927x127 HEAD VPRAVO

Berani v roce 2016


Láska a sex
Začátkem roku můžete být v očekávání toho, jak se věci budou vyvíjet. Na nic spěchat nebudete a to je dobře. Druhý měsíc může být trochu náročnější a na vás bude, jak se vztah bude vyvíjet. V březnu by mohlo přijít velké překvapení v podobě velké lásky, nebo oživení vztahu stávajícího. V letních měsících pozor na možné úlety a tajemství skrývané před partnerem. Zamilovanost buďto rychle pomine, nebo se ukáže jako problém. V září se budete muset postavit čelem zásadnímu rozhodnutí a možný je přírůstek do rodiny. Konec roku bude ve znamení velké lásky.
Zdraví
Počátkem roku vás možná trochu potrápí drobné zdravotní potíže, které mohou trvat až do března. Bude dobré je řešit zavčasu, aby z toho nebyly komplikace větší. Březen bude stabilní a v dubnu pozor na možné srdeční záležitosti. Červen až srpen bude dobré se zaměřit na očistné a čistící kůry, které si vaše tělo bude žádat. Podzimní měsíce věnujte sportu, a to i v případě, že se vám nebude chtít. Zaměřte se na posilování zádových svalů a uvolňování krční páteře. Koncem roku se mohou objevit zdravotní problémy v důsledku neřešených potíží.
Peníze
Počátkem roku se na vás mohou valit finanční požadavky ze všech stran. V únoru by mohly přijít nějaké zajímavé nabídky, na které pokud kývnete, budou pro vás výzvami. V dalších měsících je budete muset obhájit, připravte se proto na určité zkoušky, které by měly prověřit vaše odhodlání. Začátkem prázdnin pozor na výdaje, bude nutné asi nějaké omezení. Ztráty mohou přijít v důsledku větší velkorysosti a neuváženosti. Koncem léta byste mohli dostat příležitost peníze vydělat a konec roku bude stabilní.
Kariéra a práce
Až do třetího měsíce počítejte s tím, že se nezastavíte. Požadavky na vás budou velké a možná dojde i na nějakou prověrku vaší práce. Buďte připraveni a mějte vše v pořádku. Březen až červen budou měsíce vašeho úspěchu, možná je změna, nebo pracovní postup. Pozor na červen, bude to měsíc plný svodů, intrik a záludností. Setkat se můžete s podvodem, podrazem a nečestným jednáním. V letních měsících může docházet ke změnám ve vaší práci, zvažovat opět můžete změnu. V září budou pravděpodobně nastartovány nějaké pozitivní změny a konec roku byste měly mít stabilitu pevně v rukách.

Více z této kategorie: Býci v roce 2016 »

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF