Krása začíná uvnitř

Martina se cítí báječně! DIOCEL BIOMINERÁL pomohl s vypadáváním vlasů!

Martina za dva měsíce Martina viditelně omládla!

S Martinou jsem se znovu setkala po dvou měsících. Nepoznala jsem ji. Hledala jsem unavenou paní, a přitom se na mě smála „ženská" o deset let mladší, které zářily oči. Klábosily jsme nad zdravým jídlem v Dhabě v Praze na Národní.
Martina má za sebou náročné období i zaváhání, zda je schopná do své Proměny dál schopná investovat čas a energii. Starost a péče o svých pět dětí, babičku a všechny potřebné ve svém okolí z jejího života nezmizely, jen se ke všemu učí stavět jinak. A hlavně se opírá o pomocníky z řad preparátů Diochi. Vypadá báječně, říká, že díky DIOCELU BIOMINERÁLU tolik vlasů už dlouho neměla. Energie má přes všechny starosti na rozdávání.

Zde je malá rekapitulace cesty, kterou má Martina za sebou:
• Jídelníček je o poznání zdravější, zmizely sladkosti, sladké nápoje a zelenina je samozřejmostí, WENDITA pomáhá zvládat chutě na sladké
• Pohybu je stále víc
• Lymfatické masáže jí pomáhají zbavit se pocitu těžkých noh
• Dříve byl její organizmus překyselený, dnes má ph téměř v normě, pomohl DIOCEL SUPRACID
• Cítí energii, vlasy a pleť má v mnohem lepší kondici
Prostě překonala krizi, směje se, omládla a pokračuje! Pár kilogramů a cm dolů to ještě bude chtít, ale všechno má svůj čas!

Přidáte se?
                                                                                                                           Hanka Němcová:-)
                                                                                                                       Průvodce a kouč Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.