Krása začíná uvnitř

Recept na vitalitu: „snídám obilnou kaši, popíjím Wenditu a sportuji!“

Udělejte si čas na snídani a volte stejně dobře jako Martina!

Martina snídaně nevynechává. Na začátku Proměny to byly ovesné vločky s mlékem. Podle TČM jsou po ránu vhodnější teplé obilné kaše bez mléka. Potěšíte tak dráhu sleziny. Důležité je snídat pravidelně ve stejnou dobu. Uvidíte, že se budete cítit lehce a zároveň plní elánu a radosti!

Martina doporučuje:

2 lžíce jáhel
2 lžíce pohankových vloček
Chia semínka, dýňová semínka nebo vlašský ořech
Sušené brusinky, kustovnice čínská nebo čerstvé ovoce
Dosladit troškou medu a hlavně vařit ve vodě, ne v mléce!
Dobrou chuť!

Wendita se pro Martinu stala přirozenou součástí pitného režimu. Malé ohlédnutí - na začátku Proměny Martina pila ovocné čaje slazené cukrem!

Na problematické břišní partie nestačí úprava jídelníčku a chůze a plavání. Martina se rozhodla znovu vyzkoušet posilovnu v Kuřimském fitku a zjistila, že ji to baví. P.S. Martina má dole další 2 kg a dál jen kvete! Nechte se zlákat a pojďte do toho také!

Hanka Němcová

kouč a průvodce Martiny

 

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.