Krása začíná uvnitř

Gerocel

Bioinformační bylinné kapky obsahující léčivou bylinu dlouhověkosti.

Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků. Koupit na e-shopu

V systému regenerace přecházíme po očištění centrály přípravkem číslo sedm na očistu jednotlivých buněk.

Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka své děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít okolní prostředí čisté. Již předtím jsme je řádně očistili a připravili. Nyní je zapotřebí jejich chod synchronizovat.

GEROCEL JE OCHRÁNCEM NAŠEHO ZDRAVÍ A DLOUHÉHO VĚKU.

Gerocel je přípravek pro ty, kteří si chtějí vychutnat stáří, anebo si ubrat pár let. Je udržovatelem a naším ochráncem zdraví.

Obsažené fytolátky jsou přípravkem dlouhověkosti s vysokým energetickým působením na buňky a celkovou detoxikaci těla. Důležitým faktorem při skladbě obsažených bylin Gerocelu byl vliv jednotlivých bylin, tradičně používaných v alternativní a čínské medicíně, na DNA buněk a jejich ochranu před poškozením volnými radikály, tj. možný pozitivní krok při ochraně před zhoubnými chorobami.

Tento unikátní komplex rostlin:

 • OBSAHUJE ROSTLINU DLOUHOVĚKOSTI
 • PODPORUJE OCHRANU DNA BUNĚK
 • ÚČASTNÍ SE BOJE S VOLNÝMI RADIKÁLY
 • JE KROKEM PŘI OCHRANĚ PŘED ZHOUBNÝMI CHOROBAMI
 • PŘISPÍVÁ K POSÍLENÍ ČINNOSTI SLINIVKY

Pravidelné užívání bylin obsažených v Gerocelu napomáhá zpomalit stárnutí, navrací tělu vitalitu a přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.

Vyzkoušejte si to, co užívali faraoni starého Egypta!

Nigella sativa nebo-li černý kmín, egyptský zázrak, rostlina která se právem nazývala všelékem je významnou aktivní složkou Diocelu. Faraoni ji používali při bakteriálních a virových infektech, plísních a rozličných parazitech, křečích, psychických potížích a jako ochranu proti mnohým toxickým látkám. Bylina, která přinášela po staletí nadějí na lepší a kvalitnější život byla uctívána samotnými faraony.

Pro zesílení účinku doporučujeme užívat v kombinaci s Gerocel Bioenzym.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Černucha setá, Maytenus ilicifolia, Withania spavá, Selaginnella doederleinii, Achyrocline satureioides, mochně drobnoplodá, pornatka kokosová, lapačo červené, curcuma zedoaria, Uncaria tomentosa, anona ostnitá, líh kvasný, fruktóza, voda
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.