927x127 HEAD VPRAVO

Panny v roce 2016

Láska a sex
Počátkem roku budete pravděpodobně prožívat období zamilovanosti, lásky a naplněnosti vztahu. Pokud se v minulosti objevily nesrovnalosti, měly by být ty tam. Toto období plné všeho co k lásce patří by mělo trvat až do dubna. Nezadaní mají šanci potkat novou lásku. Od dubna do července se můžete dostat vlivem nepatřičných nároků a volbě nevhodných objektů do nepříjemných situací.Také pozor na sklony k nevěrám a přílišné sebejistotě.V červnu může docházet ke změnám. V říjnu bude opět možnost potkat lásku, nebo prožívat láskyplný vztah a v listopadu můžou přijít pozitivní změny.
Zdraví
První půl rok nebude z hlediska zdraví asi příliš příjemný, ale dobré na tom je to, že vás to bude nutit ke změnám stávajícího životního stylu. V lednu buďte zvláště opatrní, hrozí úrazy a jiné zdravotní komplikace. Nic neodkládejte na později. V březnu se snažte být co nejvíce v psychické pohodě, protože vše bude hlavně o ní. V dubnu se můžete setkat s někým, kdo vás přivede k možnosti něco dělat jinak, tak se nebraňte a učte se. Letní měsíce byste měli být v pohodě a v listopadu se můžete těšit na nové možnosti řešení drobných potíží. Prosinec by měl být z hlediska zdraví pohodový.
Peníze
V tomto roce byste si na nedostatek financí stěžovat neměli. hvězdy vám budou převážně přát a zdá se, že v mnoha ohledech k vaší pohodě bude přispívat i spolupráce s bližními. Začátek roku by měl být skvělý, plný příležitostí k vydělání peněz. V březnu pozor na zbrklost a unáhlenost. Nakládejte si jen tolik, co jste schopni zvládnout. V červnu se držte s financemi zpátky a zbytečně nevydávejte. Investice nechte na později. Na ty bude vhodná doba září a říjnu. Tam budete mít velký potenciál rozmnožení. Koncem roku pozor na podvodníky, půjčky a důvěřivost. V prosinci byste měli mít veškeré možné dluhy srovnány.
Kariéra a práce
Stejně tak jako ve finanční oblasti, mělo by se vám dařit i v oblasti pracovní. Vaše charisma bude hlavně začátkem roku velmi silné a to k vám bude přitahovat nejen lidi, ale i pracovní úspěchy. V únoru je možné, že budete mít práce nad hlavu. V březnu je pravděpodobné, že se dostanete do spolupráce s někým, kdo bude pro vás přínosný. Koncem jara se dá předpokládat pracovní postup, nebo pozitivní změna. S nastupujícím létem by vaše pracovní nadšení a úsilí mělo být velké a nebude ho možné přehlédnout. V srpnu budete asi čelit kritice domácího prostředí a trochu své pracovní tempo nuceni zvolnit. Konec roku by měl být zase velmi úspěšný.

Více z této kategorie: « Lvi v roce 2016 Váhy v roce 2016 »

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF