927x127 HEAD VPRAVO

Lvi v roce 2016


Láska a sex
Možná budete počátkem roku v takovém zápřahu a zápalu práce, že budete trochu zapomínat na svého partnera. Důsledkem toho jsou možné rozkoly a hádky. Nemělo by to být nic zásadního, bude ale dobré těmto zbytečným nesrovnalostem předejít. Duben, červen, srpen a říjen budou měsíce, kdy byste si měli lásky, zamilovanosti a sexu užívat plnými doušky. Vaše charisma bude velké a opačné pohlaví na vás bude velmi vstřícně reagovat. Ti nezadaní budou mít hlavně v letních měsících velkou šanci potkat lásku. V září pozor na sklony k úletům. Koncem roku jsou možné přírůstky.
Zdraví
Tento rok by měl být pro vás velice motivační. Drobné zdravotní problémy by vás měly nutit k většímu zamyšlení nad vaším způsobem života a prevencí. Budou sice drobné, bude jich ale dost. Jarní měsíce byste měli mít dostatek energie a také byste se měli více setkávat s možnostmi a nabídkami něco pro své zdraví udělat, tak toho využijte. V létě se věnujte hlavně sportu a během podzimních měsíců si najděte činnost, které se budete věnovat cíleně a dlouhodobě. Energie a výdrže byste na to měli mít dost. V listopadu pozor na úrazy hlavy. Prosinec by měl být bez větších komplikací.
Peníze
Začátek roku až do třetího měsíce, červen a říjen by měly být časem kdy by se vám mělo dařit velmi dobře. Bude to čas, kdy můžete bez obav investovat a rozjíždět nové projekty. Je také možné, že přijdete k nějakým nečekaným a snadným ziskům. Možná je i výhra. Naopak letní měsíce budou trochu problematické. Hlídejte si výdaje a veškeré smlouvy dobře pročítejte, ať vás někdo nenapálí. Budete mít sklony k důvěřivosti a možnost předvést svoji moc by vás mohla stát víc, než by se vám později líbilo. Koncem roku si budete moci dopřát trochu více, ale stále si hlídejte výdaje s příjmy.
Kariéra a práce
Pracovně by se vám mělo v tomto roce dařit. Možné jsou pracovní postupy, ocenění ze strany spolupracovníků i úspěchy. Pokud budete uvažovat o změně místa, budou k tomu dobré měsíce březen, červen, červenec a listopad. Tento čas bude též vhodný pro osamostatnění, pokud to máte v plánu. V srpnu pozor na podvody a podrazy, pokud budete mít něco svého k vylepšení. Zachovejte tajemství a s nikým se o to moc nedělte. V září počítejte s tím, že na vás budou kladeny větší nároky a vy tak můžete zažívat větší pracovní tempo. Konec roku budete pravděpodobně těmi, kdo bude žádán o rady.

Více z této kategorie: « Raci v roce 2016 Panny v roce 2016 »

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF