Krása začíná uvnitř

Martině chybí čas pro sebe

Martina proměňuje. Důsledně dodržuje jídelníček s nízkým glykemickým indexem, zamilovala si chůzi s hůlkami a občas si jde zaplavat. Podařilo se jí zhubnout 7 kg a její kondice je mnohem lepší než v lednu.

Jenže…vyčerpává ji každodenní náročné dotazování a stres s tím spojený. Rad, jak se stresem naložit, je spousta. Meditace, masáže, 10 min jen koukat do zdi, zhluboka dýchat…..Anebo si konečně po dlouhé době udělat pauzu, vypnout, dělat věci, které mě těší a vyrazit někam na výlet. Martina má pro samé povinnosti den naplánovaný minutu po minutě. V práci si nakonec musela vzít náhradní volno. A na výlet vyjela také…..Teď se jen naučit relaxovat i v „běžném provozu“.

Jak relaxujete vy?

Držte Martině palce a přidejte se!

Hanka Němcová

Průvodce a kouč Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.