Krása začíná uvnitř

Proměna Martiny odstartovala!

Proměna Martiny odstartovala!

Do brněnského Klubu Diochi přiběhla usměvavá dáma. Setkání s ní bylo milé a bezprostřední. Jako každý den měla za sebou čtyřicet rozhovorů se zákazníky obchodních řetězců. Sama nevím, jak bych zvládala celý den na nohou....

Ještě před setkáním v Brně jsem Martinu důkladně vyzpovídala na skypu, nemá smysl totiž dávat jakákoliv obecná doporučení, která se „nevejdou" do reality klienta.

„......jaký je váš současný životní styl, jak vypadá váš jídelníček, jaké máte možnosti stravování, kdo plní nákupní košíky, kde nakupujete, jaká jídla vaříte pro rodinu, co máte ráda, čemu se naopak vyhýbáte, nadváha v rodině, kdy jste měla naposledy ideální váhu, dědičná zátěž, historie hubnutí, aktivita o víkendu, jaký pohyb vám dělá radost...."

A realita Martiny je hodně specifická. Celodenní stání v určité pozici, práce dotazovatelky je náročná, ale energetický výdej minimální, omezená možnost vyváženého oběda, přesuny autem, minimální prostor pro pohyb, vaření a péče o velkou rodinu.....Martina je ale odhodlaná projít Proměnou :-)

Vyzpovídáním to všechno samozřejmě neskončilo, Radka Moudrá si Martinu důkladně „proklepla" a provedla křížovou analýzu zdravotního stavu. Z pohledu klasické medicíny se Martina s ničím neléčí a žádné léky neužívá. Ale.....z měření vyplynulo, že jejímu tělu chybí minerální látky, její kosti jsou řidší, má vyšší hladinu krevního cukru a tuků. Zároveň je organizmus překyselený a lymfatický systém nefunguje ideálně.

Zkušené oko fyzioterapeuta a odborníka pana Neruda odhalilo nesprávné držení těla. Tělo Martiny je při dotazování stále ve stejné pozici a některé části prostě přetěžuje.

No a váha ukázala hodnotu, která začíná číslicí 9.., Martina chce „sundat" aspoň 20 kg!

První kroky:

Pohyb, pohyb, pohyb, aspoň 3 km svižné chůze, k tomu bazén a nápravné cvičení, aby bylo držení těla O.K., a časem návrat ke sportování, které měla Martina dříve ráda

Úprava jídelníčku, hlavně pryč všechny sladké nápoje, tučné sýry, tučné maso, těstoviny a pečivo večer a naopak přidat ZELENINU, celozrnné obiloviny a olivový olej

Relaxace – sauna, masáže :-)

Doplňky:

  • Diocel biominerál – na doplnění minerálů
  • Gerocel bioenzym - úprava minerálního a vodního hospodaření organismu
  • Supracid - odkyselení a úprava funkce dvanácterníku
  • čaj Wendita - na zklidnění slinivky a žaludku, mj. i pro zvýšení příjmu tekutin
  • krém Hydrogel diolift - hydratace a výživa pokožky vysušené klimatizovaným prostředím

                                                                                                                           Přidejte se!

                                                                                                                         Hanka Němcová :-)

                                                                                                                 Průvodce a koučka Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.