Krása začíná uvnitř

Centimetry jdou dolů!

Čtyři týdny "jinak" nesou své první ovoce. Martina má dole nejen 2 kg, ale i její míry se celkem zmenšily o 15,5 cm a cítí víc energie! Pomalu si zažívá nové návyky.

Zvyk je železná košile. Změnit návyky, sundat tu železnou košili nebo ji vyměnit za jinou, určitou dobu trvá. Říká se, že mozek k tomu potřebuje alespoň 21 dní, jiné zdroje uvádí aží 40 dní.

Zpočátku se zdálo, že se Martina bez sladkých nápojů nemůže obejít. Teď s úsměvem říká, že si na sladké pití ani nevzpomene. Zvykla si na bylinkové čaje. Zvykla si, že zelenina do jídelníčku patří a večeře mají být lehčí, zvykla si na každodenní procházku - na fotce s manželem jí to moc sluší :-) Za první měsíc ušla skoro 100 km!

Právě o nově zažité návyky se Martina v posledních dnech mohla opřít, když musela řešit problémy, se kterými nepočítala.

Martina ušla kus cesty, ale kus cesty ji ještě čeká. Kromě procházek a bazénů bude muset přidat intenzivnější pohyb zaměřený na oslabené tělesné partie.
Ale čeká ji i odměna: další lymfatická masáž s Vladimírem Nerudem, kterou si moc pochvalovala, kosmetické ošetření a energetické hrátky s Míšou Liškovou. Proměňování může a musí být i příjmené.

Přidejte se k Martině!

                                                                                                               Hanka Němcová
                                                                                                       průvodce a koučka Martiny

 

 

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.