Vytisknout tuto stránku

Bioterapeut Vl. Ďurina v tuto dobu doporučuje

Pro období kulminace další pandemické vlny koronaviru je zapotřebí posilovat imunitu, a to nejlépe tím, co je přirozené a přírodní, abychom nazatěžovali organizmus vyčerpaný po zimě.

Příroda nám nabízí pomoc, tak proč její podanou ruku ve formě bylinek a jejích účinků nepřijmout.

Fytoterapií se pan Vladimír Ďurina zabývá už více než 30 let a ve svém okolí je znám jako velký znalec tradiční čínské medicíny a účinků bylin nejen českých, ale vzhledem k jeho cestovatelské vášni i bylin cizokrajných, např. jihoamerických.
Zároveň je velmi vyhledávaným bioterapeutem a diagnostikem, umí pomocí „drátů“ změřit energetiku jednotlivých energetických drah v těle, tzv. meridiánů a podle toho určit, co kterému orgánu chybí. Ale co je nejdůležitější, umí vybrat takové bylinky, které svou bioinformační vibrací umí doplnit energii v dané dráze tak, aby si pomocí bylin umělo tělo a příroda pomoci samo.


„Energie prochází všemi energetickými drahami těla a její harmonický průtok je základem lidského zdraví. Případná disharmonie v energetickém systému meridiánů má za důsledek jak fyzické nemoci, tak poruchy psychických stavů.“

Bylinky, které mohou příznivě ovlivnit energetickou síť těla a posílit orgány, které se k dané dráze váží. Např. Plíce jsou párovým orgánem pro tlusté střevo, tzn. Podpoříme-li střeva, usnadní se i dýchání a vykašlávání a zároveň i srdci, které je pumpou pro celý organizmus. Párovým orgánem pro srdce je tenké střevo. Ledviny jsou párovým orgánem pro močový měchýř, játra zase pro žlučník. Všechno souvisí s vším, je tedy zapotřebí působit na celé tělo, nikoliv zaměřit se na jeden orgán a ten „léčit“.

 

 

 

 

 


V této době p. Vladimír Ďurina doporučuje následující kombinaci doplňků stravy:


1. Deviral Plus kapsle + DiNAvir kapky + Detoxin čaj

deviral b6004aaf43dbcfb743aa1b54a758f57d XL

dinavir d7115f2e533cc8bcf91823021f4ba6a2 XLDETOXIN napoj

 

 

 

 

 

 

2. Deviral Plus kapsle + Sagradin kapky + Detoxin čaj

deviral b6004aaf43dbcfb743aa1b54a758f57d XL

1 1b sagradin

DETOXIN napoj

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzhledem k nařízení EU o zdravotních tvrzeních bohužel nemůžeme napsat přímo plné účinky bylin, ty si musíte vyhledat sami v herbářích, proto uvádíme jen to, co nám EU povoluje:

DEVIRAL Plus kapsle, mají růžovou barvu krabičky, která označuje, že jejich hlavní působení je na dráhu plic a dýchání a zároveň tlustého střeva.

 • Řepík lékařský podporuje normální funkce horních cest dýchacích, činnost jater, vylučování, stav pokožky, činnost oběhové soustavy, posiluje imunitu, trávení a fungování žlučníku.
 • Hřebíčkovec vonný působí jako antioxidant, tzn. že umí zhášet volné radikály, podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, krevní oběh a prokrvení.
 • Kuklík městský nemá povolená zdravotní tvrzení.

Stejně tak i kapky DiNAvir jsou primárně určené pro posílení dráhy plic a tím se posiluje i dráha tlustého střeva.

DiNAvir kapky obsahují bylinky:

 • Černohlávek obecný udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje normální stav kloubů, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost
 • Kozinec blanitý podporuje normální činnost ledvin a močového měchýře, působí jako přirozený antioxidant a podporuje imunitu
 • Lišejník islandský působí jako přirozený antioxidant a podporuje normální funkci horních cest dýchacích.
 • Šalvěj jako antioxidant pomáhá zhášet volné radikály, podporuje normální činnost štítné žlázy, činnost dýchacího systému, trávení, posiluje obranyschopnost organizmu, pocení, pomáhá podporovat normální stav kostí a kloubů. Ženy ji ocení při menstruaci a během menopauzy.
 • Mátová silice podporuje normální dýchání, obranyschopnost, činnost jater, žlučníku a trávení
 • Yzop lékařský udržuje normální funkci dýchacího systému.

 

Detoxin čaj je novinka mezi produkty Diochi, která výborně posiluje dráhu jater a žlučníku. Obsahuje hořčiny, které jsou vynikající pro játra a celé trávení. Obsahuje bylinky:

 • Zavinutka podvojná se používá při zažívacích poruchách, pálení žáhy, podporuje vykašlávání
 • Čekanka obecná napomáhá udržovat normální činnost střevního traktu, srdce, jater, cév a hladinu cukru v krvi.
 • Lnice květel napomáhá udržovat normální činnost jater a žlučníku.
 • Pelyněk brotan působí žlučopudně a močopudně
 • Rozrazil lékařský přispívá k normálnímu dýchání, k relaxaci nebo k normální činnosti ledvin a močových cest
 • Máta peprná napomáhá udržovat normální činnost trávicí soustavy a střev, přispívá k podpoře imunitního systému.
 • Svízel syřišťový podporuje normální činnost jater a žlučníkových cest.
 • Sporýš lékařský může chránit buňky před oxidačním poškozením, pomáhá udržovat zdraví dýchacích cest a žaludku, příspívá k tělesné pohodě, obraně těla proti vnějším činitelům a k normální funkci gastrointestinálního traktu.
 • Pelyněk černobýl pomáhá udržovat střevní funkce, používá se při žlučníkových potížích, pomáhá tlumit křeče ve střevech i v žaludku
 • Zemědým lékařský pomáhá udržovat normální činnost jater, pokožky a podporuje vylučování vody z organizmu.
 • Pampeliška lékařská  pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, činnost jater a žlučníku a celého trávicího systému, působí proti alergiím a ekzémům
 • Divizna velkokvětá má úklidňující účinky pro ústa, krk, hlasivky, přispívá k normálnímu stavu slizničních buněk. Napomáhá udržovat normální činnost močového měchýře a ledvin a imunitního systému. Pomáhá posilovat dýchací cesty
 • Puškvorec obecný pomáhá uržovat normální funkci trávení, používá se při průjmech, kolikách, křečích, nadýmání


Sagradin kapky jsou přírodní bioinformační doplněk stravy s maximální koncentrací mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Posilují celou energetickou síť organizmu, používáme ho především k harmonizaci meridiánu žaludku, tenkého a tlustého střeva. Peruánští indiáni používají latex croton lechleri jako univerzální pomoc vnitřně i zevně.

Vladimír Ďurina
tvůrce receptur a majitel firmy Diochi

 

 

Přečteno 5251 krát Vytvořeno středa, 03 březen 2021 19:02 Naposledy změněno středa, 07 duben 2021 14:24
Joomla SEF URLs by Artio