Krása začíná uvnitř

Martina se důsledně drží motta „Krása začíná uvnitř“!

Starosti z Martinina života nezmizely, změnil se ale její postoj!

Tři měsíce cesty znamenají pro Martinu hlavně proměnu vnitřní. Martina je výrazně klidnější, úzkosti, obavy a černé myšlenky zvládá s mnohem větším nadhledem a odstupem. Změnu myšlení určitě podpořil DIOCEL BIOMINERÁL příznivě ovlivňující energetiku ledvin. Právě ledviny jsou podle tradiční čínské medicíny orgánem, kde sídlí strachy.

Ph už má také v normě - díky lehké úpravě jídelníčku (zelenina je totiž zásadotvorná), DIOCELU SUPRACID a také rozprouděné lymfě. Lymfatické masáže Martina chválí, kudy chodí! A samozřejmě pana Neruda z brněnského klubu Diochi. Krevní oběh a lymfatický systém podporuje i VENISFÉR. Má těď nožky o poznání lehčí a občas i "popoběhne":-)

Klidnější a vyrovnanější Martina může konečně začít s proměnou vnější. Nadbytečná kila, nedostatek vápníku a zvýšený cholesterol souvisí právě s nedostatkem pohybu. Pohyb a důsledné dodržování jídelníčku máme stále jako trumfy v rukávu.

S Martinou jsem se znovu setkala osobně a opravdu je na ní ten kus cesty znát :-)

Držte Martině na její cestě k proměně palce a hlavně se přidejte!

                                                                                                                        Hanka Němcová

                                                                                                                    Průvodce a kouč Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.