Krása začíná uvnitř

Martina zvládá chutě na sladké pomocí Wendity!

Martině teď osud pořádně zamíchal karty, řeší moc složitou situaci v rodině a na svoji proměnu se může soustředit jen okrajově. Zatím „jede" na autopilota, kterého se nám podařilo nastavit v prvním týdnu  a na další novinky zbývá minimum času a prostoru. Hlavní je, že váha drží a nejde nahoru!

 

Martině se ale daří plnit dál talíře zeleninou. Skvělé je, že večeří zeleninové saláty nebo polévky, ty jsou teď v zimním období lepší variantou, protože potřebujeme tělu dodat teplo. Ovoce má striktně k dopolední svačině, a když to jde, zelenina je na talíři i v poledne.

Připouští ale, že díky stresu byly minulý týden porce na talířích přece jen větší. Zase je co zlepšovat :-) Další „libůstky" týkající se jídelníčku si necháme na dobu PROMĚNĚ příznivější.

Martina má den rozdělený téměř na minuty, ale i přesto si našla čas a za celý týden ušla 11 km svižnou chůzí. Chtělo by to aspoň jednou tolik: 3 km x 7 = 21 km :-)
A opět byla v bazénu! K cílenému posilování přistoupíme až během 3.měsíce PROMĚNY, váha by již měla být nižší a zátěž na klouby menší.

Martina stále pociťuje účinky lymfatické masáže pana Neruda, nožky má lehčí! O blahodárných účincích lymfatických masáží nemůže být pochyb. Kromě kosmetického řešení celulitidy má taková masáž efekt pro celkový zdravotní stav. Lymfa potřebuje rozproudit, a toho dosáhnete pohybem nebo právě takovou masáží.

Martina také přiznala, že bez doplňků by pravděpodobně tak obrovskou zátěž, kterou zažívala v minulých dnech nezvládla. Diocel Biominerál, Sagradin a čaj Wendita.
Přiznala, že jeden den zapomněla na čaj Wenditu, který upravuje metabolizmus a zažívání, a objevily se obrovské chutě na sladké.

Držte Martině palce a přidejte se! Odstartujte svoji vlastní PROMĚNU!

                                                                                                        Hanka Němcová :-)

                                                                                                   kouč a průvodce PROMĚNOU

 

 

 

 

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.