927x127 HEAD VPRAVO

Problémy s otěhotněním pomůže vyřešit Reflexně meridiánová technika

  • Napsal(a) Vladimír Nerud

Obrazně řečeno – z pánevní oblasti jsme se narodili a celý život se nám v pánevní oblasti promítá - z tohoto poznatku vychází například i kraniosakrální terapie.

Při mé praxi se často setkávám s problémy, které vyplývají z „posunuté” pánve. Bývají to nejen potíže s otěhotněním a problémy, které řeší ženy, ale i problémy s prostatou, které trápí muže. 

Poradím vám malý test při podezření na problém, který by mohlo způsobovat nesprávné posazení pánve, zkusíme tento cvik: lehneme si na rovnou zem na záda, pokrčíme nohy, paty dáme k sobě. Podíváme se na kolena, a pokud zjistíme, že nejsou vedle sebe v jedné rovině, bylo naše podezření správné.

V tomto případě se opět vrátíme k našemu počátečnímu mottu: „Za vším hledej žaludek“ a uvolníme si na noze meridán žaludku, žlučníku a jater. Tyto dráhy projedeme asi 4x, a potom opět lehneme na záda, dáme kolena k sobě a zkontrolujeme, zda jsou již v rovině, což znamená srovnanou pánev.

Dále řešíme konkrétní potíže:

Otěhotnění

Srovnáme a uvolňujeme pánev výše popsaným způsobem a speciálním cvičením. Na podporu účinku použijeme bioinformační preparáty DIOCHI – Nervamin na uvolnění napětí a Estrozin na posilnění a regeneraci hormonální oblasti.

Masírujeme reflexní plochy štítné žlázy, nadledvinek, ledvin a oblast tlustého střeva.

Potom na rukou úsek meridiánu tří ohřívačů, orgánové degenerace a plic a na nohou úseky meridiánů ledvin, žlučníku, jater a žaludku.

Tuto masáž provádíme obden, navíc doporučuji jednou týdně podstoupit profesionální masáž zad a nohou.

Prostata, inkontinence

Opět srovnáme a uvolňujeme pánev. Pomocí preparátů DIOCHI Gerocel bioenzym a Diocel biominerál doplníme energii ledvin.

Reflexně masírujeme močový měchýř, ledviny, tenké střevo, játra a úseky meridiánů žaludku, žlučníku, jater na nohou a úseky meridiánů tří ohřívačů, orgánové degenerace a plic na rukou.

POZOR! Po každé reflexní masáži nezapomeneme také reflexně promasírovat solar plexus.

 

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF