Hlavní menu

Hlavní menu (1056)

S produktem Supracid jsem velmi spokojená, jsem klidná, vyrovnaná a nemám tak velkou chuť k jídlu. Mívala jsem problémy s pálením žáhy, ale od té doby, co jím Supracid, tento problém nemám. Dozvěděla jsem se o tomto produktu asi tak před rokem a od této doby je můj oblíbený.

Dagmar, Brno

Další informace

  • Zkušenost produkty 955

Přípravek kapky Astomin užívám pravidelně a mám jen dobré zkušenosti. Mám dlouhodobé problémy se zažíváním a kapky Astomin mi vždy pomohou. Mohu jen doporučit. Obecně mám s výrobky firmy Diochi dobré zkušenosti, např. Artrizone krém, jsem používala po komplikované zlomenině ruky a výborně působil a zklidňoval bolest, prakticky okamžitě, jeho spektrum použití je ale daleko větší i u bolestí zad a to i chronických.

Anna, Mělník

Další informace

  • Zkušenost produkty 935

Zkušenost s bylinnými kapkami Sagradin: překvapivě vynikající účinky při problémech s oparem v obličeji jsem zaznamenala u manžela, kterého následkem oparu i po vymizení vodnaté vyrážky neustále bolela hlava. Po měsíčním užívání se mu viditelně ulevilo, takže kapky přestal brát, přestože je v návodu psáno, že se mají užívat dlouho, protože opar se rád vrací. Nechtělo se mu věřit, že to pomáhá, tak to rychle přestal užívat, jen co se mu ulevilo. Ale poté, co se mu krátkodobě obnovil výsev vyrážky i bolesti hlavy, vrátil se zpět k užívání kapek. Protože nechce přiznávat, že pouhé kapky ho můžou vyléčit, přede mnou dělá, že je to nesmysl a zatím je bere nenápadně dál. To svědčí samo za sebe, že jsou účinné a ulevují i léčí!

Libuška

Další informace

  • Zkušenost produkty 932

Kombinaci kapek Intocel, Detoxin a Sagradin nám doporučila naše lékařka. Díky nim (v kombinaci s homeopatiky) nám dala do pořádku syna, kterému je nyní 4,5 roku. Od dvou let trpí potravinovou alergií na mléko, vejce, sóju, arašídy... Ani lékaři nebyli schopni mu pomoci. Měl více jak rok průjem, po ručičkách až krvavý ekzém a míval křeče v břiše. Kortikoidy jsme odmítli. Díky těmto přípravkům si krásně vyčistil tělo, dodržujeme dietu a je v pořádku. Dokonce už po roce na krevních testech nebyly zjištěny téměř žádné protilátky, jako původně. Nyní máme dávat takovouto "očistnou kúru" 1-2x do roka - tím zajistit, že mu pohodový stav vydrží. Mohu rozhodně doporučit - opravdu fungují, jen zpočátku mají opravdu čistící účinky, takže se dočasně příznaky zhorší, ale to bereme jako důkaz toho, že zabírají.

Tereza

Další informace

  • Zkušenost produkty 930, 931, 932

Dobrý den, přípravkem Diocel Biominerál jsem se zbavil tinnitusu, který mě občas zlobí v důsledku zanešení atlasu minerály (měl jsem v něm drobný úraz, je proto náchylnější), zejména umělým hořčíkem, který jsem kdysi bral při sportu a v zimě jsem bral preparát na klouby, kde byl navíc. První zkušenost s Diocelem mám takto na základě detoxikace. Obecne mám s detoxikací přírodní medicínou velice dobré zkušenosti.

Petr, Plzeň

Další informace

  • Zkušenost produkty 933
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
// EOF