Krása začíná uvnitř

Intocel

Bioinformační kapky účinné při stabilizaci a regeneraci povrchu trávicího ústrojí.

Korunní král celého systému Regenerace ve Sféře s vysokým obsahem rostlinných látek.

Bylinné kapky Intocel s bioinformacemi jsou účinné při stabilizaci a regeneraci povrchu trávicího ústrojí. Koupit na e-shopu

Postupnou regeneraci organismu začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel. Každý následující přípravek má zase jinou skladbu rostlin a každá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů.

INTOCEL JE URČEN PRO RYCHLOU STABILIZACI ORGANISMU.

Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost: ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají možnost působit i v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány.

Když nevíte co, použijte Intocel.

Působení přípravku Intocel je dle čínské medicíny přímo spojeno s meridiánem života (meridián ústřední), čímž posiluje celý organismus ovlivňováním centrální části plexus solaris, kde se nachází velice důležité nervové centrum lidského těla nadřazené mozku. 80 % informací v lidském těle pochází z plexus solaris a směřují do mozku. Z mozku pak pochází zbylých 20 % podnětů.

Obsažené fytolátky složek Intocelu:

 • RYCHLE STABILIZUJÍ ORGANISMUS
 • POSILUJÍ KONDICI STŘEV
 • ČISTÍ KREV
 • PROKAZUJÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ, ANTIVIROVÉ A ANTIMYKOTICKÉ ÚČINKY

 

Velmi důležitý je povrch střev a jejich ochrana. Uvědomte si, že naše střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště a tu je nutné řádně zregenerovat. Jestliže máme střeva ve špatném stavu, naše celková výživa těla nemusí být zrovna ideální a dáváme šanci vzniku alergiím a dalším vážným onemocněním Předejděte těmto nemocím řádnou prevencí.

Intocel užívejte vždy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný žaludek stahující účinek, což se může u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností.

Tento doplněk stravy je vhodné užívat i při celkovém "zaplísnění" organismu. Je zde obsažena myrha, kadidlo a latex Crotonu lechleri. Tyto vynikající přírodní fytolátky čistí krev a mají silný antimikrobialní, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky používali již ve starém Egyptě. Právě nebezpečné mikroorganismy je nutné v první řadě vyhubit a potlačit, aby dále neničili naše tělo.

Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Croton lechleri, len setý, ptačí zob lesklý, korkovník amurský, boryt barvířský, Baphicacanthus cusia, anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, dub letní, rdesno hadí kořen, krvavec toten, kadidlovník pravý, myrhovník abescínský, líh kvasný 22,5%, voda, fruktóza
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek
  Upozornění: Intocel užívejte vždy po jídle.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.