927x127 HEAD VPRAVO

Blíženci v roce 2016

Láska a sex
Leden a únor navzdory pracovní vytíženosti budete pociťovat silnou erotickou touhu a pouto ke svému partnerovi. Váš milostný život nabere vítr do plachet a vy si budete všeho užívat plnými doušky. V jarních měsících pozor na nevěry a úlety spojené se společenskými událostmi. Možné je setkání s někým z minulosti. Na začátku prázdnin budou mít nezadaní šanci potkat novou lásku ale jen v případě, že se budou dívat pod povrch. Podzimní měsíce by mohly přinést intenzivně prožívaný sex a erotiku. Závěr roku bude vhodný k uzavírání sňatků a plánování rodičovství. Také ale pozor na sklony k milostným úletům.
Zdraví
Začátkem roku budete hýřit energií a zdravotně byste na tom měli být také velmi dobře. Drobné obtíže by měly ustupovat a žádné větší komplikace by vás potkat neměly. Květen a červen bude období vhodné k jakýmkoliv začátkům, vedoucích k zvýšení pohybových aktivit. Vaše tělo si samo řekne, co by bylo potřeba. Během letních měsíců bude dobré, pokud se zaměříte na podporu zažívání. Vyvarujte se experimentů ve stravování. Podzimní měsíce budou trochu náročnější, tak dbejte především na prevenci a drobné potíže řešte včas. Koncem roku pozor na úrazy spojené s adrenalinem.
Peníze
Leden až květen budou měsíce, kdy byste měli zaznamenat nárůst financí, a to hlavně ve spojení s výdělečnými aktivitami. Vše, do čeho budete investovat čas, práci a peníze by se vám mělo bohatě úročit a vy si tak budete moci oddychnout. V letních měsících uváženě investujte a nechávejte si rezervu. Podzim bude vhodným měsícem na investice a financování domova. Možné jsou také nečekané příjmy. V listopadu budete mít asi větší výdaje s dětmi, tak s tím počítejte. Koncem roku byste si mohli dokonce dopřát zaslouženou dovolenou nebo splnění nějakého přání.
Kariéra a práce
Počátkem roku by se vám měla slibně vyvíjet kariéra zvláště, pokud jste se vrhli do nových projektů. Možné jsou nové zajímavé nabídky a pracovní postupy. Velkou podporu můžete čekat od citového partnera a obdivu by se vám mělo dostat i z vašeho pracovního okolí. Pro mnohé budete vzorem a inspirací. Počátkem léta můžete zvažovat nějakou změnu související s pracovními povinnostmi. V září pozor, nenechte se nikam tlačit. Rozhodnost bude vaší velkou devizou. Koncem roku je možné, že vás od práce budou odvádět jiné aktivity, související se společenským životem. Stále ale budete úspěšní.

Více z této kategorie: « Býci v roce 2016 Raci v roce 2016 »

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF