927x127 HEAD VPRAVO

Už zase!

  • Napsal(a) Hana Grasslová

Velké množství žen se trápí opakovaně s problémy typu kvasinkové infekce, výtoky, střídající se bolestí močového měchýře v lepším případě a zánětem v případě horším.

Průběh je následující. V okamžiku, kdy se objeví výtoky a kvasinkové infekce, běžíme ke gynekologovi, který nastaví léčbu, která je účinná na kvasinky a plísně. Za několik dní se stav díky bohu zlepší. Za nějakou dobu, někdy už během užívání se začnou dostavovat bolesti podbřišku. V extrémních případech je nutné opět vyhledat lékařskou pomoc a je diagnostikován zánět močového měchýře. Dostaneme antibiotika a jdeme domů. Antibiotika zaberou a za nějaký čas se opět objeví výtoky. Je to začarovaný kruh.

Co se vlastně děje?

Při měřeních na oberonu jsem zjistila zajímavou věc. Tento stav způsobují bakterie a kvasinky s plísněmi. V okamžiku vymizení bakterií v těle, se přemnožily plísně a kvasinky a naopak, při snížení množství kvasinek a plísní se přemnožili bakterie. Udělala jsem si test, který oberon umožňuje. Postupně jsem nulovala jednotlivé patogeny a zjistila, že žijí jakoby v symbióze. Začaly jsme s klientkami zkoušet různé kombinace přípravků, které by obsáhly účinnost na obou stranách.

Když dojdeme k lékaři s určitým problémem, tak on zareaguje na situaci a nastaví vhodnou léčbu. Jsou-li problémem bakterie, dostaneme antibiotika, je-li problémem plíseň, dostaneme k užívání antimykotika. Není možné v této situaci z lékařského hlediska řešit situaci jinak.

My máme však možnost bylinkami začít řešit obě zátěže najednou. Kombinací přípravků můžeme obsáhnout obě věci, jak bakterie, tak i plísně. Co je ještě důležité, posilovat zároveň orgány, kde se problém vyskytuje. Což je v tomto případě močový měchýř, ledviny, ženské orgány a také střeva.

Taková základní kombinace v těchto případech je kombinace přípravků Sagradin, Diocel biominerál a čaj Maytenus. Vnitřně vtíráme do pochvy krém Diozon Clear. Není třeba obávat se nějakých reakcí, pouze v případě, kdy je narušena sliznice, krém lehce pálí, což po druhé třetí aplikaci vymizí. Dále se vše dá podpořit krémem Diocel Artrizone, který nanášíme do oblasti močového měchýře a ledvin. Sagradinová silice má účinky na bakterie, plísně, je přírodním antibiotikem, je protizánětlivá. Diocel Biominerál nám dodá do těla minerály v přírodní formě, a dále podpoří oblast ledvin a močového měchýře. Čaj Maytenus podpoří mimo jiné močový měchýř a hormonální systém. Krém Diozon Clear zničí na místě nanášení bakterie a plísně, krém Diocel Artrizone je protizánětlivý a opět podpoří ledviny a močový měchýř.

Tato kombinace, která se v mnoha případech osvědčila. S úspěchem byla použita i na onemocnění genitálními opary. Jak je však známo, že každý jsme originál. Někdo je více citlivý, někdo snese větší dávkování. Každý má oslabené jiné orgány. Proto je důležité k tomuto takto přistupovat. Dávkujeme u citlivých jedinců 5 kapek 3x denně, není-li problém se snášenlivostí přípravků, můžeme až k dávce 20 kapek 3x denně.

Musím upozornit, že vše je třeba opakovat nejméně 3-4x za sebou, tzn. 3-4 třítýdenní kůry. Po ukončení této kombinace pak přidat přípravky na podporu imunity.

 

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF