Krása začíná uvnitř

Martina se učí vypořádat se stresem

Pro Martinu je i nadále důležité vypořádat se se stresem. Pohyb, soustředěný dech, modlitba.....to jsou její metody. A také Astofresh. Při náročném dni, kdy vyzpovídá až čtyřicet klientů jí pomáhá se zklidnit a zůstávat ve svém středu.

Kromě Astofresh se dál opírá o další pomocníky, které jí byly doporučeny na základě diagnostiky Ing. Radky Moudré z brněnské pobočky Diochi. Stres má za následek i překyselení organizmu, Martina dál užívá Diocel Supracid, který jí pomáhá k vyváženému ph organizmu. Tady zelenina jednoduše nestačí. Chutě na sladké úspěšně dál zvládá s Wenditou a Vista Clear ladí s jarní očistou jater a žlučníku.

Martina byla zvyklá přípravky Diochi užívat, ale nárazově bez diagnostiky. Teď je má „na míru" a pociťuje daleko větší efekt. Chcete – li projít svojí Proměnou „od základu", nechte si přípravky doporučit na základě diagnostiky.

Martina je bojovnice a vytyčený kurz drží. A to je úspěch! Proměna není jen o kilech a cm, které jdou dolů, ale hlavně o vnitřním pocitu. A Martina tvrdí, že "něco" uvnitř je jiné.:-)

Tady je malá rekapitulace její cesty:
- před časem se neobešla bez slazených nápojů, teď si na ně ani nevzpomene
- na pohyb úplně zapomněla, ač bývala vášnivou sportovkyní, teď i popoběhne, jak s úsměvem říká
- zelenina v jídelníčku úplně chyběla, dnes je samozřejmostí

Má ale před sebou další kus. Cílené posilování, intenzivnější chůzi s optimální tepovou frekvencí, která ji pomůže dát nějaké to kilo dolů a vyzkouší EFT, metodu, která jí pomůže se stresem a psychickými bloky.

Držme Martině palce, aby další cesta měla hladší průběh!
                                                                                                         Hanka Němcová
                                                                                                 Průvodce a koučka Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.