927x127 HEAD VPRAVO

Detoxikace – móda nebo potřeba?

  • Napsal(a) Blanka Neoralová

Jarní detox, detoxikační kůra... tyto termíny začaly s nastupujícím jarem poletovat po médiích tak často, až nám mohou začít být protivné. Je to s detoxikací stejné jako s nejrůznějšími dietami? Potřebujeme ji doopravdy?

Každý člověk má pro svůj život přidělené jedno jediné tělo. Musí mu vydržet, ať se mu líbí nebo nelíbí, pěkně dlouhou řádku let.
Se svým čtyřkolovým miláčkem chodíme pravidelně do servisu, omýváme ho zvenku, natíráme vosky, aby nedejbože nerezivělo, po přesně stanoveném počtu kilometrů měníme pečlivě vybraný olej, kontrolujeme všechny spoje, převody, motor... Tankujeme kvalitní benzín... Dobře víme, že musí bezchybně fungovat všechny součásti, aby auto plnilo svou funkci a vozilo nás po světě. S rozbitou převodovkou, děravou nádrží, zadřeným motorem daleko nedojedeme.

Úplně stejné je to s naším organismem. Všechny orgány musí být zdravé, aby mohly dohromady fungovat a podávat maximální výkon.

Své tělo pečlivě omýváme zvenku, čistíme si zuby, ošetřujeme pleť. Stejně důležité je ovšem čistit tělo zevnitř, zbavovat jej nepotřebných nánosů odpadních látek. Odstraňovat toxiny a nečistoty, jež se nám dostávají neustále do těla vzduchem, který dýcháme, potravou, kterou jíme, vodou, kterou pijeme. Málokdo má to štěstí, aby žil uprostřed panenské přírody a jedovaté látky se k němu nedostaly.

Detoxikovat je nutné pravidelně. Odměnou nám bude vyladěný, harmonicky fungující organismus plný energie, otevřené srdce a bystrá mysl.

Vyzkoušejte bylinné bioinformační přípravky Diochi!

Intocel kapky
napomáhá při úpravě metabolických poruch. Vyloučí ze střev plísně a další odpadní látky. Navozuje rovnováhu, stabilizuje a harmonizuje organismus.

Detoxin kapky
pro celkovou regeneraci a detoxikaci organismu. Pomůže játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraní většinu úložišť toxinů. Játra budou dokonaleji čistit krev. K buňkám se dostane více živin a kyslíku, tělo začne ožívat.

Diocel kapky
pročistí a regeneruje ledviny, které mají na starosti vodní hospodářství a distribuci minerálů. Bez vody není život...

Sagradin kapky
podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Má antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, ochraňuje střeva.

Přípravky je možné objednat v e-shopu či prodejnách Diochi.
www.eshopdiochi.cz, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 267 215 658

 

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF