Banner nové Sféry

Levamin

Přírodní bioinformační bylinné kapky Levamin působí jako silný tonizátor a životabudič. Dodávají potřebnou vnitřní sílu, bystří všechny smysly, vnímání a prohlubují paměť.

seznam modryPodporuje paměť
seznam modryZlepšuje metabolismus
seznam modryPůsobí jako životabudič

Popis

Přírodní bioinformační bylinné kapky Levamin působí jako silný tonizátor a životabudič. Dodávají potřebnou vnitřní sílu, bystří všechny smysly, vnímání a prohlubují paměť. Obsažené fytolátky napomáhají metabolismu tuků v těle, a proto je Levamin jedničkou mezi doplňky stravy při redukčních dietách. Celkově tonizuje a harmonizuje osobnost. Navozuje příjemný energetický stav. Ne nadarmo má tento harmonizátor duše ve složení i na etiketě lotosový květ, symbol nejvyšší energie.

Upozornění:

 • Není vhodné pro děti do 6 let.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Před použitím protřepat.
 • Během užívání zvyšte pitný režim.
 • Výrobek není náhradou pestré stravy.

Doporučení:

1. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte asi 21x. Tím dojde k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší.

2. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 5 kapek 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 10 kapek 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 20 kapek.

3. Kdy udělat pauzu?
Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při maximálním dávkování a s týdenní pauzou vám 50 ml přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, nebo-li reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 20 kapek za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 čajovou, nebo 1 mocca lžičku denně, nebo na pár kapek denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapku denně, nebo 1 kapku obden, příp. 1 kapku 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování, podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

5. Průběh detoxikace a regenerace
Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

6. Projev reverzní reakce:
Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
- Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
- Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapkách s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapce určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

9. Dodržujte pitný režim.

10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

 • Kód produktu: CZ90001212
 • skupenstvi: kapky
 • kartuše: 11, 4, 2, 3, 8, 6
 • Země původu: Česko
 • Tabulka horní: podporuje paměť dodává sílu, bystří smysly, vnímání zlepšuje metabolismus tuků v těle při redukčních dietách působí jako energizér, stimulant a životabudič navozuje příjemný energický stav zlepšuje metabolismus harmonizuje duši
 • Dávkování:

  50 ml přípravku vydrží asi jeden měsíc

 • Složení:

  Bylinný lihový macarát:

  • Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea Rhodiola roanensis, Sedum rhodiola, Sedum rosea, Rozchodník růžový)
  • Boldovník vonný (Peumus boldo, Boldo)
  • Vítod tenkolistý (Polygala tenuifolia, Sporýš šípový, Yuan Zhi)
  • Pupečník asijský (Hydrocotyle asiatica, Gotukola)
  • Maytenus macrocarpa (Maytenus macrocarpus, Chuchuhuasi, Chucchi huashu, Chuchuhuasha, Chuchuasha, Chocha Huasha, Chuchuwasha)
  • Eleuterokok trnitý (Eleutherococcus senticosus Sibiřský ženšen, Eleuterokok ostnitý, Čertův kořen/keř, Všehojivec štětinatý, Divoký pepř)
  • Lotos indický (Nelumbo nucifera, Nelumbo nucifera, Nelumbo nucifera, Lotos indický, Indian Lotus, Sacred Lotus)
  • Srdečník sibiřský (Leonorus sibiricus, Honeyweed, Sibiřský motherwort, Buřina srdečník, Srdcovník, Hojička, Hubeníček, Srdeční koření)
  • Arálie mandžuská (Aralia mandshurica, čertův strom)
  • Muira puama (Ptychopetalum olacoides, Muira puama, Marapuama, Murapuama, Muiratã, Potenzholz, Muiratam, Potency wood, Liriosma Ovata)
  • Škornice šípolistá (Epimedium sagitatum, Epimedium sagittatum, Škornice šípovitá)
  • Klanopraška čínská (Schizandra chinensis)

  Směs éterických silic:

  • Peruánský balsám (silice rostliny: Vonodřev – Myroxylon)
  • Anýzová (silice rostliny: Anýzovávník obecný - Pimpinella anisum)
  • Grepová (silice rostliny: Grapefriut - Citrus paradisi - Citroník rajský)
  • Litsea cubeba (silice rostliny: Vavřín kubébový - Litsea cubeba)
  • Kasiová (silice rostliny: Kasie - Cinnamomum cassia - čínská skořice)
  • Vetiverová (silice rostliny: Vousatka - Vetiveria zizanioides)
  • Ylang Ylang (silice rostliny: Kananga vonná - Cananga odorata)
 • Dávkování plné:

  ikona kapky Balení obsahuje 50 ml

  Dávkování: 3x denně max. 20 kapek.

