bechtěrevova choroba

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Bechtěrevova nemoc je klasická autoimunitní nemoc a její vznik je v principu podobný cukrovce 1. typu, roztroušené skleróze, myasthenii gravis, lupénce a mnoha dalším. Podstatou je problém, že imunitní systém nemocného začne útočně reagovat proti některým strukturám jeho vlastního těla. Tento patologický proces je zřejmě zapříčiněn genetickým předpokladem, který se zkombinuje s nějakou banální virovou infekcí. U některých jedinců dojde k tomu, že se po této úspěšně zvládnuté infekci náš imunitní systém „přenastaví“ a napadne naše vlastní tělo. U projevů daného autoimunitního onemocnění pak jde o to, jaký konkrétní orgán nebo tkáň je napadená. U Bechtěrevovy choroby jsou cílem pro náš imunitní systém vazy podél obratlů, které zabezpečují stabilitu a pohyblivost páteře. Kromě toho bývají postiženy klouby mezi jednotlivými obratli a pak také skloubení mezi kostí křížovou a zbytkem pánve.

   

 • Zánět prostaty

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Akutní zánět prostaty obvykle vzniká na podkladě bakteriální infekce. Původci může být celá řada bakterií, mnohdy jsou to bakterie, které běžně kolonizují močovou trubici, jindy méně časté bakterie, které proniknou do prostaty při celkovém oslabení imunity. Relativně vzácně může zánět prostaty vzniknout i u sexuálně přenosných chorob, jako je kapavka a infekce způsobená chlamydiemi (to nejsou bakterie, ale nitrobuněční parazité). Dodejme ještě, že zvýšené riziko vzniku akutního zánětu prostaty mají pacienti po provedení biopsie prostaty. Chronický infekční zánět prostaty je spojen s trvalým osídlením prostaty bakteriemi, má mnohem méně závažné projevy než akutní zánět.

 • Nadledviny
 • Penis
 • Osteoporóza

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Ve většině případů věkem podmíněné, fyziologické řídnutí kostí, patologické jako důsledek dlouhodobé terapie kortizonem nebo heparinem nebo onemocněním střev.
  K rizikovým faktorům patří kromě jiného nedostatek pohybu, podváha, kouření, nadměrné požívání alkoholu, častá konzumace rafinovaného cukru, nedostatečný přísun vápníku a vitamínu D.

   

   

 • Artróza

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Do určitého stupně je podmíněna věkem. Dalšími faktory jsou zranění kloubu nebo kostí v blízkosti kloubu, chybné postavení kloubu, jednostranné zatěžování, zánětlivé procesy, nadváha, nedostatek pohybu.

   

 • Meridián osrdečníku

   

  Obecná charakteristika

  jinová dráha probíhající sestupně od hrudníku k ruce

  Pod vlivem je

  srdce

  cévní a nervový systém

  hrudník

  žaludek

  horní končetiny po vnitřní straně

  Sdružený orgán

  tři zářiče

  Element oheň
  Měsíc červenec
  Maximální čas 19 - 21 hod. 
  Povrchové tkáně  arterie
  Nálady radost
  Barva  tmavě fialová

   

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • Bolesti v hrudní krajině, angina pectoris, srdeční palpitace, bolesti břicha v oblasti malé pánve, na podkladě poruch prokrvení, zarudnutí tváří, pocení v podpaží, spasmy a kontraktury v oblasti horní končetiny, pocity horkosti v dlaních, zežloutnutí očního bělma, bolesti v průběhu dráhy.

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • Sklon k nezadržitelnému ustavičnému smíchu, podrážděnost, duševní neklid, neurózy, citová labilita, neschopnost odpustit sám sobě, neschopnost upřímnosti a lásky k sobě sa¬mému, maniakální psychózy.
   Poznámka: Je zde velká podobnost příznaků s dráhou srdce.
 • Konečník

   

  Nejčastějším problémem v konečníku jsou hemoroidy a praskliny (fissury), dále zánětlivá onemocnění konečníku, tzn. abscesy, píštěle, záněty análních žlázek.

   

 • Hepatopatie

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Příčiny u jednotlivých onemocnění jsou různá. Obecně játra poškozují viry, bakterie, léky, jedovaté látky, alkohol, drogy, nesprávné stravování a mnoho dalších vlivů.

   

   

   

 • Hepatitidy - žloutenky

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny 

  Existuje velké množství činitelů, díky kterým jaterní tkáň reaguje zánětem. 

  • Infekční záněty akutní i chronické mohou způsobit bakterie, viry i parazité. Nejvýznamnější jsou virové hepatitidy A-E, poškození jater při virové infekční mononukleóze a napadení jater cytomegalovirem. Bakterie celé řady mají tendenci k vytváření hnisavých jaterních abscesů. Z řad parazitů jaterní záněty způsobují echinokok a améby.
  • Alkohol požitý jednorázově ve vysokém množství může vyvolat akutní zánět – alkoholickou akutní hepatitidu, dlouhodobý alkoholismus způsobuje chronický zánět přecházející do jaterní cirhózy.
  • Léky a toxické látky mohou způsobit akutní zánět jater, který přejde do chronického. Nejčastěji jde o sloučeniny amiodaron, paralen, hormonální antikoncepce a mnohé další.
  • Vrozené a metabolické poruchy, nejčastěji zánět vyvolaný ukládáním železa (hemochromatóza) a mědi (Wilsonova choroba).
  • Porucha odtoku žluče, jelikož při každém dlouhodobém městnání žluči v játrech vzniká chronický zánět.
  • Nealkoholická steatohepatitida NASH, při které se nadměrně ukládá tuk v játrech.
  • Ischémie a ucpávání jaterní tepny krevními sraženinami.

   

 • Zácpa

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Důvodů a příčin, proč dochází k zácpě, je mnoho. Na vzniku zácpy se podílí snížený obsah vody ve stolici, prodloužený čas průchodu trávicím traktem a možné mechanické překážky v traktu.
  • Psychické faktory a věk – u mladších lidí i dětí se může objevovat citlivá reakce organismu na změnu prostředí, např. při cestování a defekaci v neznámém prostředí. Vliv mají i úzkost, stres, napětí. U starších lidí se přidávají deprese, demence.
  • Překážka ve střevech – způsobí akutní zácpu, vzniká z důsledku nějakého onemocnění střev či defektu. Nejzávažnější příčinou je rakovina tlustého střeva, která roste do dutiny střeva a začnou ji zužovat.
  • Výživa a životní styl – zácpa je spojena s nevhodnou stravou. Jde zejména o nedostatek tekutin a vlákniny ve stravě. Čím menší množství vlákniny je, tím je menší objem stolice a je tužší. K tomu přispívá i nedostatečný příjem tekutin společně se sedavým způsobem života. Pro správné fungování střeva je potřeba dostatek pohybu.
  • Těhotenství – v těhotenství je mnoho příčin vzniku zácpy. Je to zvýšená hladina hormonu progesteronu, který zpomaluje pohyb střev, na konci těhotenství tlakem zvětšující se dělohy na oblast konečníku. Někdy může být příčinou zácpy malý obsah vlákniny ve stravě a malý příjem tekutin. Preparáty železa mohou taktéž způsobovat zácpu.
  • Projímadla a léky – časté užívání projímadel způsobuje oslabení střevní svaloviny a tím vede opět k prohloubení zácpy. Proto doporučujeme řešení dietními a režimovými opatřeními. Také celá řada léků způsobuje zácpu. Typické jsou opiáty na tlumení bolestí a také antidepresiva.
  • Metabolické příčiny – snížená funkce štítné žlázy, dlouhotrvající cukrovka. Snížení pohyblivosti střev se objevuje i při změnách iontů draslíku a vápníku (hyperkalcémie, hypokalémie).
  • Hemoroidy a trhliny konečníku – hemoroidy jsou při vyprazdňování mnohdy bolestivé a mohou tak vést k vědomé i nevědomé snaze stolici odkládat. Stejně tak i u bolestivých trhlin konečníku vzniká oddalování vyprázdnění.

 • Astma

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Za příčinou je vždy schováno více různých faktorů, může jím být prakticky cokoliv. Jedná se totiž o faktory, které normálního člověka neovlivní. Je spojeno s alergiemi, např na pyl, traviny, plísně aj. Každý astmatik je prakticky i alergik. Mezi rizikové faktory můžeme řadit i znečištěné prostředí, práce v prašném prostředí, stres, fyzická námaha, změny teplot. Nejčastější skupinou lidí postiženou astmatem jsou kuřáci. Nezanedbatelnou roli představuje i dědičnost. Spouštěčem astmatu může být zvířecí srst, peří, prach, ale i potraviny a silné dráždivé látky.

 • Bolest kloubů
 • Černá stolice
 • Mozek
 • Meridián řídící

   

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • centrální nervový systém
  • psychika
  • nervové poruchy
  • neurastenie
  • migréna
  • závratě
  • křečovité záchvaty epileptické povahy
  • bolesti vystřelující z podbřišku nahoru až k srdci
  • zadržování moče
  • pomočování
  • enuréza
  • sucho v krku
  • neplodnost
  • páteř se napružuje (v křeči) a prohýbá se dozadu
  • křečovité ztuhnutí páteře a mdloby
  • člověk se nemůže vymočit ani jít na stolici a mívá kýlu
  • mravenčení končetin
  • revmatické kloubní potíže
  • spasmy a křeče svalů končetin
  • ztuhlost a bolest obratlů
  • nedostatek vitality
  • sexuální poruchy
  • impotence
  • frigidita
  • menstruační potíže
  • bolesti zad
  • stavy vyčerpanosti
  • hemoroidy

   

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • melancholie
  • nedostatek tvořivosti
  • nesamostatný úsudek
  • nejasné myšlení
  • zvýšené rozčilení
  • neschopnost prakticky uskutečňovat životní plány
  • zvýšená pozornost vůči detailům
  • pocity nadměrné zodpovědnosti
  • páteř
 • Meridián jangový patní

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • zánětlivé kožní afekce
  • furunkly
  • bolesti u srdce
  • onemocnění kloubů
  • křečovité ztuhnutí svalstva v její linii, nebo naopak atrofie podél vnitřní strany nohy
  • periartritidy
  • cervikobrachiální a cervikokrainální syndrom
  • nachlazení
  • vysoké teploty spojené se zimnicí a třesavkou
  • zatmění před očima při náhlém zvednutí ze sedu
  • bolest u vnitřního koutku oka
  • nespavost
  • dechové potíže
  • bolesti v pase až epileptické záchvaty
  • ochrnutí poloviny těla
  • ztuhnutí, při němž se člověk zvrátí a vydává zvuky jako bečící ovce
  • ochrnutí
  • zhrubnutí a ztvrdnutí pokožky

   

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • psychická a duševní ochablost

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF