Banner nové Sféry

Novinky na Sféře

Vidět není, škodit umí - Elektrosmog

 Víte, kde všude se ukrývá? Děti jsou stále zaplaveny Wi-Fi signálem, píšou úkoly s hlavou blízko u lampy s trubicovým zdrojem, hrají si s elektronickými hračkami, telefonují... Nedivme se, že jsou roztěkanější, nepozornější, agresivnější a mno...

O časopisu

Časopis Sféra – inspirace k radostnému životu
Časopis Sféra, který je na trhu již třináct let, vychází v novém moderním formátu a obsahem vyšel vstříc přáním svých čtenářům. Má rozšířený počet stran, nyní již na 60, i nové nápadité grafické zpracování.

Časopis učí porozumění vlastnímu tělu a vrací se k dávno známé pravdě, že příroda léčí. Poutavé články o osobním rozvoji pomáhají hledat cestu k pocitu příjemně prožitých dnů a dobře odvedené práce. Vše souvisí se vším a hvězdy mají zásadní místo. Astrologové radí, čemu se den po dni věnovat a čeho se vyvarovat. Žijte v radosti a ve zdraví!

Na co se mohou čtenáři těšit?

Jedno z hlavních témat Sféry je nám všem blízké, a to je naše zdraví. Abychom si ho udrželi a užívali si příjemný život, pomáhá nám celostní medicína. Ve svých příspěvcích nám přední odborníci přibližují fungování lidského organizmu, možné vlivy okolí, naší psychiky. Učí nás, jak pomáhat sami sobě, abychom se stále cítili plní sil a užívali radostí života.

Mezi stálé autory patří např. Vladimír Ďurina, bioterapeut, tvůrce receptur přípravků Diochi. Přes 25 let se věnuje fytoterapii, bezkontaktním masážím, psychotronice, homeopatii. Dále Vladimír Nerud, léčitel s více než 20ti letou praxí. Vytvořil svou „Nerudovskou" metodu intuitivní nápravné masáže. K této technice vypracoval speciální cviky, které klient sám doma provádí.

Dozvíme se, jaké dary má pro nás příroda. Léčivé bylinky, ovoce a zelenina v sobě ukrývají mnohé látky, které nám prospívají i léčí. Znáte např. Faraonovy kapky, které vyléčí vše, kromě mrtvého? Hlavní bylina zde je Černucha setá. O ní a dalších mocných bylinách píše Herbář, nově doplněný články o aromaterapii.

Moderní doba na nás klade mnohé nároky v organizaci času, zvládání přibývajících úkolů, porozumění sobě i našim zaneprázdněným bližním. Zde poslouží rubrika Osobní rozvoj. Nelekejte se složitého názvu. K tomu, abychom každý večer uléhali s pocitem příjemně prožitého dne a dobře vykonané práce, najdete v ní články, které živou a poutavou formou nám budou svět psychologie otevírat a přibližovat.

Určitě vás také potěší sezónní Recepty, Horoskopy, křížovku a sudoku o ceny, soutěže...

Nová Sféra přináší naději, úžas nad léčivou mocí přírody, poučení i pobavení. Nechte se inspirovat Sférou k životu v radosti a ve zdraví.
Vychází jako měsíčník, v rozsahu 60 stran, cena 38 Kč

Časopis Sféra vydává společnost DIOCHI, s.r.o., která patří mezi přední výrobce přírodních bioinformačních přípravků pozitivně působících na lidský organismus. DIOCHI, s.r.o. již od roku 2003 propaguje zdravý životní styl a učí, jak pomoci sám sobě. Výrobky Diochi jsou pro své kvality uznávány jak v České republice, tak v zahraničí, kde získaly řadu významných ocenění.

Celostní medicína

Osobní rozvoj

Zdraví a krása

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.