927x127 HEAD VPRAVO

Autor Čínské studie profesor T. Colin Campbell v Praze

Informace o tom, že naše snídaně, oběd a večeře ovlivňují náš zdravotní stav, jsme v posledních letech slyšeli už asi všichni. Rady na toto téma si ale většinou odporují, jednou je to či ono zdravé, podruhé nám právě toto škodí. Cílem reklamy na potraviny je spíše prodat zboží než zlepšit zdraví lidí. Čemu tedy máme věřit a proč?

Pokud je odpověď na tuto otázku pro Vás důležitá, ať už z důvodu zájmu o zdraví nebo řešení vážné nemoci v rodině, nabízíme vám pozvánku na přednášku profesora Campbella, autora světoznámé Čínské studie:

„Výživa má pro lidské zdraví daleko větší význam, než se stále mnozí domnívají. Dnes dokážeme místo léků a operací jen díky stravě odvrátit i pokročilé stadium srdečně-cévních onemocnění. Kromě toho také dokážeme odvrátit cukrovku a jiná onemocnění. Snížit hladinu cholesterolu jen prostřednictvím toho, co konzumujeme, je mnohem účinnější a bezpečnější, než brát léky. Používání správné výživy jako medicíny mnohdy přináší pozitivní změny již během 1 až 2 týdnů."

Je velmi smutné, že oficiální výživová doporučení jsou taková, že lidé, kteří je dodržují, velmi často onemocní civilizačními nemocemi – rakovina, diabetes, obezita, infarkt myokardu, mozková mrtvice si denně vyžádají mnoho zbytečných obětí. Snížit riziko těchto nemocí lze změnou stravy.

To je základní informace, jasné poselství naděje a výzva knihy Čínská studie prof. T. Colina Campbella, autora více než 350 vědeckých článků uveřejněných v prestižních vědeckých časopisech, kniha která rozptyluje velké množství mýtů a dezinformací o výživě. V USA byla vyhlášena knihou roku. Její význam dokládá i to, že bývalý nejmocnější muž planety prezident Bill Clinton si podle jejích zásad úspěšně vyléčil své zdravotní problémy, když mu před tím zásadně nepomohla asi špičková lékařská péče.

Nepromeškejte tuto neopakovatelnou příležitost a buďte při tom!

Místo konání Univerzita Karlova Praha, Česká republika.
Datum přednášky 4. 6. 2016

www.svitani.eu

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

// EOF