Krása začíná uvnitř

Nervamin

Bioinformační směs silic léčivých bylin s uklidňujícími a harmonizujícími účinky.

Nervamin je mocné stimulans biologických pochodů, současně harmonizuje a uklidňuje. Koupit na e-shopu

V regeneračním systému Sféra je na nejvyšší, dvanácté pozici. Symbolizuje klid a pohodu. Je energetickou kotvou a má za úkol člověka celkově zklidnit a vyladit.

Nervamin neobsahuje alkohol.

NERVAMIN JE ENERGETICKÁ KOTVA ČLOVĚKA.

Speciální bioinformační směs silic bylin obsažená v bioinformačním přípravku Nervamin, který celkově harmonizuje a zklidňuje celou osobnost, napomáhá k příjemnému spánku a také při zklidnění kašle, přesto není útlumová ani návyková. Nervamin je ideální pomocník při velkém náporu stresu, kdy posiluje navrácení pohody a dobré nálady. Nervamin má také blahodárný vliv na hormonální systém.

Obsažené byliny a jejich silice:

 • NAPOMÁHAJÍ ZBAVIT SE STRESU A NAPĚTÍ
 • PŘISPÍVAJÍ K DOBRÉ NÁLADĚ
 • POMÁHAJÍ K PŘÍJEMNÉMU SPÁNKU
 • PROKAZUJÍ PROTIPLÍSŇOVÉ ÚČINKY
 • PODPORUJÍ DETOXIKACI TĚLA
 • MAJÍ VÝRAZNÉ AROMATERAPEUTICKÉ ÚČINKY

Silice Nervaminu mají pozitivní účinky pro posílení a detoxikaci těla. Působí proti mnoha druhům plísní, antivirově, antibakteriálně, podporují činnost srdce, krvetvorby a harmonizují CNS.

Nervamin je možné dále použít k aromatizování jídla a pití, natírat s ním plísně na pokožce, kyčelní klouby, oblast hrudníku a srdce, přidávat ho do koupelí při revmatických bolestech, anebo jej použít do aromalampy či pro osvěžení vzduchu při regeneraci v sauně. Když vmícháme pár kapek do vhodného krému nebo emulze, získáme tak uklidňující balzám na celé tělo.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Nard pravý, kardamom pravý, bazalka vonná, meduňka lékařská, aksamitník menší, vousatka draslavá, pelargonie vonná
 • Dávkování: Dospělí a děti od 6 let 3x denně 1-5 kapek. Děti od 3 let 3x denně 1 kapka. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.