927x127 HEAD VPRAVO

Vodnáři v roce 2016

Láska a sex
Počátek roku může být u vás poznamenán milostnými svody, kdy v prožívání sexuality nepůjde ani tak o city, jako o tělesnou rozkoš a užívání si. To ovšem může do života přinést komplikace, které se mohou projevit již v únoru. Nadít se tak můžete nějakých bojů mezi pohlavími. Pak by se měla situace stabilizovat a léto už si užijete. Pravděpodobné jsou nové vztahy nebo prohloubení stávajících. Na podzim si jich budete užívat. Pouze v říjnu by vás mohlo chvíli pálit „dobré bydlo". Pokud toto pokoušení ustojíte, konec roku by měl být příjemný.
Zdraví a kondice
Vaše zdraví by hned zpočátku roku mělo vykazovat schopnost rychlých reakcí a dynamických rozhodnutí. Možná se rozhodnete pro zdravý životní styl a také se hned do toho pustíte. Výsledky by se mohly projevit poměrně záhy. Na jaře by se vše mělo ještě více vylepšit. Vydržet by to pak mělo i přes léto až k počátku podzimu. Koncem září je možná menší obranyschopnost organismu. Bude dobré ji podpořit. Konec roku by už opět měl být z hlediska zdraví velmi dobrý. Nicméně, bude to chtít pro zdraví také něco pravidelně dělat.
Peníze
Rok 2016 zřejmě zahájíte s horšími finančními rezervami a možnostmi, než jste si nejspíš představovali. Budete se tak zamýšlet nad tím, jak to udělat, aby věci byly do budoucna lepší. Pravděpodobná jsou na tomto poli moudrá rozhodnutí. Úročit by se mohla už v březnu. Zde bude možné očekávat stabilizaci příjmů. V létě však počítejte s výdaji. Ty nejspíš budou větší, než příjmy. Bude dobré mít rezervy. Počátek podzimu by měl přinést opět větší množství příležitostí a možností k výdělkům. Konec roku bude opět ve znamení větších výdajů. Rok tak bude poněkud houpačkový.
Kariéra a práce
Hvězdy vám v této oblasti budou přát hned z počátku roku. Možné jsou nové pracovní nabídky a možnosti. Dočkat se můžete tzv. šťastných náhod. Možná někdo odněkud odejde a vy budete moc nastoupit na jeho místo nebo vám to dohodí váš citový partner. První půlrok ovšem bude energeticky docela náročný. Bude toho na vás dost, ale svým originálním přístupem, byste vše měli docela dobře zvládat. Počátkem podzimu buďte obezřetnější. Je pravděpodobné, že se setkáte s nějakými podrazy. Konec roku by měl úročit vše co jste v jeho průběhu dokázali.

Více z této kategorie: « Kozorozi v roce 2016 Ryby v roce 2016 »

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF