Krása začíná uvnitř

9 měsíců cesty - Martina má skvělé výsledky

Čísla posuďte sami:

Leden 2016:
váha 97kg, obvod pasu 113cm, obvod boků 124cm

Září 2016:
váha. 85,5kg, obvod pasu 100cm, obvod boků 111cm

Martina je „jiná"- Od ledna se Martinin životní styl razantně změnil. Každodenní pohyb, vnitřní klid, zdravý jídelníček a hlavně diabetes téměř v normě a skvělé jaterní testy.
Detoxin pomohl ke skvělým jaterním testům a slinivku dlouhodobě harmonizuje čaj Wendita.
Martina je typ „jablko", a tak i když hubne, nadbytečná kila zůstávají na břiše. Pro ženy začíná zdravotní riziko na 88 cm v pase. Podaří se Martině zmenšit obvod pasu o 12 cm?
Držte Martině palce a hlavně začněte s proměnou svojí!

Hanka Němcová
Kouč a průvodce Martiny

Hruška nebo jablko?
WHR index je poměr mezi obvodem pasu a obvodem boků. Na základě výsledku WHR indexu dokážeme zjistit, zda máme rizikovou postavu.
Typ postavy
periferní (hruška) vyrovnaná centrální riziková (jablko)
Ženy méně než 0,75 0,75 – 0,80 0,80 – 0,85 více než 0,85
Muži méně než 0,85 0,85 – 0,90 0,90 – 0,95 více než 0,95

Jak na hubnutí břicha?

1) Sůl. Omezte ji! Soli přijmáme asi 5 x více než bychom měli. Tělo pak zadržuje vodu, zejména v oblasti břicha a spolu s vodou se zadržují i odpadní látky.
2) Vláknina. Pomůže vám s pravidelným vyprazdňováním – břicho tam bude menší. Denně bychom měli zkonzumovat 10 – 20 g vlákniny. Tu obsahuje zelenina, ovoce, celozrnné obiloviny, ořechy.
3) Pohyb. Celkový, ale i zacílený právě na břišní partie.
4) Příjem tekutin. Pijete dost? Pokud ne, pak vězte, že dehydratovaný organizmus bude vodu ukládat právě do partie břicha, boků, zadečku a lýtek.
5) Cukr. Pryč se sladkostmi, pečivem, bílou moukou, slazenými nápoji, ale i ovocem, které obsahuje příliš velké množství cukru!

Zveřejněno v Proměna paní Martiny

Martina Šindýlková

Ing. Martina Šindýlková vystudovala Stavební fakultu VUT v Brně a krátce působila jako statik, dnes je maminkou pěti dětí. Svoji lásku a péči dává nejen jim, ale dalším potřebným ve svém okolí. Pracuje jako tazatelka společnosti zabývající se průzkumem veřejného mínění. Radost jí dělají nejen děti, ale i účinkování ve sboru Kdur v Kuřimi. Díky povinnostem a životním peripetiím nabrala 25 kg, pociťuje únavu a říká, že je na čase něco s tím udělat.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.