Krása začíná uvnitř

Další etapa na cestě Martininy proměny - kraniosakrální terapie

Staré stereotypy Martina po několika měsících vyměnila za zdravější, sportuje, dodržuje přísný stravovací režim a dál jí s Proměnou pomáhají bioinformační preparáty DIOCHI. Stres v práci ale nezmizel a určité bloky v psychice také ne. Úlevu jí přinesla kraniosakrální terapie. Kromě hlubokého klidu a relaxace, který Martina při ošetření prožila, se teď na svět dívá trochu jinýma očima. Problémy, které přicházejí, řeší s větším nadhledem.

Co je kraniosakrální terapie?
Cílem této metody je zharmonizování roviny tělesné, duševní a duchovní a návrat k celistvosti a zdraví. Název pochází z latinských pojmů pro lebku: cranium a kost křížovou: sacrum. Metoda je založena na poznání, že lebeční kosti nejsou srostlé a navzájem se rytmicky pohybují. Všechny části našeho těla, každá buňka následuje tuto pulzaci. Tento rytmus nesouvisí s rytmem dechu ani srdce. Terapeut dokáže tuto pulzaci vnímat svýma citlivýma rukama a s tímto rytmem pracovat. Pravidelný a silný rytmus znamená i dobré zdraví.

Ošetření probíhá vleže na lehátku, terapeut se dotýká určitých bodů. Obvykle dochází k obrovskému uvolnění a klidu. Řeší se problémy, které přirozeně vyplouvají, a zároveň se léčí rovina tělesná. Klient se spojuje se svým zdrojem. Zkušenosti a zážitky se liší, každý z nás je originál.
Tuto metodu můžete vyzkoušet, pokud vás trápí chronické bolesti, zejména zad či hlavy, jste po úrazu nebo trpíte hormonální nerovnováhou. Vhodná je i ve stavech vyčerpanosti, poruchách spánku nebo depresích. Pomůže s rozpouštěním emočních bloků a traumat. Jen je důležité vybrat si správného terapeuta.

Přidejte se k nám, proměňujte se a podělte se o své zkušenosti!

Hanka Němcová
Průvodce a kouč Martiny

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.