Krása začíná uvnitř

Martina relaxuje, detoxikuje a VISTA CLEAR jí pomáha na jaře posílit játra a žlučník

Se začátkem nového roku Martina vykročila plná odhodlání na cestě ke svojí proměně. Kus cesty už ušla. Pár kil a centimetrů má už dole. Bohužel se jí teď zrovna nevykračuje lehce a musí řešit situace, se kterými dopředu nepočítala. Říká, že takové zkoušky jí snad osud ještě nenadělil.
Odhodlání pokračovat dál si žádá obdiv. Můžeme být plní plánů, cílů a odhodlání, ale někdy se po nás chce situací jen projít a respektovat tok času.
Martina se učí relaxovat, hledá chvilky pro sebe......to možná nikdy před tím nedělala. Přemýšlí i o svém dalším směřování.
Dál chodí na procházky, má na svých talířích zeleninu a opírá se o Wenditu, která jí pomáhá zvládat chutě na sladké, SUPRACID DIOCEL pomáhá s překyselením organizmu, které může způsobovat i současný stres, a VISTA CLEAR jí pomůže s celkovou detoxikací a regenerací. A náhoda neexistuje – březen a duben jsou měsíce, kdy bychom měli posilovat právě játra a žlučník.
Držte Martině palce a vydržte i Vy na cestě za svojí proměnou, když máte zrovna pocit, že nic nefunguje. Všechno má svůj čas!

                                                                                                                               Hanka Němcová

                                                                                                                      průvodce a kouč Martiny

 

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.