927x127 HEAD VPRAVO

Krása začíná uvnitř - Jarní speciál

Jarní bylinky - vitaminy z klíčků - zdraví z pohledu klasické a čínské medicíny - plísně - onemocnění štítné žlázy

Vážení čtenáři, příznivci zdravého životního stylu a celostní medicíny. Jsme rádi, že právě nyní čtete tyto řádky v jarním speciálu Krása začíná uvnitř.
Najdete v něm osvěžující témata například o jarních bylinkách a o vitamínech z klíčků. Začtete se do problematiky zdraví z pohledu klasické a celostní medicíny. Zajímavé články pro vás připravila dlouholetá autorka článků v časopise Sféra a lektorka Diochi paní MUDr. Lenka Hodková např. na téma Plísně, Onemocnění štítné žlázy. Podělí se s vámi o praktické zkušenosti s produkty Diochi a doporučí vám jejich použití.

Vladimír Ďurina, zakladatel a tvůrce receptur unikátních přírodních produktů, vám poradí jak na splašené hormony. Rozšíříte si s ním své znalosti o to, co způsobuje diabetes u žen. Zjistíte, že kam nechodí slunce, tam chodí lékař a jak se tomu vyvarovat. Poradíme Vám 9 pravidel bezpečného opalování.

Alena Judit Bernardová vám odtajní, co je Bowenova tlaková masáž. Dozvíte se, že pohlazení je lék a že vaše ruce mají zázračnou sílu.

Celý jarní speciál je zaměřený na rady a tipy, jak si pomoci k stálému zdraví a zbavit se různých zdravotních neduhů.

Přejeme vám příjemné čtení a rozkvetlé jaro plné slunečných dní.

Váš tým redakce časopisu Sféra

Sféra 2017/01 - Krása začíná uvnitř

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatické zařazení do seznamu" and make sure the selected lists are enabled

Stáhnout v PDF

Na uvedený email vám přijde jarní číslo speciálu (lze stáhnout pouze jednou).
Odesláním souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů společností Diochi spol. s r.o.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF