Vytisknout tuto stránku

Akční balíčky na září a říjen

V září a říjnu vládne element ZEMĚ. Je zapotřebí posilovat meridián žaludku, slinivky a sleziny. Proto jsme pro vás připravili akční balení na všechny produkty žluté a béžové řady, jejichž hlavním úkolem je posilovat právě tyto meridiány. Z unikátního detoxikačního systému Regenerace ve Sféře se jedná o přípravky Intocel kapsle a Intocel kapky, Astomin kapky, Lipodestron kapsle, Carica papaya čaj, Aloysila triphylla čaj, Wendita calysina (Burito) čaj. Žlutá a béžová řada preparátů Diochi je určena primárně na potíže spojené s trávením, nadýmáním a problémy v oblasti Solar plexus.

 

Všechny tyto produkty získáte v akce 2 + 1 za 50%. Vzhledem k tomu, že ve většině případů aby došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu je zapotřebí brát 2 až 3 balení po sobě, je tato akce velmi výhodná.

 

"Zpátky do školy" tak se nazývá akční balení dvou skvělých produktů posilujících paměť, soustředění, dobrou náladu a centrálního nervového systému. Kapky Venisfér a Levamin jsou teď se slevou 15%.

"Čistá krása" - to je balíček kosmetiky, který je vhodný pro každého. Diozon clear - čistý olivový olej s ozónem vyčistí a desifikuje vaši pleť a Diolift hydrogel s výtažky z Aloe Vera a Lilie vám ji skvěle zregeneruje, hydratuje a vyhladí.

Většina z vás už ví, že imunita a zdraví začíná ve střevech. A protože víme jak na to, jsou tu pro vás Intocel kapsle a vitamínové šumivé tablety Citrus s 15% slevou.

Civilizační choroby by vůbec neexistovaly, kdyby lidé věděli, že disharmonie v organizmu způsobuje překyselení. Produkty Diocel Supracid obsahuje přesně ty účinné látky, které vyrovnávají acidobazickou rovnováhu těla a kapsle CDF doplní chybějící minerály a vitamíny, které jsou zásadotvorné, aby tělo mělo dost zásob se s kyselinami v těle vyrovnat. Tuto kombinaci získáte také se slevou 15%.

Vyzkoušejte sílu bylin spolu s jejich bioinformacemi.

Kompletní akční balíčky platné pro září a říjen najdete ke stažení v Infolistech, které si můžete stáhnout níže v pdf.

Krásný, slunný a pohodový podzim

přeje tým Diochi

 

Přečteno 2211 krát Vytvořeno úterý, 03 září 2019 12:48 Naposledy změněno čtvrtek, 19 září 2019 13:13