Banner nové Sféry

Astofresh tablety

Posilující přírodní a detoxikační, v puse rozpustné (cucavé) tablety Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu v boji proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Omezují riziko vzniku nachlazení, angín a chřipek. Pomáhají při kinetóze - nemoci z cestování. 

seznam modryzvyšuje obranyschopnost organismu
seznam modryusnadňuje dýchání
seznam modryzklidňuje bolesti v krku

Popis

Posilující přírodní a detoxikační tablety Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu v boji proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Omezují riziko vzniku nachlazení, angín a chřipek. Astofresh usnadňuje dýchání a zlepšuje činnost dýchacích cest. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Upozornění:

 • Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky
 • Není vhodné pro děti do 3 let
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
 • Nepřekračujte doporučené dávkování
 • Během užívání zvyšte pitný režim
 • Výrobek není náhradou pestré stravy

Doporučení:

1. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 1 kapsle 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 1 kapsli 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 2 kapsle.

2. Kdy udělat pauzu?
Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při průměrném dávkování s týdenní pauzou vám kapsle přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, neboli reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 2 kapsle za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 kapsli denně, nebo na dvě kapsle denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapsli denně, nebo 1 kapsli obden, příp. 1 kapsli 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování, podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

5. Průběh detoxikace a regenerace
Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

6. Projev reverzní reakce:
Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
- Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
- Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapslích s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapsli určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

9. Dodržujte pitný režim.

10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 

 • Kód produktu: CZ90001201
 • skupenstvi: tablety
 • kartuše: 6, 4, 7, 8, 3
 • Země původu: Česko
 • Tabulka horní: zvyšuje obranyschopnost organismu zklidňuje bolesti v krku podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu působí proti množení virů, bakterií, mikrobů a plísní přispívá k dobrému trávení usnadňuje dýchání rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu
 • Dávkování:

  100 tablet

 • Složení:

  směs éterických silic:

  • Eukalyptová (silice rostliny: Blahovičník kulatoplodý - blahovičník australský - Eucalyptus globulus)
  • Kardamomová (silice rostliny: Kardamovník obecný - Elettaria cardamomum)
  • Badyánová (silice rostliny: Badyánovník obecný - Illicium verum)
  • Citronová (silice rostliny: Citronovník)
  • Mátová peprná (silice rostliny: Máta peprná - Mentha piperita)
  • Anýzová (silice rostliny: Anýzovávník obecný - Pimpinella anisum)
  • Fenyklová (silice rostliny: Fenyklovník obecný - Foeniculum vulgare)
  • Grepová (silice rostliny: Grapefriut - Citrus paradisi - Citroník rajský)

  Sorbitol
  Stearan hořečnatý (protispékavá látka)

 • Dávkování plné:

  ikona tableta Balení obsahuje 100 tablet

  Dávkování: 3x denně max. 2 kapsle

 • Typ:: kapsle
 • Akce: Ne
 • Zařazení: STRÁŽCI POZIC / 5 aktviátor, harmonizátor

Související položky (podle značky)

 • Bedrník anýz

  Bedrník anýz je jedna z nejstarších léčivých rostlin na světě.

  Anýz se odedávna využíval jako protijed, omlazující elixír, chránil před nočními můrami a zlými sny. Dnes je oblíbenou bylinou ve fytoterapii i farmacii zejména pro silné účinky na odhlenění, odkašlávání, harmonizaci trávení. V sezóně chřipek, nachlazení a jarní únavy je ceněna i anýzová silice. V gastronomii je oblíbeným kořením, které zlepšuje chuť jídel, a navíc harmonizuje trávení.

  Anýz, jak lidově nazýváme tuto rostlinu prospívající zdraví, znaly vyspělé civilizace Starého Egypta či starověkého Řecka a Říma. V Egyptě se využíval během věštění, přidávali ho do kadidel a protože je také afrodiziakum, stal se zároveň i bylinou novomanželů.

