Krása začíná uvnitř

img header

Proměna za 8 týdnů pro ženu

Jste ulítaní, nemáte čas na své povinnosti, natož abyste měli čas postarat se o sebe. Naučíme vás, jak snadno a rychle pečovat o svoji pleť, tak aby byla znovu dokonalá. Zjistíte, že vám dennodenní a pravidelná péče o vaše tělo (nejen o pleť) nezabírá ani 10 % vašeho času, a přitom jste svěží a krásná. Hlavní je naučit se být pravidelná a neodkládat věci na jindy. Pokožka je naším orgánem, stejně jako žaludek, a řekli byste si: „Dnes nejím, budu jíst zítra?“

 

Co je proměna

Proměna za osm týdnu je základním inventářem peče o tělo zvenčí i zevnitř každé ženy. Jako každá správná proměna i tato začíná uvnitř. Abychom mohli být krásní a zdraví, musíme se také postarat o svůj vnitřek, proto v této Proměně naleznete návody na energetické vyladění, meditaci či emoční surfing. Přípravky do této proměny byly vybírány tak, aby co nejúčinněji zkrášlovaly, detoxikovaly a regenerovaly naše tělo.

.

lektor liskova

  

 

Garanti proměny

lektor davidova

Zdraví

MVDr. Michaela Lišková

Čerpá z dvacetileté praxe s lidmi, hlavně ze seminářů jako: Radostný život v hojnosti, Formování postavy a životních cílů. Dále z učení tibetského buddhismu, čínské medicíny, ájurvédy, huny, kvantové terapie a rituálů šamanů po celém světě.

Krása

Bc. Božena Volavá Davidová

Čerpá z mnohaleté praxe a úspěchů na poli kosmetiky. Ve svých návodech a radách využívá metody ájurvédy, Feng-šuej a praktické zkušenosti z kosmetického salonu.

Jak mohu začít se svou proměnou
1. Nejprve se přihlásím k proměně, zadáním emailové adresy do červeného poličku níže. Díky tomu dostanu zdarma celý návod 8 týdenní proměny a zároveň e-mailového průvodce, který obsahuje další zajímavé návody a tipy, jako je například živlová harmonizace, nebo návod mini proměny pro muže.
2. V návodu na straně 9 naleznu téma, kde se píše, jak si vybrat správný regenerační krém Diochi, díky tomu si vyberu vhodný regenerační krém, který splňuje požadavky a potřeby mojí pleti.
3. Pokud již vím, který regenerační krém potřebuji, mohu si zkontrolovat, zda mám vše potřebné s vybavení k Proměně za 8 týdnů, pokud mi něco bude chybět, navštívím E-Shop Diochi a doplním přípravky, které mi chybí, nebo zakoupím celý balíček Proměna za 8 týdnů s regeneračním krémem, který jsem si předtím vybrala.
4. Pokud mám vše, mohu začít postupovat dle návodu, který jsem obdržela a moje proměna může začít !
Pošlete mi KOMPLETNÍ NÁVOD ZDARMA
Po vyplnění e-mailové adresy dostanete ZDARMA kompletní návod na Proměnu za 8 týdnů. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů společnosti Diochi spol. s r.o. a se zasíláním mailové kampaně Proměna za 8 týdnů.
Simona, Brno

Proměna za 8 týdnů mi pomohla začít vnímat sama sebe, na chvíli se zastavit a naučit se lépe zvládat stresové každodenní okamžiky.

Šárka, Ochoz u Brna

Tento projekt se mi moc líbí, pomohl mi konečně se sebou něco začít dělat. Zejména masáž Garšan jsem zařadila do svého denního rituálu.

Eva, Adamov

Tato proměna, byl pro mě start ke zdravému životnímu stylu. Na rozdíl od mnoha návodu, diet a různých rad, jak žít zdravě, pak tento souzní s člověkem, nestresuje a respektuje individuální rytmus života.

Beata, Karviná

Po absolvování Proměny za 8 týdnů, používám Estrozin krém, občas CDF a Diaflex Biobalsam a tu fajn masáž Garšan 😉. Tak ta je mazec, nejen že po masáži je člověk osvěžen a nabuzen, ale taky ti to dodá takovou vnitřní vetší stabilitu, klid a silu postavit se sám za sebe. Taky Estrozin krém, famózní co do ceny a účinku.

Materiál byl zpracován společností Diochi spol. s.r.o.,
tel.: +420 267 215 680, fax: +420 267 215 658, e-mail: info@diochi.cz, web: www.diochi.cz,
poradna zdarma: www.diochi.cz/poradna, e-mail: poradna@diochi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.