Krása začíná uvnitř

Všechno zlé je pro něco dobré - nepříjemná zpráva pomohla Martinu znovu nastartovat!

Dubnová návštěva fitka měla pomoc urychlit proměnu vnější. Hodina ale skončila nevolností a následně nepříjemnou zprávou lékařky: diagnóza cukrovka. Hodnota krevního cukru není příliš vysoká, a tak Martina doufá, že se cukr do normy za nějakou dobu vrátí. Proměna je teď pro Martinu konečně prioritou.

Alfou a omegou je přísné dodržování jídelníčku, který ji pomůže udržet vyrovnanou hladinu krevního cukru: Celozrnné pečivo a obiloviny, zelenina, libové maso, olivový olej a ovoce v rozumné míře. Přiznává, že v minulosti moc důsledná nebyla. A pohybu, ač se snažila, dost také nebylo. Teď ujde i 9 km denně, v rukou má hůlky, a tak zapojuje i horní polovinu těla. Doufá, že se do fitka brzy vrátí :-)

Stabilizovat hladinu krevního cukru jí pomáhá Lipodestron.

Držte Martině palce a hlavně dejte prioritu proměně své!

                                                                                            Hanka Němcová

                                                                                            průvodce Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.