Banner nové Sféry

Deviral plus

Přírodní bioinformační kapsle Deviral mají výrazné antivirové účinky, které zasahují mnoho virů. Jsou nepostradatelným pomocníkem v chřipkovém období. Pomáhají udržovat čistotu celého organismu, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu vůči různým virům a bakteriím.

seznam modryvýrazné antivirové účinky
seznam modrynapomáhá ke snižování horečky
seznam modryprevence proti chřipce a nachlazení

Popis

Přírodní bioinformační kapsle Deviral mají výrazné antivirové účinky, které zasahují mnoho virů. Jsou nepostradatelným pomocníkem v chřipkovém období. Pomáhají udržovat čistotu celého organismu, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu vůči různým virům a bakteriím. Posiluje játra při hepatitidách, zrak, cévy a snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Posiluje organismus při průjmových a trávicích onemocnění. Dále napomáhají ke snižování horečky a celkově zlepšují dýchání.

Upozornění:

 • Není vhodné pro děti.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Během užívání zvyšte pitný režim.
 • Výrobek není náhradou pestré stravy.

Doporučení:

1. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 1 kapsle 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 1 kapsli 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 2 kapsle.

2. Kdy udělat pauzu?
Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při průměrném dávkování s týdenní pauzou vám kapsle přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, neboli reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 2 kapsle za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 kapsli denně, nebo na dvě kapsle denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapsli denně, nebo 1 kapsli obden, příp. 1 kapsli 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování, podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

5. Průběh detoxikace a regenerace
Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

6. Projev reverzní reakce:
Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
- Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
- Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapslích s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapsli určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

9. Dodržujte pitný režim.

10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 

 • Kód produktu: CZ90002251
 • skupenstvi: kapsle
 • kartuše: all
 • Země původu: Česko
 • Tabulka horní: výrazné antivirové účinky napomáhá ke snižování horečky pozitivně působí na lepší dýchání posiluje játra při hepatitidách prevence proti chřipce a nachlazení pomáhá ke snižování vzniku alergických reakcí posiluje organizmus při průjmových a trávicích onemocnění
 • Dávkování:

  60 kapslí

 • Složení:

  Extrakt z bylin:

  • Kuklík městský (Geum urbanum, Benedikt, Brantovník, Zaječí oko)
  • Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria, Truňk sv. Kunhuty, Řepíček, Konopěnec, Starček, Starčec, Stonček, Úrtobník)
  • Hřebíčkovec vonný (caryophylli aromatici, Syzygium aromaticum)

  Želatina
  Stearan hořečnatý (protispékavá látka)
  Oxid titaničitý

 • Dávkování plné:

  ikona kapsle Balení obsahuje 60 kapslí

  Dávkování: 3x denně max. 1 kapsle

 • Typ:: kapsle
 • Akce: Ne
 • Zařazení: STRÁŽCI POZIC / 6 plíce, tlusté střevo

Související položky (podle značky)

 • Řepík lékařský

  "Působí jako přírodní antibiotikum"

  "Vědecké pokusy potvrdily široké antibiotické působení řepíku. Užívá se vnitřně při virových zánětech jater, hlavně při hepatitidě typu B, zlatém stafylokokovi, listerióze, Candide albicans, u některých typů virů, jako jsou: HIV, Helicobacter pylori, Campylobacter jejuni a antrax. Používá se také při neurotických a menstruačních potížích a v menopauze. Tradičně se osvědčil při zánětech močového měchýře a střev, sliznice krku a úst, angínách, horečkách, aftech, cukrovce, průjmech, parazitických červech, žaludečních katarech způsobených alergiemi na potraviny a jiných alergiích. 

  Obsahuje především katechinové třísloviny 4-10 %, které působí adstringentně, lokálně anesteticky a antibakteriálně; galotaniny, flavonoidy - 0,90 %, quercitrin - působí protizánětlivě, hyperosid, rutosid, quercitrosid, isoquercitrosid, apigenol, kyselinu křemičitou - až 12 %, kyselinu salicylovou, mnoho amidů kyseliny nikotinové (PPfaktor, antipelagrický - všeobecně důležitý pro metabolismus v živých buňkách ), triterpenoidy - heterosidy kyseliny oleanolové, alfa Amiriho a kyseliny ursolové, steroly, vitamíny B, C, K, silice a hořčiny. V řepíku byly zjištěny antibiotické, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky.
  Zvenku při ekzémech, kožní porfyrii - v jejím pozadí je onemocnění jater, bércových vředech a špatně se hojících chronických zánětech kůže, k výplachům ústní dutiny a nosu. Podporuje sekreci žluči, trávicích žlučníkových a žaludečních šťáv. Používá se při ledvinových kamenech a písku, revmatismu, má diuretické účinky. Díky adstringentním látkám způsobuje rychlé uzavírání ran, a tím zastavuje krvácení. Snižuje hladinu serotoninu a histaminu. Používá se při neadekvátních alergických reakcích a při poruchách periferního prokrvení. Malé dávky mají roztahující a velké dávky stahující účinek na cévy. Snižuje vysoký krevní tlak, má vliv na hemoroidy, tromboflebitidu, zlepšuje periferní prokrvování diabetických nohou, cévy pracují lépe a jsou lépe vyživovány. Flavonoidy ochraňují cévní systém. Mírně snižují hladinu cukru v krvi. Pro obsah taninů by neměl být používán s léky, které obsahují soli železa, pektin a alkaloidy. Řepík sám obsahuje železo v organické formě. Trojrozměrná struktura taninů interferuje s proteinovými membránami buněk a přes jejich regulační systém má vliv na cytoplazmatickou biosyntézu.

 • Kuklík městský

  "Pokud budeš mít v kapse kořen kuklíku městského, nechají tě ďáblové a jedovatá zvířata na pokoji."

  Kuklík městský je vynikající rostlina proti virům. Obsahuje především hřebíčkovou silici s eugenolem, až 30 % tříslovin, žluté pryskyřičné barvivo, Flavon, glykosidní hořčinu gein, který se štěpí fermentem geasou na vonný eugenol. Má antiseptické, dezinfekční a mírně anestetické vlastnosti. 

  Chuť má hořkou, stahující a při schnutí voní jako hřebíček. Používá se při vnitřním krvácení žaludku, střev a vagíny. První zmínky o něm máme z Pliniova díla Přírodní historie z 1. století. Vychvaloval ho jako vynikající bylinu na plicní problémy. Od 16. století se na kuklík zapomínalo kvůli rozvoji klasické medicíny, ale nové výzkumy v oblasti fytoterapie v 21. století ho vyzvedli jako rostlinu účinnou proti virům. Svatá Hildegarda ho používala při plicních katarech, do koupele při depresích, tedy podobně jako řepík lékařský. Dnes se používá při zánětech jater, hepatitidách (žloutenkách), zejména typu B, herpetických infekcích, zánětech ústní dutiny, žaludku, střev a sliznic.

  Působí jako desinficiens, mírné anestetikum a aromatikum. Omezuje dráždivost hladkých svalů a působí proti průjmům. Používá se při katarech horních cest dýchacích, horečkách, nechutenství a na podporu pocení. Snižuje krevní tlak a používá se při křečích žaludku. Zvenku při parodontóze, hemoroidech a kožních vyrážkách. Kuklíkové lázně jsou známé na efektivní odstraňování deprese. Ve středověku se tradovalo: "Pokud budeš mít v kapse kořen kuklíku městského, nechají tě ďáblové a jedovatá zvířata na pokoji." Tato pověra svědčí o popularitě této rostliny již ve středověku. 

 • Pylová alergie
 • Meridián plic

   

  Obecná charakteristika jinová dráha probíhající sestupně od hrudníku k ruce
  Pod vlivem je

  nos

  vedlejší dutiny

  hrdlo

  hlasivky

  plíce

  hrudník

  horní končetiny

  Eustachova trubice

  Sdružený orgán

  tlusté střevo

  Element kov
  Měsíc listopad
  Maximální čas 03 - 05 hod. 
  Povrchové tkáně  kůže
  Nálady smutek
  Barva  světle fialová

   

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • Souvisejí s jednotlivými funkcemi plic. Typické jsou zde dýchací obtíže, rýma, poruchy čichu, astma, alergie, dušnost, plnost v hrudi, bolesti v jamce klíční kosti, nachlazení, kašel, bolesti v krku, zimnice, horečky s pocením i bez něj, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, srdeční palpitace, sta¬hující bolest pod žebry, zvracení krve, problémy s močením, časté a krátké močení, časté močení, pomočování se, poruchy látkové výměny, dyspnoe, hemoptýza, kožní onemocnění, kopřivka, ekzém, spáleniny, otoky v obličeji, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže, pružnost a elasticita kůže - tvorba strií, ztráta ochlupení a bolesti v průběhu dráhy - bolest nebo chlad v ramenech, pažích, loktech, v zápěstí na radiální straně ruky, pálení v dlaních, zívání..

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • Smutek, žal, pýcha, stud, emoční otupělost, melancholie, sebepodceňování, nervozita, deprese.
 • Hemoroidy

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Příčin vzniku hemoroidů je mnoho, dle dlouhodobého sledování bylo stanoveno několik rizikových faktorů:
  • Zvyšování nitrobřišního tlaku u chronického silného kašle, zácpách spojených s usilovným tlačením při stolici vede k hemoroidům. Přispívají i další potíže při vyprazdňování jako jsou chronické průjmy. U žen se nitrobřišní tlak zvyšuje při těhotenství, protože zvětšená děloha tlačí na velké cévy.
  • Tělesná konstituce – nadváha a obezita je velkým rizikem nejen při vzniku hemoroidů, ale i dalších závažnějších chorob.
  • Stravovací návyky jsou velmi důležité, nedostatek vlákniny ve stravě a malý přísun tekutin vedou k možnosti vzniku hemoroidů, stolice je tužší a je větší pravděpodobnost, že poničí konečník. Také časté pití kávy, alkoholu není vhodné, protože odvodňují tělo a způsobují zahuštění stolice.
  • Životní styl hraje velkou roli. Dlouhodobé sezení na tvrdé podložce v některých zaměstnáních, bez dostatku pohybu, ze sportů se nedoporučuje cyklistika pro zvýšený tlak na konečník.
  • Genetika a vysoký věk – tenké žilní stěny a poruchy vaziva. 

   

 • Horní cesty dýchací

  Hlavní úlohou horních cest dýchacích je transport kyslíku k dolním cestám dýchacím. Jejich funkce jsou především předehřátí, zvlhčení vdechovaného vzduchu a zbavení jej nečistot a mikroskopických částic.

 • Alergie

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Vznik alergií není dosud objasněn, avšak na vzniku se podílejí alergeny.
  Alergen je látka vyvolávající alergickou reakci a je jich celá řada.
  • Životní prostředí nám připravuje širokou paletu alergenů. Mezi nejčastější patří pyly, prachové částice, peří, roztoči, srst zvířat, hadí a hmyzí jedy, plísně, chemické a průmyslové nečistoty. Projevují se pak slzením a pálením očí, kožními projevy, kašlem, kýcháním až astmatem, dušností a ekzémem.
  • Strava může vyvolat nevolnost, zvracení a průjem. Nejběžnějšími alergeny jsou mléko a mléčné výrobky, vejce, ořechy, ryby, pšeničná mouka (lepek), čokoláda, potravinářské přísady – potravinové alergie.
  • Dalšími příčinami jsou parfémy, mýdla, kov, kosmetika i léky.

 • Zvětšené uzliny
 • Zimnice
 • Průjem
 • Kýchání
 • Chrapot
 • Chrápání
 • Bolest v krku
 • Rýma

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Většinou se jedná o infekční záněty virového původu. Původcem je 70 – 100 různých typů rinovirů. Šíří se kapénkovou infekcí, na sliznici nosohltanu se dostanou ze vzduchu. Ve vzniku má velký význam nachlazení, prochladnutí, výkyvy teplot, civilizační faktory a stres, které oslabí tělo. Sliznice oslabená virovou infekcí je náchylná na bakterie a zánět se může změnit na bakteriální. Speciální skupinou rýmy je rýma alergická, která je projevem alergie.

 • Nachlazení

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Nachlazení vyvolává až 200 různých druhů virů, které se přenášejí vzdušnou cestou. Uchytí se na sliznici nosu nebo krku, rozšíří se v horních cestách dýchacích. Jakákoliv vyčerpanost, oslabení organismu a nadměrná konzumace hlenotvorných potravin zvyšuje nebezpečí nákazy. Riziko vzniku infekce zvyšuje stres, vyčerpání, deprese či chronická nemoc.

 • Růže stolistá

  Růže stolistá obsahuje přibližně devět antivirových látek, které omezují množení virů. Má příznivý vliv na posílení těla při astmatu, chřipce, rýmě a nachlazení.

  seznam modryvýrazné antivirové účinky
  seznam modrynapomáhá ke snižování horečky
  seznam modryprevence proti chřipce a nachlazení

  Popis

  Růže stolistá obsahuje přibližně devět antivirových látek, které omezují množení virů. Má příznivý vliv na posílení těla při astmatu, chřipce, rýmě a nachlazení. Aktivní fytolátky Rosy centifolia napomáhají zastavovat průjem, nadměrně silnou menstruaci, zlepšují potíže trávicího ústrojí a pozitivně působí při nespavosti. Ochraňují játra, srdce, slezinu, svaly, sliznici žaludku a střev. Napomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu, optimální složení střevní mikroflóry a harmonizují centrální nervový systém. Eliminují riziko vzniku ledvinových kamenů, zvýšené tvorby modřin, revmatu, aterosklerózy a alergií. Zevně mají ochranný a regenerační vliv na pokožku. Pro své růžové aroma se okvětními lístky dají aromatizovat méně výrazné čaje a zdobit různé pochutiny. Rosa centifolia tonizuje organismus, omezuje riziko vzniku smutku a deprese. Čaj je příjemný, vonný a osvěžující.

  Upozornění:

  • Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Není vhodné pro děti do 3 let.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků, užívání čaje přerušte.
  • Skladujte v suchu.
  • Výrobek není náhradou pestré stravy.

  Doporučení:


  1. Příprava: Do 750 ml vroucí vody vložte 2–3 čajové lžičky bylinné směsi, 2–3 minuty vařte a ihned sceďte. Případně nasypte 2-3 čajové lžičky bylinné směsi do nádoby o objemu 750 ml, zalijte vroucí vodou, nádobu přiklopte a dejte 15 minut luhovat. Před pitím vyluhovaný čaj sceďte. Pro ochucení lze čaj osladit medem.

  2. Užívání: Užívejte po doušcích během celého dne až do 17 hodiny. Tato doba je doporučená, chcete-li, můžete si čaj dopřát i večer. Doporučujeme však v menším množství.

  3. Detoxikace: Pijte 750 ml denně po dobu 3 týdnů s následnou týdenní pauzou. Celý proces můžete 3x opakovat. Detoxikace probíhá pomaleji, organismus se předčistí a po třech týdnech 3 týdenní kůru zopakujte.

  4. Některé bylinné směsi lze použít pro jejich pozitivní kosmetické či regenerační účely také vnějším způsobem, jako odvar na oplachování pleti (např. Růže, Černohlávek nebo Divoký pomeranč), balzám na vlasy (např. Stévie) nebo jako koupel (např. Růže nebo Smilax).

   

 • Prunella vulgaris

  Bylinný čaj Prunella vulgaris posiluje organismus při chřipkách a nachlazení, infektech jater, močového měchýře a plic. Eliminuje riziko vzniku hypertenze, průjmů, napomáhá udržovat srážlivost krve, harmonizuje hormonální systém a podporuje regeneraci tkání.

  seznam modryprevence proti chřipce a nachlazení
  seznam modrychrání dýchací cesty
  seznam modrynapomáhá likvidovat viry a bakterie

  Popis

  Bylinný čaj Prunella vulgaris posiluje organismus při chřipkách a nachlazení, infektech jater, močového měchýře a plic. Eliminuje riziko vzniku hypertenze, průjmů, napomáhá udržovat srážlivost krve, harmonizuje hormonální systém a podporuje regeneraci tkání. Obsažené organické kyseliny mají antibiotický a antivirový účinek na celou řadu patogenních plísní. Při použití v koupelích tlumí kloubní a svalové bolesti. Zevně je možné omývat odvarem z Prunelly nečistou a zánětlivou pokožku s akné.

  Upozornění:

  • Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Není vhodné pro děti do 3 let.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků, užívání čaje přerušte.
  • Skladujte v suchu.
  • Výrobek není náhradou pestré stravy.
  • Nepijte čaj současně s léky na snížení srážlivosti krve.

  Doporučení:

  1. Příprava: Do 750 ml vroucí vody vložte 2–3 čajové lžičky bylinné směsi, 2–3 minuty vařte a ihned sceďte. Případně nasypte 2-3 čajové lžičky bylinné směsi do nádoby o objemu 750 ml, zalijte vroucí vodou, nádobu přiklopte a dejte 15 minut luhovat. Před pitím vyluhovaný čaj sceďte. Pro ochucení lze čaj osladit medem.

  2. Užívání: Užívejte po doušcích během celého dne až do 17 hodiny. Tato doba je doporučená, chcete-li, můžete si čaj dopřát i večer. Doporučujeme však v menším množství.

  3. Detoxikace: Pijte 750 ml denně po dobu 3 týdnů s následnou týdenní pauzou. Celý proces můžete 3x opakovat. Detoxikace probíhá pomaleji, organismus se předčistí a po třech týdnech 3 týdenní kůru zopakujte.

  4. Některé bylinné směsi lze použít pro jejich pozitivní kosmetické či regenerační účely také vnějším způsobem, jako odvar na oplachování pleti (např. Růže, Černohlávek nebo Divoký pomeranč), balzám na vlasy (např. Stévie) nebo jako koupel (např. Růže nebo Smilax).

   

 • Baktevir

   Bylinné bioinformační kapky Baktevir obsahují speciální komplex bylin, který je skvělou prevencí obzvláště v období chřipkových epidemií. Účinně napomáhá likvidovat viry a bakterie.

  seznam modryPrevence proti chřipce a nachlazení
  seznam modryChrání dýchací cesty
  seznam modryNapomáhá likvidovat viry a bakterie

  Popis

  Bylinné bioinformační kapky Baktevir* obsahují speciální komplex bylin, který je skvělou prevencí obzvláště v období chřipkových epidemií. Účinně napomáhá likvidovat viry a bakterie. Při propuknutí nemoci řeší nepříjemné příznaky onemocnění a napomáhá k rychlému zotavení. Baktevir čistí organismus a navíc má blahodárný vliv na psychiku.

  *Nejlepší přírodní produkt roku 2005, ocenění na mezinárodní výstavě v Toruni.

  Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 6 let.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Před použitím protřepat.
  • Během užívání zvyšte pitný režim.
  • Výrobek není náhradou pestré stravy.

  Doporučení:

  1. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte asi 21x. Tím dojde k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší.

  2. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
  Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 5 kapek 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 10 kapek 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 20 kapek.

  3. Kdy udělat pauzu?
  Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při maximálním dávkování a s týdenní pauzou vám 50 ml přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, nebo-li reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

  3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
  Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 20 kapek za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

  4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
  Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 čajovou, nebo 1 mocca lžičku denně, nebo na pár kapek denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapku denně, nebo 1 kapku obden, příp. 1 kapku 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

  5. Průběh detoxikace a regenerace
  Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

  6. Projev reverzní reakce:
  Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
  - Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
  - Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
  Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

  7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
  Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapkách s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

  8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
  Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapce určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

  9. Dodržujte pitný režim.

  10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 • Tlusté střevo

  Tlusté střevo má kromě slepého střeva ještě další dvě části – tračník a konečník, které na sebe plynule přecházejí. V tračníku dochází ke vstřebávání vody a solí a k tvorbě stolice, v konečníku se vzniklé výkaly hromadí. Na konečník navazuje krátký řitní kanál, který ústí řitním otvorem na povrch těla.

  Sliznice tlustého střeva netvoří řasy ani klky, naopak obsahuje velké množství pohárkových buněk, které vylučují hlen. Do tlustého střeva se nevylučují žádné trávicí enzymy.

   slepé střevo (intestinum caecum) – nejširší část, uložena v pravé jámě kyčelní a ileocaekálním vyústěním na levém boku slepého střeva, červovitý výběžek (appendix vermiformis) – připojen na slepě zakončený dolní konec céka

  tračník (colon) – hlavní část tlustého střeva, která obsahuje :
  tračník vzestupný (colon ascendens) – od slepého střeva po pravé straně vzhůru pod játra
  tračník příčný (colon transversum) – zprava nalevo pod játry a žaludkem ke slezině
  tračník sestupný (colon descendens) – po levé straně dutiny břišní od sleziny do levé jámy kyčelní
  esovitá klička (colon sigmoideum) – od konce colon descendens do středu malé pánve
  konečník (rectum) - poslední úsek střeva v malé pánvi, navenek vyúsťuje řitním otvorem (anus)

  Tlusté střevo (latinsky: intestinum crassum) je konečný úsek trávicí trubice, kde probíhá konečné zahušťování a vyměšování potravy z těla. V tlustém střevě se vstřebávají zbylé vitamíny a minerály a také voda. Nestravitelné zbytky jsou zahušťovány, vzniklé výkaly odchází konečníkem z těla ven. Na procesu tvorby stolice se významně podílí zde usídlené symbiotické bakterie – tzv. střevní mikroflóra.

   Tlusté střevo člověka je dlouhé 1,5 metru a má průměr 5–7 cm. Určit délku je však složité, protože délka je závislá na aktuálním tonu tračníků, který se mění v čase. Po smrti tonus klesá a tlusté střevo se tudíž prodlužuje.

   

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF