Krása začíná uvnitř

Martina objevila sport, který jí sedne - nordic walking!

Občasné procházky, plavání, pokus začít posilovat a lehká úprava jídelníčku. To byl začátek Martininy cesty. Kila dolů ale neletěla. Po diagnostikování diabetu si vzala Martina všechny dobře míněné rady k srdci. Na pravidelný stravovací režim, zeleninu a potraviny s nízkým glykemickým indexem si už zvykla. A objevila sportovní aktivitu, která jí dělá opravdu dobře: nordic walking – chůze s holemi.

Při takové chůzi zapojuje svaly celého těla a energetický výdej je mnohem vyšší. Hůlky vozí s sebou v kufru, a když má mezi dotazováním chvilku, využije ji k chůzi. Vyzkoušejte ho také! Hlavně si vyberte lehké hůlky, které jsou určené přímo na nordic walking. Jinak by vás mohly bolet šíjové svaly.

Držte Martině palce a přidejte se! Martina má už dole 5 kg!

                                                                                 Hanka Němcová
                                                                                Průvodce Martiny

 

 

IMG 0780 478x640 2          IMG 0787 478x640

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.