Krása začíná uvnitř

Martina má na Oberonu skvělé výsledky!

Proměna se přehoupla do druhé poloviny a Martina září a má skvělé výsledky. Zhubla 10kg, její pas se zmenšil o 16 cm, každý týden ujde ví než 30 km a uplave spostu bazénů. A to není všechno!

Ze zprávy kontrolního měření Oberonem:

14.07. 16
Anamneza:"Dusledny pristup k dietetice, stabilizuje se glykemie, doslo ke snizeni objemu ve vsech merenychudajich dale i ke snizeni hmotnosti. Namerene hodnoty odpovidaji vynikajicimu zlepseni na vsech urovnich, vyrazne se zlepsila energeticky odezva temer na vsech rezech do harmonickeho stavu, bez vyraznych vyvoju smerem ke vzniku nemoci."

K navození dobré psychické pohody Martina užívá LEVAMIN a večer po jídle DIOCEL SUPRACID.

Kraniosakrální terapie jí pomáhá zbavit se vnitřního napětí.

A co vy? Přidáte se?

Hanka Němcová

průvodce a kouč Martiny

 

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.