927x127 HEAD VPRAVO

Jak zdravě zhubnout a nebýt v depresi?

Je mnoho odborníků, kteří radí, jak zhubnout, jak správně jíst, jak se správně hýbat. Zde pro vás máme pár rad a tipů. Vyberte si z nich to nejlepší, co bude pro vás prospěšné.

Správné jídlo je základem pevné psychiky a vůle.
Jídlo vyvolává a ovlivňuje tvorbu určitých hormonů, je tudíž logické, že to, co člověk jí má vliv na jeho psychiku. Některé potraviny nám kazí naše novoroční předsevzetí zhubnout tím, že urychlují vznik depresí a naše vůle slábne.

Jakým potravinám se vyhnout, abychom nebyli v depresi?
Omezme potraviny, které jsou bohaté na esenciální aminokyselinu histidin, jsou to potraviny kyselinotvorné. Jde např. o uzeniny, vepřové maso, sýry aj.
Jezte stravu, která obsahuje vyvážený poměr zásadotvorných a kyselinotvorných potravin. Zásadotvorné potraviny a neutrální jsou např. ananas, ředkev, brokolice, telecí, švestky, kozí mléko aj.

Pro hubnutí je důležitý i pohyb
Udělejte každý den o nějaký pohyb navíc, stačí malá procházka, místo výtahu použijte schody a uvidíte výsledky.

Zvolte si správné pomocníky
Diochi vám pomůže čistě přírodními produkty podporující spalování tuků.
Intocel kapky, Intocel kapsle, Deviral plus, Sagradin

  • Obsahují třísloviny, které pomáhají bránit propouštění tuků ze střev do krevního oběhu.
  • Obsažené fytohormony harmonizují hormonální systém.
  • Stahují žaludek a tím omezují chuť k jídlu.
  • Užívají se vždy po jídle.

 

Gerocel
Gerocel obsahuje více než 64 minerálů, hodně selenu a jodu. Tyto dva prvky pozitivně podporují činnost štítné žlázy, napomáhají urychlit metabolismus a spalování tuku.
Jsou vhodné pro muže i ženy, kteří tloustnou i malých dávek stravy a mají hormonální systém v disharmonii. Navíc obsahují proteolytické enzymy, které šetří slinivku a napomáhají štěpit špatně stravitelné potraviny.
Gerocel užívejte před jídlem.

Diocel Biominerál
Obsahuje organické kyseliny, více než 60 organických, lehce vstřebatelných minerálů, zinek, selen, jód a zlato. Selen a jód podporují nejvíce činnost štítné žlázy, pomáhají urychlovat metabolismus a spalování tukových zásob.
Diocel Biominerál lze použít při sportu jako iontový nápoj. Jak na to? Do vody nakapejte 20 kapek. Doplníte tak do těla důležité minerální látky.

Diocel Supracid
Díky svému unikátnímu složení upravuje kyselost těla. Účinné látky spolu s obsaženým jódem harmonizují činnost hormonálního systému, což vede rychlejšímu spalování kalorií.
Při redukčních dietách je důležité odkyselovat organismus, neboť překyselení brání hubnutí. S Diocel Supracid jde vaše hubnutí lépe.
Diocel Supracid užívejte po jídle.

Viraimun
Výtažky z hub napomáhají se snižováním hladiny cukru v krvi. Navíc působí na urychlení spalování podkožního tuku.

Cymbopogon citratus
Osvěžující čaj s antivirovým a antioxidačním účinkem vám zharmonizuje především játra, močový měchýř a žaludek. Navíc vám pomůže dodržet pitný režim, který je při hubnutí a detoxikaci velmi důležitý. Jak si připravit dobrý čaj? Do 750 ml vroucí vody vložte 2–3 čajové lžičky bylinné směsi, 2–3 minuty vařte a ihned sceďte. Případně nasypte 2-3 čajové lžičky bylinné směsi do nádoby o objemu 750 ml, zalijte vroucí vodou, nádobu přiklopte a dejte 15 minut luhovat. Před pitím vyluhovaný čaj sceďte. Pro ochucení lze čaj osladit medem.

Chcete mít hezké křivky nejen do vířivky?
Máme pro vás 100% přírodní cestu!

Neslibujeme vám zhubnutí do 14 dní,
slibujeme vám dodání energie a síly na vaší cestě
za vysněnou postavou a pozitivním myšlení.

 Jak zhubnout

Přestaňte hubnout, zhubněte!
Jak na to vám poradí i naši poradci www.diochi.cz, nebo poradna zdarma na www.diochi.cz/poradna.

 

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF