927x127 HEAD VPRAVO

Trápí vás chřipky a nachlazení? Zharmonizujte meridiány Baktevirem!

 Potýkáte se s chřipkami, únavou nebo celkovým vyčerpáním organizmu? Víte, že tělo se dokáže velmi dobře bránit virózám, bakteriálním infekcím a nemocem z nachlazení, pokud je zajištěný planulý tok energie funkčními meridiány? Bioinformační preparát Baktevir dokáže jednotlivé meridiány harmonizovat a účinně onemocnění předcházet.

 Bylinné bioinformační kapky Baktevir obsahují speciální komplex bylin, který je skvělým pomocníkem obzvláště v období "chřipkových epidemií". Díky unikátní směsi rostlinných látek tak neobstojí žádné bakterie, viry a mikroby. S Baktevirem se nemusíme bát nachlazení, rýmy ani chřipky. Baktevir je účinný při čištění organizmu, a navíc má blahodárný vliv na psychiku. Dle poznatků čínské medicíny je kvalita pokožky úzce spojena s funkčností a energetikou plic a tlustého střeva. Být krásný znamená mít v pořádku plíce a tlusté střevo.

http://www.eshopdiochi.cz/catalogsearch/result/?q=Baktevir

 

Baktevir obsahuje směs zejména těchto bylin:

Lišejník islandský • Zvonovec čtyřlistý • Růže stolistá • Chininovník lékařský

Na co se Baktevir používá:
• Působí jako prevence proti chřipce a nachlazení
• Napomáhá likvidovat viry a bakterie
• Příznivě působí na rychlé zotavení při propuknutí nemoci
• Detoxikuje a regeneruje organizmus
• Má blahodárný vliv na psychiku
• Chrání dýchací cesty
• Podporuje odbourávání zácpy
• Pomáhá k dosažení kvalitní pokožky 

 Ze zkušenosti klientů:

Začátek školního roku už pro mne není černá můra

Každoročně počátkem září se děsím, co děti ve školce chytnou. S manželem uzavíráme sázky, kolik dní tam vydrží do prvního kašle, příšerné rýmy. Znamená to vždycky vzít si volno v práci, v době, kdy se po letním volnějším režimu začíná znovu všechno hekticky rozjíždět. Manžel se se mnou střídá, ale přeci jen, i pro děti to byla velká zdravotní zátěž a nepříjemnost, být nemocné prakticky celé září, než si zase zvykly na bacily dalších dětí a zlepšily si imunitu. Až jsem narazila na internetu na Baktevir. Podle zkušeností ostatních vypadal, že by nám mohl pomoct, a tak jsem jej objednala. Báječně nám pomohl! Nachlazení se vyléčilo mnohem rychleji, děti mohly znovu po týdnu do školky, a hlavně se rýma už nevrátila. Teď, když začne hrozit chřipková epidemie, bereme ho celá rodina preventivně. Na konci srpna děti začnou dostávat kapičky na lžičku s medem a my s manželem můžeme chodit v klidu do práce.

Eva Kousalová, Liberec

 Konečně se nebojím společnosti!

Od dětství mne trápil ekzém. Nejen, že mě nepříjemně svědila kůže na rukou a na obličeji, ošklivě to i vypadalo. Suchá, do krve rozpraskaná kůže, loupající se skvrny na obličeji. Trápila jsem se celou pubertu, nechtěla jsem nikam chodit. Čím jsem byla utrápenější, tím víc se ekzém zhoršoval a svědil. Zkoušela jsem všechno možné. Maminka nakonec narazila na paní z Plzně, která znala preparáty Diochi a zavolala jí o radu. Začala jsem užívat kapky Baktevir a svědivá místa mazala krémem Diozon clear. Jako by se stal zázrak. Nepříjemné pocity přestávaly, ložiska se zmenšovala. Po půl roce mám už jen nepatrná ložiska na rukou…
Anna Morávková, Stříbro

Podzimní deprese se mě už netýkají!
Miluji léto, teplo, slunce nad hlavou a spoustu světla. Každoročně je pro mne přechod do podzimních plískanic a krátkého dne nepříjemný. Nejhorší je to po přechodu na zimní čas. V tak krátkém dni nejsem schopný se rozkoukat, nemám vůbec chuť vstát a něco začít dělat. Navíc se mne vždycky chytí první bacil, který letí okolo. Bojím se jet autobusem do práce. Málem jsem musel začít užívat antidepresiva. Naštěstí jsem potkal Diochi a Baktevir. Úderem 1. září načnu první lahvičku s kapkami a pokračuji až do zimy. A světe div se, cítím se v pohodě, mám elán, občas dostanu rýmu, ale „neumírám“ na ni. Baktevir mi každoročně vylepšuje podstatnou část života.
Radim Bureš, Nové Strašecí

 

 Přípravek Baktevir obdržel v roce 2005 1. místo v kategorii "Nejlepší přírodní produkt" na mezinárodní výstavě ECOMED, Polsko.

 

 

 

 

 

 

 

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

// EOF