  Ve starověkém Římě byl součástí přípravku nazývaného Dryák, který byl opředený zázračnými vlastnostmi. Po vydatném obědě si Římané dopřáli anýzové koláče, aby jim dobře trávilo. Ve středověku anýz nazývali všelékem a stal se módní bylinkou šlechtických zahrad, zejména těch anglických. Po obědě si smetánka dopřávala kandovaná anýzová semena, aby neměla těžký žaludek. Indové dodnes žvýkají anýz proto, aby měli svěží dech. Naše babky bylinkářky bylinu považovali za prostředek plodnosti a věčného mládí.

  Jednoletá bylina dorůstá výšky asi půl metru a je velmi náročná na teplé podnebí, není se co divit, vždyť pochází z jihu. V současnosti patří mezi největší pěstitele anýzu Indie, Turecko a Španělsko. U nás roste na polích i zahradách. Patří do čeledi mrkvovité. Jednoletá bylina s vřetenovitým oddenkem a s jemně rýhovanou, přímou, nahoře větvenou, až 50 cm vysokou lodyhou a listy trojího druhu. Spodní jsou jednoduché, srdčitě okrouhlé a zastřihované zubaté, prostřední jsou jednoduše zpeřené a horní trojčetně přenosečné. Všechny listy mají velké pochvy. Bílé květy jsou uspořádané v okolíky se 7-15 paprsky. Plod je štětinatě brvitý. Všechny části rostliny aromaticky voní. Kvete od června do května. Sbírají se plody, těsně před dozráním, kdy dostávají šedozelenou barvu. Suší se umělým teplem do 40 stupňů. Skladují se v dobře uzavíratelných tmavých nádobkách.

  Anýz harmonizuje trávicí soustavu, uvolňuje křeče hladkého svalstva, působí proti nadýmání, podporuje chuť k jídlu, je účinné digestivum, posiluje žaludek. a má i antibakteriální účinky. Bylinkáři ho doporučují užívat na podporu činnosti střev. V lidové medicíně i farmakologii se o anýzu mluví jako o bylince, která je velmi užitečná pro dýchací soustavu. Pomáhá při vykašlávání, usnadňuje zkapalňování průduškových hlenů. Doporučuje se lidem trpícím astmatem a onemocněními průdušek. Anýzový zápar se tradičně využívá při břišní kolice či průjmu u kojenců. Stimuluje prsní žlázy, zvyšuje tvorbu mléka. Na psychiku působí uvolňujícně a relaxačně.

  Silice proti baktériím

  Silice se vyrábí z plodů a má blahodárné účinky na celý trávicí systém. Obsahuje zejména účinnou látku anethol, která jí dodává lahodnou anýzovou vůni. Silice má silný bakteriostatický, odhleňující účinek a podporuje činnost všech žláz s vnitřní sekrecí. Harmonizuje tedy i hormonální systém, používá se při neplodnosti, poruchách menstruace a problémech během přechodu. Uvolňuje křeče trávicí soustavy a je osvědčeným prostředkem proti nadýmání. V období chřipek a nachlazení se osvědčila při problémech horních cest dýchacích. Působí antisepticky při bronchitidách. V ústní dutině odstraňuje zápach a po užití osvěžuje mysl. Silici obsahují i ​​dětské čaje proti nadýmání a smíchaná s cukrem se podává dětem proti kašli. Zevně se používá jako repelent proti hmyzu.

  Koření pro gurmány

  Anýz, který má podobnou chuť jako kmín či fenykl, je oblíbeným kořením. Dodává šmrnc pečivu, chlebu, zavařování, červené řepě či červenému zelí. Výborné jsou anýzové sušenky, koláče a ovocné krémy, plody jsou výraznou součástí perníkového koření. Výborně chutná v jablečno-hruškovém kompotu a gurmáni si neodepřou špetku tohoto koření k žampionům či k rybám. V indické a čínské kuchyni se využívá hojně zejména do masitých jídel. Určitě jste už ochutnali i anýzový likér, například řecké Ouzo, nebo kultovní destilovaný nápoj umělců absint. Naše babičky z něj dokonce vyráběly kořeněný, a přitom osvěžující sirup, který zároveň podporoval chuť do jídla.

  Zápar proti nespavosti

  Do 250ml vroucí vody přidáme půl kávové lžičky anýzových plodů. Směs necháme louhovat 10 minut a pak ji scedíme. Zápar podáváme 2 - 3 krát denně. Nápoj má příjemné, relaxační účinky.

  Věděli jste, že ...

  ... tradiční hospodyňky využívaly anýz v boji proti drobnějším parazitům a hmyzu, jako jsou vši, moly, štěnice, svrabové roztoče i šváby či čmeláci?

  ... anýzová silice se přidává do emulzí a mastí aplikovaných při zákožce svrabové a vších?

  ... v kosmetickém průmyslu je silice vonnou a dezinfekční složkou zubních past a ústních vod?

  ... ve farmacii se využívá ke zlepšení chuti různých léků? ... bylinkáři doporučují anýz lidem, kteří chtějí přestat s kouřením? Účinné fytolátky anýzu čistí podrážděnou sliznici průdušek a podporují regeneraci buněk sliznice

  .... chovatelé krav a ovcí přidávají svému stádu do krmiva anýz, aby zvýšily produkci mléka?

   

 • Kinetóza
 • Kardamom

  KARDAMOMOVÁ SILICE
  Kardamom (Elettaria cardamomum) se pro své blahodárné účinky využívá už mnoho tisíc let. Pochází z Indie, odtud se rozšířil do Číny a ve 4. století př. n. l. byl dovezen do Řecka. Je jedním z nejstarších a nejznámějších olejů. Původně se kardamovník vyskytoval v tzv. Kardamomových horách při jihozápadním pobřeží Indie.

  „Všeobecně posilující účinek kardamomu spočívá v jeho schopnosti posilovat energii čchi sleziny – slinivky, hlavního orgánu odpovědného za přeměnu potravy a nápojů v čchi a krev. Kdykoli nedostatečnost slezinné čchi vyvolá letargii, nechuť k jídlu a zastavení stolice, lze doporučit kardamomové silice.“

  Gabriel Mojay: Aromaterapie pro léčení duše

  Dnes se pěstuje také v Guatemale, na Srí Lance a v Tanzanii. Od středověku se dovážela semena do našich zemí pod názvem rajská zrna, pro jejich schopnost potírat vnitřní neduhy. Zajímavé je jeho řecké pojmenování καρδιά = srdce + τέλειος = bezvadný, tj. bezvadné koření v chorobách srdečních. V Přední Indii nazývají tuto rostlinu Elletari. O kardamomu se můžeme dočíst ve starých herbářích, citujme alespoň Mathioliho herbář: „Cardamomi aneb rajská zrna jsou k užívání dobrá těm, s nimiž třesení srdce, omdlévání a závrať zápasí…“ Kardamom jako podpůrný prostředek využívá už mnoho tisíc let tradiční čínská medicína i ájurvéda. Doporučoval ho i Hippokrates.

  Kardamomová silice je také nedílnou součástí parfémářského průmyslu a v parfémech udává střední tón.

  Jak poznáme kardamovník?
  Kardamovník je rostlina podobná rákosu, dorůstající do výšky až tři metry. Má protáhlé listy, malé žluté květy s růžovým až fialovým okrajem a malé světle žluté plody. Květy kardamomu jsou podobného složení jako květy zázvoru a náleží do společné čeledi rostlin zázvorovitých (zingiberaceae). Plody obsahují červenohnědá vejčitá semena, která se jako koření drtí na prášek nebo ponechávají vcelku. Semena jsou zdrojem silice. Rostlina kvete a plodí pouze v oblasti tropů, neboť vyžaduje vysokou vlhkost, teplotu minimálně 22 °C a nadmořskou výšku mezi 700 až 1500 m n. m. V mírném pásmu se dá pěstovat ve skleníku pro své zajímavé listy.

  Vlastnosti kardamomové silice
  Kardamomová silice je jako většina silic z koření horké a suché povahy. Má harmonizující a vyrovnávající účinky, což znamená, že kardamomový olej je vhodný i pro začátečníky. Tradičně se silice z kardamomu používala a používá hlavně při zažívacích potížích. V indické Materia Medica je olej uveden jako účinný prostředek proti nevolnosti.

  ZPŮSOB ZÍSKÁVÁNÍ SILICE: Parní destilací ze semen. Ze 30 kg sušených semen se získá 1 kg bezbarvé silice.
  AROMA: Teplé, exotické, kořeněné, sladké, balzámové
  POVAHA (dle teploty a vlhkosti): Teplá a suchá
  PŘEVLÁDAJÍCÍ ENERGIE (dle čínského pentagramu): ZEMĚ – slinivka, slezina
  Hlavní obsahové látky a terapeutické vlastnosti
  Cardamomová silice obsahuje převážně terpenické estery (alfa-terpinyl acetát 40 %), terpenické oxidy (1,8-cineol 30 %), linalyl acetát (6 %), limonen, borneol, pinen, mircen, citral, linalol, sabinen a další.
  Vzhledem k velkému množství 1,8-cineolu má podle odborných studií inhibiční účinek proti množení bakterií a virů. Další průběžné studie prokazují účinnost 1,8-cineolu na snížení bronchiálního astmatu (PumMed 2004). Silice také vykazovala silnou antibakteriální aktivitu proti mikroorganismům Staphylococcus aureus, Bacillus cereus, Escherichia coli a Salmonella (Journal of Science 2008). U borneolu, nedílné složky silice, bylo prokázáno, že je velmi efektivní antagonista acetylcholinu (Cabo a kol. 1986), a je možné, že je to právě borneol, který má účinek proti zvracení a nevolnosti (J. Buckle 2008).

  Kardamom se užívá především při trávicích potížích, proti plynatosti,břišním křečím a zvracení. Také usnadňuje vykašlávání (ředí hlen) a působí antibakteriálně, takže je vhodný i při infekcích dýchacího systému. Usnadňuje odvodnění a tok lymfy. Silice z kardamomu podporuje, na rozdíl od ostatních horkých silic, kromě tvorby noradrenalinu také tvorbu serotoninu, a proto působí především jako vyrovnávající a harmonizační prostředek. Zklidňuje při vnitřním neklidu, nervozitě, žaludečních a trávicích neurózách a nespavosti, ale zároveň dodává energii a odvahu k novým začátkům. Posiluje koncentraci, proto je vhodný jako podpora při studiu nebo při zkouškách, prezentacích apod. Jeho teplé aroma přináší pocit přijetí, jistoty, stability a zakořenění. Používá se tedy při práci s tématem „uzemnění“, bezpečné existence v hmotném světě.
  Silici lze použít k ošetření ran a kožní a nehtové plísně.

   

   

   

  Využití kardamomu v praxi
  Zažívání
  při trávicích potížích
  proti plynatosti
  při břišních křečích
  zvracení
  Dýchací systém
  usnadňuje vykašlávání (ředí hlen)
  působí antibakteriálně – při infekcích dýchacího systému
  usnadňuje odvodnění a tok lymfy
  Psychika
  působí jako vyrovnávající a harmonizační prostředek
  podporuje tvorbu noradrenalinu
  podporuje tvorbu serotoninu
  zklidňuje při vnitřním neklidu, nervozitě,
  pomáhá při žaludečních a trávicích neurózách
  pomáhá při nespavosti
  dodává energii a odvahu k novým začátkům
  podpora při studiu nebo zkouškách, prezentacích apod.
  jeho teplé aroma přináší pocit přijetí, jistoty, stability a zakořenění; používá se při práci s tématem „uzemnění“, bezpečné existence v hmotném světě
  Péče o tělo
  k ošetření ran
  k ošetření kožní a nehtové plísně
  Diochi léčí, Diocho pomáhá. Proto najdete kardamomovou silici v těchto přípravcích:
  Astofresh tablety – bioinformační specialita
  Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech. Trávicí systém, hormonální systém, plíce, aktivace a harmonizace organismu.

  Astofresh – bioinformační kapky
  Astofresh je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu. Astofresh tak napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích. Přispívá ke tlumení kašle, pomáhá při dýchacích potížích a zklidňuje bolesti v krku. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenu z plic a celkově osvěžuje organismus.

  Reference:
  František Polívka: Rostliny cizích zemí, Nakladatelství R. Prombergra 1908
  Gill Farrer-Halls: Aromaterapie od A do Z, Metafora 2007
  Gabriel Mojay: Aromaterapie pro léčení duše, Alternativa 2008
  Jane Buckle: Clinical Aromatherapy, Elsevier Science 2008
  Journal of Science of Food and Agriculture, 2008, 88, 2, 280–289
  U. R. Juergens, T. Engelen, K. Racké, M. Stober, A. Gillissen, H. Vetter: Inhibitory activity of 1,8-cineol (eucalyptol) on cytokine production in cultured human lymphocytes and monocytes, Department of Pneumology, Allergology and Sleep Medicine, Medical Outpatient Clinic, Bonn University Hospital, Wilhelmestrasse 35-37, Bonn D-53111, Germany
  Gastroprotective effect of cardamom, Elettaria cardamomum Maton. fruits in rats. http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0378874105004782#
  V. Gochev et al.: Low temperature extraction of essential oil bearing plants by liquefied gases, seeds from cardamom (Elletaria cardamomum /L. Maton/), J.BioSci.Biotech 2012
  J. Cabo, M. Crespo, J. Jimenez et al.: The spasmolytic activity of various aromatic plants from the province of Granada. The activity of the major components of their essential oils. Plantes Medicinales et Phytotherapie, 1986, 20, 3, 213–218

   

 • Meridián plic

   

  Obecná charakteristika jinová dráha probíhající sestupně od hrudníku k ruce
  Pod vlivem je

  nos

  vedlejší dutiny

  hrdlo

  hlasivky

  plíce

  hrudník

  horní končetiny

  Eustachova trubice

  Sdružený orgán

  tlusté střevo

  Element kov
  Měsíc listopad
  Maximální čas 03 - 05 hod. 
  Povrchové tkáně  kůže
  Nálady smutek
  Barva  světle fialová

   

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • Souvisejí s jednotlivými funkcemi plic. Typické jsou zde dýchací obtíže, rýma, poruchy čichu, astma, alergie, dušnost, plnost v hrudi, bolesti v jamce klíční kosti, nachlazení, kašel, bolesti v krku, zimnice, horečky s pocením i bez něj, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, srdeční palpitace, sta¬hující bolest pod žebry, zvracení krve, problémy s močením, časté a krátké močení, časté močení, pomočování se, poruchy látkové výměny, dyspnoe, hemoptýza, kožní onemocnění, kopřivka, ekzém, spáleniny, otoky v obličeji, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže, pružnost a elasticita kůže - tvorba strií, ztráta ochlupení a bolesti v průběhu dráhy - bolest nebo chlad v ramenech, pažích, loktech, v zápěstí na radiální straně ruky, pálení v dlaních, zívání..

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • Smutek, žal, pýcha, stud, emoční otupělost, melancholie, sebepodceňování, nervozita, deprese.
 • Plíce

  Plíce mají řadu velmi důležitých funkcí pro organismus. Kromě dýchání, zajišťování výměny plynů mezi vzduchem a krví, se podílejí na udržování vnitřního prostředí a mají význam v metabolismu řady látek.
  Dýchání (expirace) patří k životně důležité funkci, během které dochází k výměně plynů v těle. Z vdechovaného vzduchu je přijímán kyslík, je cestou dýchacích cest dopraven do plic. Z plic je naopak vylučován oxid uhličitý.
  Dýchání rozdělujeme na:
  ⁃ vnitřní (tkáňová respirace) – výměna kyslíku a oxidu uhličitého mezi krví a tkáněmi
  ⁃ vnější (plicní respirace) – proudění kyslíku a oxidu uhličitého ze vzduchu do krve. Proudění vzduchu v plicích se periodicky opakuje jako nádech (inspirium) a výdech (exspirium).
  Pro dýchání je velmi důležitý hlavní nádechový sval – bránice (diaphragma), která se aktivně podílí na dýchání a také odděluje dutinu hrudní od dutiny břišní. Je plochý, klenutý sval a chová se jako píst. Zajišťuje až 80% ventilace plic. Na nádechu se podílejí i zevní mezižeberní svaly. Mezi výdechové svaly, které zajistí závěr expirace nebo usilovný výdech, patří břišní svaly a vnitřní mezižeberní svaly. Klidného dýchání se účastní hlavně bránice, mezižeberní svaly a pružnost hrudní stěny a plic. V případě prohloubeného dýchání vstupují do akce další pomocné dýchací svaly – zádové, krční a svaly pažního pletence, které se upínají na hrudník.
  Dýchání je řízeno z dýchacího centra v prodloužené míše. Je složeno z nervových buněk, které ovlivňují vdechové a výdechové svaly. Činnost centra je automatická. Můžeme je vlastní vůlí regulovat (při mluvení, zpívání, dočasné zastavení dechu) a ovlivňují ho také emoce. Působí na něj však mnoho vlivů, jako jsou nervové a látkové podněty.

 • Říhání
 • Nevolnost
 • Chrápání
 • Bolest v krku
 • Bolest na hrudi
 • Nachlazení

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Nachlazení vyvolává až 200 různých druhů virů, které se přenášejí vzdušnou cestou. Uchytí se na sliznici nosu nebo krku, rozšíří se v horních cestách dýchacích. Jakákoliv vyčerpanost, oslabení organismu a nadměrná konzumace hlenotvorných potravin zvyšuje nebezpečí nákazy. Riziko vzniku infekce zvyšuje stres, vyčerpání, deprese či chronická nemoc.

 • Bronchitida

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Akutní bronchitida je způsobena virovou nebo bakteriální infekcí, ale příčinou může být i alergie. Navazuje na běžné nachlazení nebo chřipku. Vliv na vznik má i oslabená imunita v důsledku přepracování, vyčerpání, náhlé prochladnutí nebo pobývání v chladu.
  Chronická bronchitida vzniká dlouhodobým drážděním dolních cest dýchacích. Jednou z hlavních příčin vzniku chronické bronchitidy je kouření, ale i chemické podráždění, častý pobyt v prašném nebo jinak znečištěném prostředí.

 • Astofresh

  Směs silic bylin obohacená o bioinformace napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích. Tlumí kašel, pomáhá při dýchacích potíží a zklidňuje bolesti v krku.

  seznam modryTlumí kašel
  seznam modryUsnadňuje dýchání
  seznam modryZklidňuje bolesti v krku

  Popis

  Směs silic bylin obohacená o bioinformace napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích. Tlumí kašel, pomáhá při dýchacích potíží a zklidňuje bolesti v krku. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenu z plic a celkově osvěžuje organizmus. Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce a mozek. Obsažené fytohormony jsou blahodárné pro harmonizaci celého těla.

  Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 3 let.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Před použitím protřepat.
  • Během užívání zvyšte pitný režim.
  • Výrobek není náhradou pestré stravy.
  • Astofresh kapky nepoužívejte do očí. Vždy dodržujte návod k použití!

  Doporučení:

  1. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte asi 21x. Tím dojde k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší.

  2. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
  Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 5 kapek 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 10 kapek 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 20 kapek.

  3. Kdy udělat pauzu?
  Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při maximálním dávkování a s týdenní pauzou vám 50 ml přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, nebo-li reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

  3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
  Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 20 kapek za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

  4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
  Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 čajovou, nebo 1 mocca lžičku denně, nebo na pár kapek denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapku denně, nebo 1 kapku obden, příp. 1 kapku 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

  5. Průběh detoxikace a regenerace
  Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

  6. Projev reverzní reakce:
  Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
  - Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
  - Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
  Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

  7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
  Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapkách s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

  8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
  Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapce určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

  9. Dodržujte pitný režim.

  10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 • Vlhký kašel

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF