Krása začíná uvnitř

Po třech měsících ph v normě!

Rozkolísané emoce, strachy, úzkosti a psychická nepohoda je určitě jednou z příčin Martininy nadváhy i překyselení organizmu. Dalším velkým vítězstvím je, že se ph dostalo po třech měsících užívání DIOCELU SUPRACIDU a lymfatickým masážím pana Neruda do normy. Tok lymfy podporuje také VENISFÉR.
Teď jen změnit denní stereotypy, kromě chůze přidat další pohyb, důsledně dodržovat vyvážený jídelníček a můžeme začít s proměnou vnější :-)

Držme Martině na její cestě dál palce a hlavně se přidejte!
Ing. Hanka Němcová
Průvodce a kouč Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.