Krása začíná uvnitř

Martina vzkazuje: „Dejte svým proměnám čas a řiďte se svým tempem!"

Martina je se svojí proměnou spokojená. Není kam spěchat. Říká, že se uvnitř „něco" hnulo a že je na dobré cestě.

Přitom z vnějšího pohledu to nemusí být nic „bombastického" a převratného. Před pár lety bývala velkou sportovkyní, tancovala, lyžovala, „lítala" kolem dětí, a pak se pohyb pozvolna začal z jejího života vytrácet. Teď se zpátky vrací. Martina říká, že se cítí úplně jinak než v prosinci, kdy se do Proměny přihlásila. Endorfiny vyplavené při sportu určitě fungují a pomocníci z řad preparátů DIOCHI jí konají svou práci. Společně teď vymýšlíme další krůčky, které může Martina ve své realitě udělat. Maminka starající se teď o šest dětí, trávicí svůj pracovní čas náročným dotazováním, má časové možnosti prostě velmi omezené. Jemně ji „pošťuchuji", abychom začali s cíleným posilováním problematických partií, a věřím, že to přijde!
Až budeme mít „trochu volnější ruce", znovu se zaměříme na jídelníček, je tam toho mnoho k vylepšení :-), navíc chce Martina vyzkoušet metodu EFT, uvědomuje si, kde je ve své psychice zablokovaná.

Držte Martině dál palce a hlavně projděte i vy svojí vlastní Proměnou!
                                                                                                                  Hanka Němcová
                                                                                                             Průvodce a kouč Martiny:-)

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.