 • Typ:: kapky
 • Akce: Ne
 • Zařazení: REGENERACE VE SFÉŘE / 11 tonikum, afrodiziakum

Související položky (podle značky)

 • Rozchodnice růžová

  "Rychlý spalovač tuků"

  Rozchodnice růžová neboli zlatý kořen roste zejména v suchých písečných oblastech arktických částí Evropy a Asie. V tradičním ruském léčitelství je používána již staletí, ale u nás byla ještě donedávna neznámou rostlinou.
  Klinické studie potvrdily, že Rhodiola rosea má schopnost systematicky regulovat mnoho různých fyziologických funkcí. Používá se v suplementech určených na spalování tuků, ale současně zvyšuje vytrvalost, podporuje imunitu, svalovou výkonnost, zlepšuje anémii, má pozitivní vliv na deprese, mentální vyčerpání a sexuální vitalitu. Až do roku 1969 byla Rhodiola rosea považována za ruské vojenské tajemství. V tomto roce se totiž farmakologický výbor země rozhodl, že bude po více než třiceti letech klinických testů kultivovaná na komerční produkci.

  Informace o účinných fytolátkách této rostliny se mezi širokou veřejnost dostaly až v devadesátých letech. Odborníci se shodují v tvrzení, že existuje více než 200 druhů rhodien, ale jen rhodiola rosea je účinná a aktivní. Je to díky koncentraci rosit, rosaíinu a salidrozidu. Prestižní časopis Time uveřejnil článek, v němž je rhodiola rosea popisována jako slibná v případě depresí a mentálního vyčerpání či na zmírnění stresu. Byla klasifikována jako adaptogen, tedy látka, která napomáhá zvládání stresu. Účinné fytolátky rostliny stimulují parasympatický nervový systém, zpomalují srdeční a respirační činnost a šetří tak energii v zátěžových situacích. Rhodiola rosea je schopná stimulovat aktivitu mozku v tvorbě monoaminů a opioidních peptidů, jako jsou například beta-endorfiny. Endorfiny jsou látky, které napomáhají zvládání bolesti a navozují pocity euforie a dobré nálady. Redukují mentální vyčerpání, které může nastat po tréninku, díky nim se budete cítit plni sil a mentálně na vysoké úrovni.

  Spalovač tuků a anabolické účinky

  Tělo vylučuje tuky z tukových rezerv pomocí speciálního enzymu. A rhodiola aktivuje právě tento enzym, mobilizuje mastné kyseliny z tkání a napomá jejich spalování. Ruští vědci již před mnoha lety zjistili, že rhodiola rosea zlepšuje rychlost, sílu a svalovou hustotu. Podle všech výzkumů má tato rostlina účinky podobné anabolickým steroidům, ale bez jejich vedlejších účinků. Rhodiola pomáhala vzpěračům nabírat svalovou hmotu a měla vliv na jeich tréninkovou kapacitu. Současně zlepšuje poměr svalů a tuku, protože má schopnost stimulovat lipolytickou (tuky spalující) aktivitu.

 • Lotos indický


  "Podle bylinkáře unikátní Vymítač tuků!"

  Lotos patří k nejuctívanějším květinám naší planety. Pro hinduisty a buddhisty je symbolem čistoty, svatosti, dobra a krásy. Lotosovému květu připisovali zvýšení plodnosti, prohloubení vnitřní krásy a vnímavosti k vyšším energiím.

  Lotos indický je vodní rostlina z čeledi lososovité, její domovem je Indie.
  Mnozí botanici tvrdí, že je to nejdokonalejší květ, jaký známe. Lotos patří mezi rostliny, které hojně používá klasická čínská medicína. Lotos indický obsahuje alkaloidy -nuciferín, N-nornuciferín, liensinín, neferín a jiné flavonoidy - kvercetin, rutin, polysacharidy a tanin. Byly u něj objeveny látky, které napomáhají metabolismu tuků, proto je rostlinou číslo jedna podporující hubnutí. Podle bylinkáře ovlivňuje impotenci, zmírňuje silné menstruační krvácení, výtok z pochvy, neurastenií, nespavost, průjem, zastavuje krvácení, používá se jako tonikum, afrodisiakum. Podle prastarých záznamů čínské medicíny lotosy hasí ohně v srdci, pomáhají při svírání srdce a nízkém tlaku, pomáhají ledvinám, slezině, játrům a zklidňují. Navíc zkrášlují a čistí pleť, detoxikují a příznivě ovlivňují zrak. Tradičně se lotos indický přidává jako příměs do zelených čajů.

 • Jet lag
 • Úzkost
 • Lámavé vlasy
 • Abulie
 • Alzheimerova choroba

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Příčiny stále nejsou příliš známy. Rizikovými faktory jsou věk a rodinné dispozice. Alzheimerova choroba je obvykle způsobena vrozenými mutacemi v některých důležitých genech.

   

   

   

 • Deprese

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny

  Za vznikem deprese může stát porucha v  chemii mozku, pravděpodobně v nervovém přenašeči – dopaminu, také v reakci na nějakou stresovou událost, předpokládá se však organická predispozice.
  Deprese může vzniknout při organickém poškození mozku (např. úrazy, nádory), krvácení, při endokrinních poruchách, poruchách jater či slinivky břišní (např. cukrovka),
  Důvody mohou být i farmakologické – způsobená některými léky či přípravky (např. hormonální antikoncepcí).

 • Centrální nervový systém (CNS)
 • Meridián tří zářičů

   

  Obecná charakteristika jangová dráha probíhající vzestupně od ruky k hlavě
  Pod vlivem je

  oči

  uši

  jazyk

  postranní části hrudníku

  ramena a lokty

  Sdružený orgán

  osrdečník

  Element oheň
  Měsíc srpen
  Maximální čas 21 - 23 hod. 
  Povrchové tkáně  arterie
  Nálady radost
  Barva  růžová

   

  Symptomy

  Fyzické projevy energetické nerovnováhy:

  • Nahluchlost, pocity hučení v uších, bolestivý zánět hrdla, pocení, poruchy termoregulace, oběhové potíže, vysoký tlak, bolesti zubů, bolesti břicha, poruchy zažívání, dýchání a poruchy funkce lymfatického systému, urogenitální potíže, inkontinence, kloubní potíže, revma, neuralgie v průběhu dráhy, oslabení imunity, alergie, zadržování tekutin a toxinů v organismu, otoky v průběhu dráhy, bolest vnějšího koutku oka, opuchnutí tváře v prostoru jařmové kosti, bolesti za uchem a na vnější straně ramene, v oblasti nadloktí, lokte a předloktí, neschopnost používat prsteníček.

   Psychické projevy energetické nerovnováhy:

  • Vznětlivost, zuřivost, panovačnost, deprese, nedostatek vstřícnosti ve společenských vztazích, přílišná starostlivost o sebe a své blízké, nedostatek vnitřní a vnější vyrovnanosti.
 • Sféra 11 - tonikum, afrodiziakum - LEVAMIN
 • Ekzém

  Příčiny  z pohledu klasické medicíny:

  Ekzém může být alergického i nealergického původu.
  Příčinou atopického ekzému je dlouhodobá alergická reakce, která postihuje a poškozuje kůži zánětem. Většinou se nezjistí, co je vyvolávajícím alergenem. Onemocnění bývá často geneticky podmíněné a člověk je náchylnější k dalším alergickým onemocněním.
  Nejčastějšími alergeny jsou pyl, peří, prach, srst zvířat, roztoči, bakterie, plísně, potraviny, kovy a parfémy.
  Příčinou kontaktního ekzému bývá přímá reakce kůže na danou látku. Nejčastějšími kontaktními alergeny jsou kovy, guma, kosmetické přípravky, organická barviva, parabeny, formaldehyd, lokální léky a umělé hmoty.

 • Apatie
 • Mozek

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF