Krása začíná uvnitř

Otázky a odpovědi (FAQ)

Nejčastější otázky k použití přípravků Diochi

Jaký je důvod, před použitím bylinné kapky protřepat 21x?

Dojde tím k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší. Počet 21 protřepání vychází pro dynamizaci jako optimální.

Jsou s užíváním spojena nějaká rizika?

Reverzní reakce: Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku. Reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt. Více o reverzní reakci zde.

Proč je ve většině bylinných kapek alkohol?

Alkohol působí jako výborný nosič a podporuje vstřebávání účinných látek v maximální možné míře. Alkohol se nachází i v přirozeném prostředí trávicího traktu každého z nás.

Mohu kombinovat přípravky Dochi s léky?

Ve většině případů ano, před jejich použitím důrazně doporučujeme konzultaci s terapeutem Diochi a vaším lékařem.

Mohou se při užívání přípravků Diochi projevit alergické příznaky?

Na látky obsažené v přípravcích Diochi se alergické reakce projevují velice zřídka. Pokud nastává nějaká neočekávaná reakce, jedná se zpravidla o reverzní reakci.

U dávkování uvádíte doporučení po 3 týdnech užívání vynechat. Proč?

Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.