Vytisknout tuto stránku

Fruitflow® gel ze semínek rajčat má protisrážlivé účinky

Semínka rajčat obsahují bezbarvý gel, který má pozitivní účinky na krevní oběh. Funguje v lidském těle jako aspirin, ale nemá negativní vedlejší účinky, je šetrný k žaludku a navíc může být přidáván do jídla bez jakékoli změny chuti či kvality pokrmu.
Gel ze semen rajčat, který získal nové farmakologické označení Fruitflow, je neškodný a účinný s ohledem na prevenci krevních sraženin a kvality krevního oběhu.


Prevence proti krevním sraženinám
Aspirin dokáže velmi účinně blokovat jednu sadu signálů, které vedou ke vzniku krevních sraženin, ale Fruitflow® dokáže účinně blokovat další 3 sady signálů, které vedou ke vzniku krevních sraženin. Blokuje je velmi pozvolně, což dostatečně snižuje riziko vzniku sraženin, které mohou být příčinou infarktu či mrtvice.
Ke zlepšení krevního oběhu dochází do tří hodin po podání gelu a účinek může trvat až osmnáct hodin.
Fruitflow® je vědecky podložená složka, která pomáhá udržovat optimální průtok krve. Obsahuje 37 bioaktivních složek, ze kterých všechny měly prokázaný vliv na aktivitu krevních destiček. Objevil ho profesor Asim Dutta – Roy ve Výzkumném ústavu v Aberdeen v roce 1999. Je vyrobený z rajčat pomocí patentovaného procesu, který je plně v souladu s technologickými procesy. Je to stabilní, ve vodě rozpustná látka, bez chuti s neutrální vůní a barvou.


Co dokázaly studie?
Bylo potvrzené, že fruitflow® udržuje zdravé krevní destičky a optimální průtok krve. Účinek nastupuje po 1,5 hodině po užití a působí dalších až 18 hodin. Efekt byl dokázaný v 97% testovaných případech. Vedlejší účinky a alergie nebyly potvrzené ani při dlouhodobém užívání.
Fruitflow® působí tak, že udržuje krevní destičky hladké, aby se zabránilo jejich agregaci (shlukování) uvnitř krevních cév. Tím příznivě ovlivňuje vysoký krevní tlak a hladinu cholesterolu. Normální agregace krevních destiček je nezbytná pro zdravý průtok krve.


Kdo je v rizikové skupině?
S přibývajícím věkem roste riziko onemocnění srdce, ale rizikovou skupinou jsou i lidé, kteří trpí vysokým krevním tlakem, nadváhou, vysokou hladinu cholesterolu, kuřáci a lidé pod stresem.

 

Tromboserin celekJednou z hlavních účinných složek bioinformačních kapslí Tromboserin je fruitflow® . Mají tak velký vliv na regeneraci buněk a energetiku organizmu. Díky nim si samo tělo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí s disharmonií v meridiánech.


Přípravek Tromboserin obsahuje i další osvědčené účinné rostliny, vitamíny (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, D3, E) a další aktivní látky, které se navzájem synergicky doplňují.


Extrakty z bylin obsažené v kapslích Tromboserin
• Voňatka citronová (Cymbopogon citratus, Citronela)
• Červená řepa (Beta vulgaris)
• Lapačo červené (Tabebuia impetiginosa, Lapacho, Lapačo, Tajy - strom života, Taheebo - mravenčí dřevo, Ipe Roxo - šarlatové květy)
• Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale, Smetánka lékařská, Pampeliška, Pamprlice, Hadí mlíčí, Husí kap, Lví zub, Mlíčňák, Kašinec, Pleška, Lucerny, Mléčný lupen, Lucerničky, Majíček, Mléč, Mlíč, Mnišská hlava, Odvančík, Pampalíšek, Pampelíček,
• Pampelík, Pampuška, Plečka obecná, Psí zub)
• Rezavec šikmý (Inonotus obliquus, Sibiřská chaga, Čaga)
Ostatní látky:
Semínka rajčat-gel (Fruitflow), Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B5, Vitamín B6, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín H, Koenzym Q, Kyselina listová, Hydroxy methyl butyrát, PABA-kyselina paraaminobenzoová, Maltodextrin, Želatina

Přečteno 1803 krát Vytvořeno čtvrtek, 06 červen 2019 12:41 Naposledy změněno čtvrtek, 06 červen 2019 13:10